2
Андрій Лунін в складі збірної України

Андрій Лунін в складі збірної України

Андрій Лунін Brave GK Reflex Camo White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Андрій Шевченко офіційно представив список футболістів, які потрапили до складу національної збірної України. У число футболістів, які отримають виклик на найближчий збір перед товариською грою з Францією і матчами Ліги націй проти Німеччини та Іспанії був відібраний і воротар "Реал Мадрид" Андрій Лунін.

Лунін зіграє за національну збірну

Brave GK Unique Андрій Лунін - магазин Brave GK

Перший виклик в національну збірну України з футболу Андрій Лунін отримав 23 травня 2017 року – запрошення на контрольну гру проти збірної Мальти.

Національний дебют Луніна відбувся 23 березня 2018 року в товариському матчі проти Саудівської Аравії, де Андрій став наймолодшим голкіпером в історії української збірної. І вже через рік у складі молодіжної збірної України Андрій Лунін виграв чемпіонський титул в матчі проти Південної Кореї і був визнаний кращим воротарем.

У вересні 2020 року головний тренер збірної України Андрій Шевченко представив список футболістів, які потрапили до складу національної команди в грі проти Франції і матчах Ліги націй проти Іспанії та Німеччини. У список увійшли 28 кращих футболістів України, в числі яких опинився і голкіпер Андрій Лунін, який в цьому сезоні повернувся до складу легендарного "Реал Мадрид" після ігор за "Реал Ов'єдо".

"Для мене виклик в національну команду це коли ти працюєш протягом місяців і років, тебе помічають і виділяють серед кращих. Велика честь - потрапити в список з 30-ти провідних футболістів своєї країни ", - говорить Лунін.

Зустріч збірної України з командою Франції відбудеться в Парижі 7 жовтня, після чого наші хлопці повернуться до Києва для підготовки до двох поєдинків Ліги націй. Зі збірною Німеччини 10 жовтня і 13 жовтня з Іспанією, матчі пройдуть на НСК Олімпійський.

Brave GK Reflex Camo White - вибір Андрія Луніна

Brave GK Reflex Camo White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Сезон 2019-2020 Андрій Лунін відіграв на правах оренди у складі іспанського футбольного клубу "Реал Ов'єдо" в рукавицях Brave GK Reflex RF. З виходом нової колекції воротарських рукавиць, Андрій обрав вдосконалену версію улюбленої моделі - Brave GK Reflex Camo White.

Нове покоління рукавиць для голкіперів Reflex Camo White володіють розширеною на 7 мм манжетою для надійної фіксації, полегшеною конструкцією і ще більш якісними матеріалами, які в поєднанні з ексклюзивним дизайном додають воротареві впевненості і ефективності в будь-яких умовах. Крім того, модель так само відрізняється високим рівнем зносостійкості.

Професійні рукавиці для воротарів Brave GK Reflex Camo White гарантують голкіперу ще більше комфорту і безпеки навіть в найбільш екстремальних ситуаціях, завдяки модернізованим елементам захисту, надійній посадці і зручній системі фіксації.

Також, модель забезпечує рекордний рівень зчеплення як в сухих, так і в мокрих умовах, що дозволяє гравцеві повністю розкрити свій потенціал.

Андрій Лунін грає в рукавицях Brave GK Unique

Андрій Лунін грає в рукавицях Brave GK Unique - магазин Brave GK

Рукавиці, які побили всі рекорди нашого бренду і стали бестселером відразу після їх запуску в продаж - Brave GK Unique. Неймовірно трендова і стильна модель з унікальною конструкцією і авторським поєднанням матеріалів.

За рахунок змін конструкції і додаткових поліпшень, універсальні воротарські рукавиці Unique щільно сидять на руці і гарантують абсолютний контроль над м'ячем.

Саме ця модель вже встигла стати надійним талісманом голкіпера Андрія Луніна в іграх за легендарний "Реал Мадрид". У той час, як елементи захисту підвищують безпеку навіть в найбільш екстремальних ситуаціях, а унікальний крій дозволяє рукавиці повторювати форму руки воротаря, еластична манжета допомагає екіпіровці завжди сидіти щільно і комфортно.

Brave GK Unique стала першою моделлю в новій лінійці професійних рукавиць для воротарів і є результатом розробок, що базувалися на власному досвіді Рустама Худжамова і амбассадорів бренду.