Воротарські рукавиці Brave GK Evolution дебютували у Лізі Чемпіонів

Якщо ви дивилися поєдинок «Шахтар» (Донецьк) — «Шериф» (Тираспіль) минулого вівторка, ви могли спостерігати дебют нашої нової моделі Brave GK Evolution у Лізі Чемпіонів УЄФА. Рукавиці цього вечора надів Олексій Шевченко, який вийшов на поле після довгої перерви. Evolution - центральна модель свіжої колекції Brave GK, на сьогоднішній день найтехнологічніша і найпопулярніша у всій лінійці.

Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Нові воротарські рукавиці Brave GK Evolution: з неопрену, з 3D Punch Zone та застібкою з подвійною фіксацією

У той час як більшість наших рукавиць виготовлені з латексу, для Evolution ми з метою полегшення конструкції використовували виключно неопрен – це такий вид каучуку, що дозволяє робити вироби м'якими та пористими. Неопрен настільки еластичний та водонепроникний матеріал, що з нього активно виготовляють гідрокостюми. Ми використали неопрен для воротарських рукавиць Brave GK Evolution та отримали дуже легку та зручну модель. Подібних аналогів в Україні немає.

Evolution відрізняються чудовою фіксацією на руці завдяки посиленому мізинцю та вказівному пальцю. На горловині розміщена гумова застібка з подвійною фіксацією - вона стала нашим новим рішенням саме в моделі Evolution, також її можна побачити у рукавицях Fury Thunder.

Воротар Шахтаря в рукавицях Brave Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Тильна сторона рукавиць Brave GK Evolution зайнята збільшеною зоною для гри кулаком 3D Punch із розміщеними на ній компактними силіконовими фігурами. Це тривимірні елементи, що покращують зчеплення та зручність при грі кулаком, а також відрізняються незвичайним та сучасним дизайном.

Огляд матчу Ліги чемпіонів Шахтар-Шериф

Поєдинок шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів між донецьким «Шахтарем» та тираспольським «Шерифом» пройшов динамічно і з явною перевагою з боку гірників. Вже в першому таймі було створено безліч цікавих моментів і зроблено чимало хороших комбінацій, але гол вдалося забити лише наприкінці 1-го тайму. Під час чергової атаки центральний захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов м'яко навісив м'яч у штрафний майданчик на Фернандо і той направив його у ворота. З рахунком 1:0 на користь українців команди пішли на перерву. Зазначимо, що цей гол став вже другим для Фернандо в груповій стадії Ліги Чемпіонів.

У другому таймі загальна перевага також була на боці донецької команди, однак у основний час забитих м'ячів більше не було. На жаль, вже у додані хвилини Шахтар пропустив м'яч від молдавської команди. Таким чином, поєдинок закінчився нічиєю, а українська команда посіла останнє місце у групі D.

Вітаємо воротаря Шахтаря Олексія Шевченка з дебютом у Лізі Чемпіонів! 29-річний голкіпер, вихованець запорізького «Металурга», не виходив на поле з весни 2020 року. У першому для себе матчі Ліги Чемпіонів Олексій зіграв у фірмових рукавицях Brave GK Evolution. Бажаємо удачі Олексію Шевченку у майбутніх матчах за донецький «Шахтар».

Олексій Шевченко в воротарських рукавицях Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK