2
Рукавиці Brave GK завойовують Українську Прем'єр-лігу

Рукавиці Brave GK завойовують Українську Прем'єр-лігу

Половина воротарів УПЛ виступили в рукавицях Brave GK. Для команди Brave GK це дуже важливе досягнення, оскільки воно явно демонструє довіру справжніх професіоналів своєї справи до якості продукції молодого українського бренду.

Професійні воротарі цінують якість рукавиць Brave GK

Для кожного голкіпера під час вибору екіпіровки на першому місці постає питання якості матеріалів і пошиття, тому що від цього залежить її ефективність, надійність, довговічність. Звичайно ж, ми завжди детально розповідаємо про виготовлення нашої продукції, щоб у вас не було сумнівів щодо її безпеки і міцності. Але найвагоміший доказ якості — коли під час важливого турніру голкіпери 50% команд-учасників захищають ворота у рукавицях Brave GK. Для тих, хто досі мав будь-які сумніви, це стало головним доказом високої якості наших рукавиць. Команда Brave GK пишається тим, що нас обрали справжні професіонали: за «Динамо» грав Георгій Бущан, за «Ворсклу» — Дмитро Різник, за СК «Дніпро-1» — Валерій Юрчук, за «Олімпік» — Бетім Халімі, за ПФК «Львів» — Орест Костик, за «Минай» — Андрій Попович, за «Рух» — Олександр Бандура.

Бущан в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Зараз на ринку представлено дуже багато різних брендів рукавиць, серед яких більшість — зарубіжні. Усі компанії пропонують воротарям приблизно ідентичні умови співпраці. Через це багатьом молодим спортсменам може бути важко зробити вибір. Вони вважають, що відомі футболісти грають у тій екіпіровці, виробник якої запропонував найбільш вигідні умови. Однак, жоден професійний воротар не буде тренуватися і виступати у рукавицях низької якості, особливо коли мова йде про важливі матчі. Жоден голкіпер не буде йти на компроміс у питанні власного комфорту, здоров'я, і ​​тим паче не ризикуватиме своєю кар'єрою, навіть в умовах тотального локдауна і навіть якщо рукавиці було надано абсолютно безкоштовно. Досвідчені воротарі роблять усвідомлений вибір.

Юрчук в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Найкраще для воротарів від бренду Brave GK

Команда Brave GK постійно працює над удосконаленням екіпіровки. Ми регулярно представляємо нові колекції, а наразі в розробці перебувають дві абсолютно нові моделі. Нові рукавиці Brave GK Rescuer із додатковими зонами вентиляції, модернізованим кроєм пальців і полегшеною конструкцією, які ми недавно представили, вже запущені у виробництво. Також дуже скоро ми покажемо семпл нових Rain Pro.

Попович в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Постійний розвиток і прагнення до створення ідеально якісного продукту — це одні з головних цінностей бренду Brave GK. Також клієнти обирають нас за інноваційний дизайн, у якому поєднується сучасний стиль і практичність. Brave GK — це завжди оригінальні, яскраві моделі, що відповідають характеру і цілям амбітного голкіпера. У розробці рукавиць ми активно використовуємо останні технології зі світу спортивної екіпіровки, щоби домогтися високого рівня продуктивності і зручності. Brave GK постійно розширює модельний ряд, тому кожен воротар може вибрати найкращий варіант саме для власних потреб.

Бандура в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Бренд Brave GK підтримує індивідуальний підхід. Ми з великою увагою приймаємо ваші прохання і готові допрацювати рукавиці, якщо клієнт потребує цього. Також, коли ми запускаємо нову модель, дуже активно стежимо за відгуками, щоби добре розуміти запити своєї аудиторії і покращувати продукт. Хоча кожну нову модель перед цим довго випробовують наші амбасадори.

Костик в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK — молодий український бренд, який підтримує європейські цінності. Завдяки цьому ми дуже активно завойовуємо ринок, навіть якщо порівнювати з популярними світовими брендами в Україні. Щомісяця запити на рукавиці і в цілому на екіпіровку збільшуються. Клієнти просять нас випускати нові моделі і говорять про свої побажання, що дуже важливо для нас. Про інтерес до Brave GK свідчить і те, що за перший тиждень після запуску нових рукавиць Brave GK Unique Blue розійшлося понад 50 пар.

Бетім Халімі в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Нас дуже часто запитують про форму й інші елементи екіпіровки для воротарів. Ми безліч разів тестували форму, але, поки не будемо впевнені в якості на всі 100%, випускати її не будемо. А зараз команда Brave GK наполегливо працює над весняною колекцією рукавиць і продовжує співпрацю з представництвом у Норвегії, яке було відкрито цієї зими.