Догляд за рукавицями для воротарів

 1. Підготовка воротарських рукавиць після покупки

  Перед першим використанням воротарські рукавиці необхідно промити під теплою проточною водою і залишити їх сохнути природнім шляхом, подалі від потужних джерел світла або тепла. Також, ми рекомендуємо зволожувати долоні перед грою, щоб латекс став ще більш липким для максимального рівня зчеплення. Зволожити латексну поверхню долоні необхідно за 2 години до гри помістивши рукавиці на кілька секунд під теплу воду, але не слід мочити всю поверхню рукавиць, тільки долоню.

 2. Чи можна прати воротарські рукавиці в пральній машині

  Кожен виробник вказує докладну інструкцію по догляду за воротарськими рукавицями на упаковці. Для того, щоб рукавиці прослужили вам максимально довго дотримуйтесь цієї інструкції. Якщо виробник не залишив керівництва з прання в пральній машині і ви сумніваєтеся зашкодить це рукавицям чи ні, просто виперіть їх вручну. Ніколи не періть свої воротарські рукавиці в пральній машині не переконавшись, що виробник рекомендує машинне прання.

 3. Як правильно прати воротарські рукавиці

  Воротарські рукавиці необхідно прати в теплій воді після кожної гри або тренування. Температура води не повинна перевищувати 30 С. Після прання важливо висушити рукавиці природним чином, залишивши їх поза досяжністю прямих сонячних променів. Якщо забруднення не змилося під теплою проточною водою, можна використати спеціальні засоби для прання воротарських рукавиць.

  Також, не використовуйте для прання жорсткі щітки, так як механічні пошкодження можуть скоротити термін служби воротарських рукавиць. Одягніть рукавицю на руку і занурте її в воду, іншою рукою очистіть бруд. Промийте рукавицю під проточною водою, щоб видалити залишки бруду і повторіть процедуру з іншого рукавичкою. Щоб уникнути деформації ні в якому разі не скручуйте і не віджимайте рукавиці.

 4. Чи можна мити воротарські рукавиці милом

  Незалежно від того наскільки сильно забруднилися воротарські рукавиці, все одно не варто використовувати мило для їх прання, так як воно може пересушити латекс і зробити рукавиці неефективними. Зараз існують професійні засоби, які дбайливо прибирають всі забруднення без шкоди для воротарської екіпіровки. Асортимент пропонує голкіперам різні спреї для зручного та безпечного прання воротарських рукавиць.

 5. Як сушити воротарські рукавиці

  Після прання воротарські рукавиці необхідно правильно висушити. Найпростіший, ефективний і безпечний спосіб це дати їм висохнути на повітрі, поклавши рукавиці на рівну поверхню, подалі від сонячних променів. Також, заборонено сушити рукавиці на батареї або за допомогою фена.

 6. Правильне зберігання воротарських рукавиць

  Після того як рукавиці висохли покладіть їх у спеціальний футляр або мішок. Але не притискайте рукавиці одну до одної долонями, вони можуть зклеїтися і при роз'єднанні пошкодити латекс.

 7. Як підвищити рівень зчеплення
  Рукавиці стають максимально ефективними, коли вони не дуже вологі і не дуже сухі, тому важливо тримати їх злегка вологими більшу частину часу. Також, не забувайте трохи зволожувати долоні за кілька годин до гри, щоб підвищити рівень зчеплення. Крім того, існують спеціальні засоби для підвищення зчеплення. Просто побризкайте засобом на поверхню долоні та ретельно змийте його після гри або тренування.
 8. Засоби по догляду за воротарськими рукавицями
  М'який засіб у вигляді спрея можна використовувати для догляду за воротарськими рукавицями. Такий засіб акуратно видаляє бруд, зберігає властивості зчеплення латексу, продовжуючи термін використання воротарських рукавиць. Миючий засіб слід розпорошувати на долоні рукавиць, попередньо змочених водою. Потім легкими рухами втерти в латекс, після чого знову промити під проточною водою.
 9. Як збільшити термін служби воротарських рукавиць

  Для того, щоб збільшити термін експлуатації воротарських рукавиць важливо дотримуватися всіх рекомендацій по догляду, які вказав виробник - прати після кожної гри і тренування, не використовувати агресивних миючих засобів, сушити виключно природним шляхом. В результаті, постійний і дбайливий догляд дозволить вам зберегти ефективність воротарських рукавиць та зробити їх більш зносостійкими.