Ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK

Brave GK преміальна якість воротарських рукавиць

Кожен футболіст знає, що в професійному спорті немає права на помилку. Складні тренування, жорсткий режим, впевненість в собі та сміливість виступити проти сильного опонента. Все це є обов'язковими умовами перемоги. Але однією з головних складових успіху професійного спортсмена є екіпірування.

На відміну від інших гравців, крім основної екіпіровки, голкіпер носить воротарські рукавиці, від якості яких безпосередньо залежить результат гри. Важливо обрати якісний і технологічний продукт, який буде зручно сидіти на руці і дозволить справлятися з найскладнішими ударами, без ризику травмуватися і підвести свою команду.

"Для воротаря найголовніше бути хоробрим і не боятися стрибати в ноги нападникам, навіть якщо вони грають жорстко. Важливо завжди впевнено рухатися вперед", - говорить Рустам Худжамов, засновник бренду Brave GK.

Саме з такою метою були створені воротарські рукавиці Brave GK - зробити воротаря впевненим у своїх можливостях і розкрити його потенціал. Рукавички для воротарів від Рустама Худжамова не будуть ловити м'яч за вас, але стануть надійним помічником, гарантуючи комфорт і якість.

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex RF Negative

Воротарські рукавиці Brave GK – гарантовані переваги

Комфорт. Використання силікону в конструкції долоні, зручна посадка і надійна фіксація, а також додаткові елементи захисту забезпечують впевнену гру в будь-яких умовах.

Якість матеріалів. Для виготовлення рукавиць ми використовуємо тільки німецький латекс виняткової якості та власні унікальні розробки, що дозволяє гарантувати якість на рівні кращих світових брендів.

Власне виробництво. Завдяки можливості контролювати процес виготовлення кожної пари рукавиць від створення прототипу до готового виробу, Brave GK гарантує виняткову якість.

Професійний досвід. Засновник бренду Рустам Худжамов воротар з величезним спортивним досвідом, який точно знає, що потрібно кожному голкіперу.

Ексклюзивний дизайн. Кожна модель рукавиць має оригінальний дизайн, спеціально розроблений для Brave GK грунтуючись на сучасних трендах дизайну.

Рукавиці BRAVE GK в наявності
Детальніше