2
Україна-Швеція: головні моменти матчу і коментарі Георгія Бущана

Незабутня гра і такий важливий для нашої збірної результат - національна команда України здобула перемогу в матчі проти Швеції з рахунком 2-1. Авторами двох м'ячів у ворота противника стали Олександр Зінченко і Артем Довбик. Георгій Бущан активно готувався до серії пенальті.

Георгій Бущан на чемпіонаті Європи - Brave GK

Перемога України: сльози радості в фан-зонах і на полі

У вівторок, 29 червня національна збірна України зустрілася з командою Швеції на стадіоні Гемпден Парк (Глазго, Шотландія) в рамках 1/8 Чемпіонату Європи. Українські вболівальники все ще не могли повірити, що нашій команді вдалося подолати груповий етап і зайти так далеко, але результат, з яким закінчився цей матч став ще більшою несподіванкою.

Збірна України перемогла з рахунком 2-1 і отримала квиток в чверть фіналу Євро 2020. Емоції від цього матчу неможливо з чимось порівняти. Як вболівальники, так і самі футболісти все ще не можуть до кінця повірити в перемогу, але сльози радості і танці в роздягальні ніхто не відміняв.

Георгій Бущан в рукавицях Brave GK Rain Pro- офіційний інтернет-магазин Brave GK

Вирішальними в цій грі стали останні хвилини додаткового часу, що дозволили Артему Довбику реалізувати ігровий момент і забити другий гол у ворота Швеції. Першим став м'яч Олександра Зінченка на 27-й хвилині. Півзахисник був визнаний УЄФА найкращим гравцем матчу. Голкіпер збірної України Георгій Бущан вдало відбив удари Деяна Кулусевскі і Себастіана Ларссона, чим підтвердив своє право на місце в топ-5 кращих воротарів Чемпіонату Європи.

"Це перемога для всієї країни, історичне досягнення. Я раджу всім радіти, адже ми живемо один раз, і таких моментів більше може і не бути. Дуже радий і пишаюся тим, що ми зуміли сьогодні довести всім, всій Європі, всій країні, що ми можемо досягати поставлених цілей ", - прокоментував після матчу Зінченко.

У суботу ввечері в Римі національна збірна України зіграє з Англією у чвертьфіналі.

Brave GK Rain Pro - магазин Brave GK

Георгій Бущан розповів про свою підготовку до серії пенальті

Голкіпер футбольного клубу "Динамо" і національної збірної, а також амбасадор бренду Brave GK поділився своїми враженнями і секретами підготовки до матчу зі Швецією.

"Ми відчували підтримку наших уболівальників, тому сьогодні повинні були віддати всі сили заради перемоги. Це було неймовірно. Коли дізналися суперника в 1/8, почали розробляти тактику, з якою грали проти Франції на виїзді. Команда билася, як вся країна ", - розповідає воротар.

Brave GK Георгій Бущан

Після гри голкіпер поділився невеликим секретом, який він підготував на випадок, якщо буде призначена серія післяматчевих пенальті - на пляшці з водою були написані номери гравців Швеції та куди вони б'ють.

Георгій Бущан провів цей матч в рукавицях Brave GK Rain Pro, які були спеціально вдосконалені до вимог воротаря, а вже зовсім скоро будуть доступні в серійному варіанті на офіційному сайті інтернет-магазину Brave GK.