Можливості персоналізації рукавиць Brave GK

Ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK для Богдана Сарнавского - інтернет-магазин Brave GK

Кожен воротар знає, що в професійному футболі немає права на помилку. Жорсткі тренування, строгий режим, впевненість в собі і хоробрість виступити проти сильного опонента. Все це обов'язкові умови для перемоги. Але однією з головних складових успіху голкіпера є його унікальність як особистості та як спортсмена. Власна манера гри і неповторний темперамент легендарних воротарів стали основою їх вражаючою кар'єри. Олівер Кан, Джанлуїджі Буффон, Ікер Касільяс і Лев Яшин - особистості, які підкорили професійний футбол не тільки своєю майстерністю, але індивідуальністю.

Саме для таких голкіперів ми створюємо воротарські рукавиці Brave GK, роблячи їхтехнологічними, комфортними і ефективними. Крім того, тепер для наших клієнтів доступна можливість повної кастомізації рукавиць - послуга, яка дозволяє створити власний і абсолютно ексклюзивний дизайн воротарських рукавиць на основі моделі Brave GK Fury з нової колекції.

Ексклюзивні рукавиці Brave GK - інтернет-магазин Brave GK

приклади робіт

 • Ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK Fury - інтернет-магазин Brave GK BRAVE GK Fury 5 000 грн
 • Ексклюзивні рукавиці Brave GK Fury - інтернет-магазин Brave GK BRAVE GK Fury 5 000 грн
 • Ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK Fury - Brave GK BRAVE GK Fury 5 000 грн
 • Ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK Fury BRAVE GK Fury 5 000 грн
 • Brave GK Fury - інтернет-магазин Brave GK BRAVE GK Fury 5 000 грн
 • Як замовити кастомізацію рукавиць

  Замовити індивідуальний дизайн рукавиць ви можете прямо на нашому сайті. Для того, щоб придбати ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK вам необхідно натиснути кнопку "Замовити" і заповнити форму своїми контактними даними. Потім з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення всіх подробиць персоналізації - вибір принта, терміни виготовлення, доставка та оплата.

  замовити

Технологія створення авторського дизайну Brave GK

Ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK - магазин Brave GK

Для персоналізації ми використовуємо флагманську модель воротарських рукавиць Brave GK Fury, яка була виготовлена ​​з першокласного німецького латексу і володіє спеціально розробленою системою захисних вставок.

Замовляючи ексклюзивний дизайн рукавиць ви можете обрати параметри розміру, патерн, зображення або фото, яке ви хочете перенести на рукавиці. Нанесення створюється художником вручну з використанням високостійких фарб, що не вицвітають та безпечні для прання.

 • Персоналізація воротарських рукавиць Brave GK

  Воротарські рукавиці Brave GK були створені для того, щоб зробити воротаря впевненим у своїх можливостях і розкрити його потенціал. Персоналізація дозволить голкіперу проявити свою індивідуальність і зробити головний атрибут екіпіровки по-справжньому ексклюзивним.

 • Терміни виготовлення ексклюзивного дизайну

  Процес виготовлення персоналізованих воротарських рукавиць за вашим індивідуальним дизайном займає 10 робочих днів з моменту підтвердження замовлення. Відправка рукавиць здійснюється за допомогою сервісу експрес-доставки "Нова Пошта".

Нова Колекція