2
Андрій Лунін дебютував у складі 'Реалу'

Андрій Лунін зіграв в основному складі команди клубу 'Реал Мадрид', як і обіцяв тренер Зінедін Зідан голкіперу після Суперкубка. 20 січня відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії між командами 'Реал' та 'Алькояно' в місті Алкой, рідному для 'Алькояно', на стадіоні 'Ель-Кольяно'. У цьому матчі Лунін вперше після підписання контракту (2018 року) дебютував як основний воротар.

Brave GK Reflex Camo White – вибір Андрія Луніна для Кубка Іспанії

Під час підготовки до цього важливого матчу голкіпер постійно тренувався в рукавицях Brave GK Unique. Ця модель вирізняється додатковими силіконовими вставками між пальцями та долонею, що обертається навколо великого пальця для створення ергономічної форми екіпірування. Завдяки такій конструкції створюється розширена площа для вдалого захоплення м’яча. Липкий латекс гарантує надійне зчеплення з м’ячем навіть у дощову погоду. У зоні кісточок пальців створено гнучку та міцну зону з силіконоподібного матеріалу для дієвої гри кулаком. Водночас Backhand рукавиць виготовляється із перфорованого текстилю. Це не тільки гарантує ефективну вентиляцію та відведення вологи, а також значно полегшує конструкцію екіпірування і дозволяє зберегти рухливість руки. Такі рукавиці чудово підходить як для серйозних матчів, так і для повсякденних напружених тренувань, тож Андрій Лунін для підготовки до Кубка вибрав саме їх.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ворота 'Реалу' під час матчу з 'Алькояно' Лунін захищав у рукавицях Brave GK Reflex Camo White. Натуральний високоякісний німецький латекс гарантує ефективне зчеплення з м’ячем за будь-яких погодних умов. Зручна система фіксації на липучці, високоеластична широка манжета та унікальний авторський крій пальців забезпечуються щільну посадку на руці водночас без перетиснення. Є захисні вставки для запобігання травмуванню, а також силіконові вставки всередині долоні для повного контролю над м’ячем. Найважливішою характеристикою, чому загалом лінійка Reflex Camo є однією з найбільш популярних серед голкіперів, є розширена зона захоплення м’яча завдяки комбінованому крою пальців Roll / Negative та конструкції великого пальця, де латекс долоні обертається навколо пальця. Перфоровані вставки між внутрішніми пальцями надають додаткову вентиляцію і полегшують рукавиці для комфорту воротаря. А латекс NB latex 4 мм на Backhand добре поглинає удари. Екіпірування чудового підходить для жорсткої гри, адже надійно захищає руки голкіпера та забезпечує високу продуктивність, отож Андрій Лунін зробив вдалий вибір для важливого матчу.

Brave GK Reflex Camo White – вибір Андрія Луніна

Хід матчу між 'Реал Мадрид' і 'Алькояно'

Під час першої чверті матчу у Луніна було мало можливостей показати свій професіоналізм. Проте в ході одного з напружених моментів голкіпер показав відмінний сейв, перевівши м’яч над воротами після удару суперника головою під поперечину. На жаль, арбітри зафіксували офсайд у форварда команди суперників.

Перший тайм не був напруженим для воротаря. Едеру Мілітао вдалося відкрити рахунок на останніх хвилинах після вдалого паса Марсело, і на цьому перша чверть завершилася. У другій чверті Лунін тримав м’яч у руках тільки коли гравці 'Реала' здійснювали передачі назад.

Brave GK Reflex Camo White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Однак 80-ій хвилині господарі стадіону 'Ель-Кальяно' зрівняли рахунок після удару Хосе Сольбеса із задньої стійки. Таким чином, рахунок після завершення основного часу становив 1:1, і був назначений додатковий час.

На 110-ій хвилині після двох жовтих карток з поля було вилучено одного з гравців 'Алькояно' – Рамона Лопеса, і команда залишились у меншості. Проте це не завадило Хуанану забити переможний гол. Під час контратаки Алі Діакіте (22 номер) здійснив передачу до ближньої стійки, однак Луніну не вдалося дістатися до м’яча під час виходу на перехоплення. Зігравши на випередження, Хуанан завдав влучного удару.

Андрій Лунін у рукавицях  Brave GK Reflex Camo White

Господарі поля виступають у 3-му дивізіоні Іспанії. З рахунком 2:1 'Алькояно' вдалося потрапити до 1/8 фіналу Кубка Іспанії, а 'Реал' вийшов із турніру.

Незважаючи на те, що команді 'Реал Мадрид' не вдалося продовжити участь у Кубку Іспанії, для Андрія Луніна це був важливий етап у розвитку кар’єри, адже футбольні клуби навіть третього дивізіону Іспанії є доволі серйозними суперниками.