Про компанію Brave GK

Професійне екіпірування для воротарів
Brave GK
Equipment

Компанія Brave GK була заснована в 2016 році відомим футболістом, воротарем збірної України і капітаном команди "Маріуполь" Рустамом Худжамовим. Саме це є однією з унікальних переваг бренду Brave GK - власний професійний досвід, який дозволяє точно визначити, що потрібно кожному воротареві.

Слоган компанії

"Удача посміхається сміливим"
ПЕРЕВАГИ БРЕНДУ
01
Якість матеріалів
Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо тільки найкращі матеріали виняткової якості і власні унікальні розробки, що дозволяє гарантувати якість на рівні кращих світових брендів.
02
Власне виробництво
Завдяки можливості контролювати процес виготовлення від створення прототипу до готового виробу, Brave GK гарантує найвищу якість.
03
Професійний досвід
Засновник бренду Рустам Худжамов воротар з величезним спортивним досвідом, який точно знає, що потрібно кожному голкіперу.
04
Комфорт
Використання силікону в конструкції рукавиць, зручна посадка і надійна фіксація, а також додаткові елементи захисту забезпечують впевнену гру в будь-яких умовах.

Професійні воротарські рукавиці Brave GK

За 28 років спортивної кар'єри Рустам пройшов через безліч виснажливих тренувань і напружених матчів, що допомогло йому зрозуміти всі особливості роботи воротаря і створити оригінальний, високоякісний продукт. Кожна пара рукавиць Brave GK має гарантію якості і пройшла всі необхідні тести в різних погодних і тренувальних умовах. Орієнтуючись на показники зчеплення з м'ячем, зносостійкість і комфортну посадку, під час створення рукавиць ми також враховуємо сучасні тренди дизайну, роблячи кожну модель ексклюзивною.

Чотири роки колосальної роботи, пошуку найкращого німецького латексу, створення прототипів, їх тестування та постійного вдосконалення, дозволили спортивному бренду Brave GK вийти на міжнародний ринок.

Вибираючи Brave GK, ви отримуєте якість на рівні світових брендів за альтернативною вартістю.

Нова колекція!
Обмежений випуск доступний зараз.
ЕКСКЛЮЗИВНІ
ВОРОТАРСЬКИ
РУКАВИЦІ
детальніше