2
Воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo - найкраще з досвіду голкіперів

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo - найкраще з досвіду голкіперів

Рукавиці для воротарів Brave GK Reflex Camo по праву стали абсолютним бестселером нашого бренду завдяки високій ефективності і комфорту, який вони гарантують. Читайте докладніше про технології і матеріали рукавиць серії Reflex Camo.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo

Сучасні матеріали виняткової якості разом з удосконаленою конструкцією воротарських рукавиць Brave GK Reflex Camo гарантують голкіперам ще більше ефективності та комфорту. Зручна система фіксації, збільшена ширина манжети і щільна посадка забезпечує воротареві впевненість в будь-яких умовах.

Також воротарські рукавиці серії Reflex Camo пропонують голкіперам додаткову безпеку і ефективність за рахунок спеціальних елементів захисту, а також відмінно підходять як для матчів, так і для тренувань.

Рукавиці для голкіперів Brave GK Reflex Camo - официальный интернет-магазин Brave GK

Головні особливості Brave GK Reflex Camo White

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo White володіють високим рівнем зчеплення з м'ячем і забезпечують оптимальну ефективність в будь-яких погодних умовах. Модернізована конструкція долоні, виконана з натурального німецького латексу відмінно сідає на руку і дозволяє воротареві повністю сфокусуватися на грі.

Унікальний крій пальців рукавиць Reflex Camo White дозволяє повторювати форму руки, а фіксуюча манжета з високо-еластичної тканини гарантує зручну посадку і надійну підтримку зап'ястя. Перфоровані вставки між пальців гарантують оптимальну вентиляцію.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo - официальный интернет-магазин Brave GK

Крій пальців Roll / Negative - це гібридний стиль, який поєднує в собі два найпопулярніших крої, щоб забезпечити ще більший рівень комфорту і зчеплення. Переваги цієї комбінації підходять тим, хто віддає перевагу щільній посадці з високим контактом з м'ячем.

Використання високоякісного латексу 4 мм SP Plus разом з 4 mm NB латексу на тильній стороні дозволило нам створити рукавиці на рівні якості відомих світових брендів спортивного екіпірування, які підтримують голкіпера і гарантують ефективність в будь-яких погодних умовах.

Рукавиці для голкіперів Brave GK Reflex Camo - интернет-магазин Brave GK

Рукавиці Brave GK Reflex Camo Black

Рукавиці для воротарів Brave GK Reflex Camo Black створені з 4 мм SP Plus німецького латексу і високоякісного силікону. В результаті, модель Reflex Camo Black гарантує ефективну систему терморегуляції і відмінний рівень зчеплення з м'ячем, а також підходить як для тренувань, так і для матчів на штучних і жорстких полях.

Удосконалена анатомічна форма рукавиці, яка включає захисні вставки і забезпечує воротарям ще більше комфорту і впевненості в будь-яких погодних умовах. Унікальна фіксуюча манжета на липучці завдяки еластичному матеріалу дозволяє регулювати посадку на руці для ще більшої зручності та впевненості.

Безшовний обхват крою Rollfinger повністю "обертає" пальці гравця, що в результаті забезпечує відмінні показники контролю над м'ячем і ефективність в будь-якій ситуації. Воротарські рукавиці з кроєм Rollfinger сидять на руці вільніше, але так само гарантують гравцеві комфорт і впевненість.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo - интернет-магазин Brave GK