Brave GK Reflex Camo White
 • Brave GK Reflex Camo White-0-Brave GK
 • Brave GK Reflex Camo White-1-Brave GK
 • Brave GK Reflex Camo White-2-Brave GK
 • Brave GK Reflex Camo White-3-Brave GK
Brave GK Reflex Camo White
1150.00 грн
Розмір

Немає в наявності

обрати інший товар

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo White

Абсолютний контроль над перемогою
Професійні рукавиці для воротарів Brave GK Reflex Camo White з підвищеним рівнем зчеплення забезпечують рекордну ефективність як в дощову погоду, так і в суху. Долоня, що виконана з високоякісного латексу чудово поглинає удари, що дозволяє голкіперу повністю зосередиться на грі.

У той час, як спеціальні елементи захисту посилюють безпеку навіть в найбільш екстремальних ситуаціях. Унікальний крій пальців дозволяє рукавиці повторювати форму вашої руки, а завдяки еластичній манжеті екіпірування завжди сидить надійно та комфортно.

Інформація про товар
 • Латекс: 4 мм SP Plus латекс + 4 mm підкладка з поролону.
 • Крій пальців: Roll / Negative
 • Fix Fit System: силіконові вставки всередині долоні для контролю над м'ячем.
 • Backhand: 4 mm NB latex + 4 mm підкладка з системою терморегуляції.
 • Колір моделі: Сріблястий / Чорний / Білий
 • Захисні вставки: є
Схожі моделі

Оригінальні воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo White

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo White відрізняються вдосконаленою технологією пошиття, використанням натурального німецького латексу, а також ексклюзивним дизайном, який був створений Рустамом Худжамовим. Крім того, рукавиці мають надійну систему фіксації з еластичною манжетою і областю для персоналізації.

Також, нова модель гарантує високий рівень захисту і комфорту. Завдяки спеціальним вставкам рукавиці здатні знижувати силу удару, що дозволяє голкіперу відчувати себе впевнено і сфокусуватися на грі.

Придбати воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo White ви можете на сайті офіційного інтернет-магазину бренду професійної екіпіровки Brave GK. Зручна структура каталогу і продумана система замовлення дозволять вам швидко придбати рукавички для воротарів Brave GK Reflex Camo White.

Детальна інформація про технології та матеріали

 • Латекс: 4 мм SP Plus латекс + 4 mm підкладка з поролону. Німецький латекс. Крій пальців: Roll / Negative. Fix Fit System: силіконові вставки всередині долоні для контролю над м'ячем. Backhand: 4 mm NB latex + 4 mm підкладка з системою терморегуляції. Колір моделі: Сріблястий / Чорний / Білий. Захисні вставки на пальцях: є. Для будь-яких погодних умов. Еластична застібка з латексу на липучці. Вентиляція: перфоровані вставки між пальців гарантують оптимальну вентиляцію. Призначення: тренувально-ігрові. Фіксуюча манжета: високоеластична тканина гарантує відмінну посадку і додаткову підтримку зап'ястя.