2
Андрій Лунін повернувся в Реал Мадрид

Андрій Лунін повернувся в Реал Мадрид

Виключно завдяки неймовірній завзятості, поєднанню сильного спортивного характеру і холоднокровності, вихованець харківського "Арсеналу", голкіпер іспанського клубу «Реал Мадрид» Андрій Лунін продовжує стрімко розвиватися під пильним поглядом футбольного співтовариства.

Лунін знову грає за королівський клуб

Андрей Лунин в вратарских перчатках Brave GK Unique - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Історія, яка скоріше нагадує сюжет голлівудського фільму. Кар'єра українського воротаря Андрія Луніна стала предметом обговорень світових ЗМІ в 2018 році, коли молодий футболіст, у той момент захисник луганської "Зорі" підписав контракт з легендарним іспанським клубом "Реал Мадрид".

Хтось міг подумати "пощастило", але ми всі чудово розуміємо, що потрапити в королівський клуб за допомогою одного лише везіння неможливо. Виснажливі тренування, сміливість йти обраним шляхом і, звичайно ж, талант дозволили Андрію проявити себе і отримати щасливий квиток в команду, про яку мріє кожен футболіст з самого дитинства.

Після ігор на правах оренди за "Леганес", "Вальядолід» і «Реал Ов'єдо», де Лунін і зміг розкрити свій потенціал в повній мірі, Андрій повертається в основний склад іспанського "Реал Мадрид". Затамувавши подих ми продовжуємо спостерігати за його кар'єрою.

У складі Реала Лунін грає в нових рукавицях Brave GK

Андрій Лунін в рукавичках Brave GK Unique - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Довгоочікувана новина про повернення Андрія Луніна в культовий "Реал Мадрид" в прямому сенсі "підірвала" світ футболу. Зарекомендував себе як першокласного професіонала і лідера в матчах за «Реал Ов'єдо» Лунін заслужено повертається до складу легендарного клубу.

Футбольні портали, інтернет видання і телеканали вже опублікували фотографії 21-річного Андрія Луніна на тренувальній базі "Реал Мадрид" в рукавицях з нової колекції українського бренду воротарської екіпіровки Brave GK. Уже майже три роки Лунін тренується і грає виключно в рукавицях Brave GK, а також є офіційним амбасадором бренду.

Андрій Лунін обрав Brave GK Reflex Camo White і Unique

Нові воротарські рукавички Brave GK Unique - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Фаворитами Андрія Луніна з нової колекції рукавиць Brave GK стали моделі Reflex Camo White і Brave GK Unique. Головними удосконаленнями, крім дизайну, є розширена на 7 мм манжета, покращена конструкція, а також полегшені матеріали, що, як і раніше гарантують високий рівень зносостійкості воротарських рукавиць Brave GK.

Модель Reflex Camo White відрізняється ще більшим комфортом і безпекою навіть в найбільш екстремальних ситуаціях, завдяки спеціальним елементам захисту, надійній посадці на руці і зручній системі фіксації.

Рукавиці Brave GK Unique, також стали більш комфортними і універсальними. За рахунок змін конструкції і додаткових модифікацій, модель щільно сидить на руці і забезпечує рекордний контроль над м'ячем.