2
Воротарські рукавиці Brave GK - прем'єра нової колекції

Воротарські рукавиці Brave GK - прем'єра нової колекції

З дня заснування бренд професійної воротарського екіпіровки Brave GK пройшов через безліч трансформацій, які зробили його таким, яким він відомий зараз. Чесний, унікальний, а головне, відданий своїй аудиторії. Черговим етапом в історії Brave GK став випуск нової колекції рукавиць для воротарів. Всі подробиці в нашій статті.

Рустам Худжамов випустив нову колекцію воротарських рукавиць

Рустам Худжамов випустив нову колекцію воротарських рукавиць - магазин Brave GK

Відомому голкіперові і засновнику бренду Brave GK Рустаму Худжамову однозначно є чим пишатися. Спортивні рекорди і особисті перемоги супроводжують воротаря і після завершення професійної кар'єри. У той час, як багато футболістів йдучи зі спорту кардинально змінюють рід діяльності або навпаки, залишаються на полі в якості тренера, Худжамов обрав для себе унікальну роль.

На власному досвіді дізнавшись всі тонкощі професії голкіпера, Рустам Худжамов вирішив використовувати це для заснування бренду воротарської екіпіровки, першою і основною метою якого було створення рукавиць для воротарів абсолютно нового рівня якості.

Точно визначивши що необхідно змінити в класичних моделях, які елементи потребують модернізації, а що взагалі варто прибрати, Худжамов негайно взявся за розробку перших прототипів. Процес супроводжувався пошуком відповідного виробництва, матеріалів, ідей дизайну та інших деталей, без яких неможливо створити якісний продукт.

Зараз складно повірити, що з моменту заснування Brave GK пройшло вже чотири роки. За цей час бренду вдалося багато чого - декілька колекцій рукавиць, створення елементів захисту і термобілизни, вихід на міжнародний ринок.

Все це дозволило Brave GK розвиватися і впевнено рухатися далі. Так, в серпні 2020 року бренд випустив нову колекцію професійних воротарських рукавиць.

Нова колекція воротарських рукавиць Brave GK - ексклюзивний дизайн і функціональність

Нова колекція воротарських рукавиць Brave GK - ексклюзивний дизайн і функціональність - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Нова капсульна колекція рукавиць Brave GK була створена у співпраці з відомими голкіперами, які так само, як і Рустам Худжамов свого часу, поділилися власним досвідом, що і допомогло нам зробити нову лінійку перш за все функціональною. Крім того, кожна модель є результатом тестування прототипів в різних ігрових умовах і подальшого їх удосконалення.

Хоча стилістика візуально і відсилає нас до легендарного дизайну і класичних елементів золотої епохи Олівера Кана, крій і технологічні рішення встановлюють нові стандарти воротарської продуктивності, які відповідають сучасним умовам гри. Одним з таких удосконалень стало розширення манжети на 7 мм у всіх моделях рукавиць.

Грунтуючись на цьому, Brave GK буде продовжувати розвивати функціональні можливості своїх майбутніх колекцій. Основна увага в новій колекції професійних воротарських рукавиць Brave GK приділяється створенню універсальності.

"Протягом всієї своєї історії бренд Brave GK пропонував голкіперам нові можливості за рахунок балансу продуктивності та комфорту. У новій колекції нам вдалося додати до цього дуету ще і високий рівень рухливості і контролю ", - говорить Рустам Худжамов, засновник бренду.

Нова колекція Brave GK втілює в собі впевненість і хоробрість голкіперів, які є головними символами перемоги. Крім того, ми зробили акцент на інноваційних технічних деталях, матеріалах і додаткових елементах обробки, а також на сучасному яскравому дизайні.

Всі моделі нової колекції вже доступні для покупки в офіційному інтернет-магазині воротарської екіпіровки Brave GK.

Серія рукавиць для воротарів Fury

Серія рукавиць для воротарів Fury - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Вибуховий темперамент справжнього лідера простежується в кожній деталі лінійки нових воротарських рукавиць Brave GK Fury. Переклад "fury" з англійської - "лють". Саме це почуття виникає, коли ви залишаєтеся один на один з опонентом за крок від перемоги, сповнені хоробрості та рішучості зробити все для своєї команди.

Детально про рукавиці Brave GK Fury Yellow

Силіконові елементи на тильній стороні рукавиць Brave GK Fury Yellow дозволяють в повній мірі розкрити воротарський потенціал і збільшити шанси на перемогу за допомогою ефективної гри кулаком.

А в поєднанні з першокласним німецьким латексом рукавиці Fury Yellow гарантують воротареві рекордний рівень контролю над м'ячем. У свою чергу, сучасна конструкція з манжетою на липучці дозволяє регулювати посадку на руці для вашого комфорту і впевненості під час матчу або тренувань.

Переваги Brave GK Fury Green Paint Drops

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Green Paint Drops відрізняються дійсно рекордним рівнем зчеплення з м'ячем, якого нам вдалося досягти завдяки використанню натурального латексу. Крім того, додатковими перевагами даної моделі є ефективна амортизація, модернізований крій і прогумована область на тильній стороні, що гарантує продуктивність голкіпера в будь-яких умовах.

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Контроль над грою повністю в ваших руках з рукавицями Brave GK Rain Pro Blue. Авторська конструкція долоні, виконана з натурального німецького латексу захищає руки під час ударів і падінь, а також забезпечує високий рівень зчеплення з м'ячем в будь-яких погодних умовах і особливо під час дощу. Новий еластичний ремінець на зап'ясті, гарантує надійну і комфортну фіксацію завдяки додатковій ширині 7 мм.

Серія професійних рукавиць Reflex

Серія професійних рукавиць Reflex - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Рукавиці, які гарантують воротареві майже безмежну продуктивність. З перших секунд на ваших руках, воротарські рукавиці з лінійки Reflex виправдають і навіть перевершать всі ваші очікування незалежно від ігрових і погодних умов.

Головні особливості Brave GK Reflex Camo Black

Удосконалена конструкція разом з використанням матеріалів виняткової якості в рукавицях для воротарів Brave GK Reflex Camo Black гарантують голкіперам ще більше комфорту і безпеки. Продумана система фіксації на липучці, розширена манжета і щільна посадка дозволять вам відчувати себе так впевнено, як ніколи раніше. Модель відмінно підходить як для тренувань, так і для матчів.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo White

Нові воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo White відмінно поглинають удари завдяки використанню високоякісного латексу, що дозволяє голкіперу повністю сфокусуватися на грі. Також, додаткова безпека і комфорт гарантовані навіть в найбільш екстремальних ситуаціях за рахунок спеціальних елементів захисту, щільної посадки на руці та зручної системи фіксації.

Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Turquoise

Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Turquoise - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Рукавиці для воротарів Brave GK Rescuer Turquoise є новим еталоном зчеплення з м'ячем, ще більше комфорту і впевненості на полі. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та удосконаленню конструкції рукавиць нам вдалося підвищити ефективність голкіпера в будь-яких ігрових і погодних умовах. Додатковими перевагами є терморегуляція і на 40% полегшена конструкція рукавиць.

Рукавиці для голкіперів Brave GK Unique

Рукавиці для голкіперів Brave GK Unique - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Модель Brave GK Unique з нової лінійки професійних воротарських рукавиць була представлена ​​першою і відразу ж стала бестселером. Нам вдалося вдосконалити крій і зробити рукавиці Unique ще більш комфортними, надійними і універсальними. На відміну від попередніх моделей, Brave GK Unique володіють більш продуманою конструкцією, яка зручно сидить на руці та дозволяє завжди тримати м'яч під контролем.