Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Turquoise

Екіпірування Brave GK

На сучасному ринку представлено безліч спортивних брендів, але далеко не всі з них здатні надихнути на перемогу і допомогти розкрити потенціал спортсмена. Саме таким з самого початку задумувався бренд спортивної екіпіровки Brave GK - перший український виробник професійних рукавиць для воротарів, спортивного одягу і аксесуарів. Більше ніж бренд - філософія, яка вчить бути сміливим, щоб слідувати за своєю мрією.

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Green Paint Drops
  • Розкрий свій потенціал з Brave GK

    "У якийсь момент мені стало цікаво, що я зможу зробити з тією величезною кількістю досвіду та ідей, які накопичилися за час моєї кар'єри в футболі. Це стало новим викликом для мене як для особистості, так і для спортсмена ", - говорить засновник бренду Рустам Худжамов.

     

    Відома фраза "Fortune favours the Brave", що означає - Удача посміхається сміливим, є слоганом бренду Brave GK. Не боятися приймати виклик і відстоювати свою позицію, виступити проти сильного суперника, бути кращим і вміти продовжувати боротьбу навіть після найгучніших поразок. Кожен день наполегливо йти до своєї мети, не дивлячись на перешкоди. Саме для цього спортсмену потрібна хоробрість і професійна екіпіровка.

Fortune favours the brave

Brave GK Fury Green Paint Drops

Brave GK для професіоналів та любителів

Рустам Худжамов Brave GK

Максимум комфорту та ефективності в найважливіші моменти. Професійне екіпірування Brave GK для спортсменів, що впевнено йдуть до перемоги.

Зараз в рукавицях Brave GK грає голкіпер іспанського клубу "Реал Мадрид" Андрій Лунін, воротар команди "Львів" Богдан Сарнавський, "Астана" Казахстан Дмитро Непогодов та інші футболісти в Туреччині, Узбекистані, Угорщині, Новій Зеландії та Чехії.

Крім рукавиць, в асортименті Brave GK представлена ​​ігрова форма для воротарів, футбольні м'ячі, щитки, термобілизна і худі. Також, великий вибір екіпіровки, рукавичок і одягу для дітей. Найближчим часом Рустам Худжамов планує запустити виробництво м'ячів і екранів для воротарських тренувань.

Приєднуйтесь до Brave GK і пам'ятайте - Fortune favours the Brave!

Нова Колекція