2
Перший контрактник Brave GK у Норвегії

Перший контрактник Brave GK у Норвегії

Екіпіровка бренду Brave GK набуває все більшої популярності не тільки в Україні, а й за її межами. Нещодавно ми відкрили представництво Brave GK у Норвегії! Якість наших рукавиць вже встиг оцінити не один професійний голкіпер у цій країні. Також у нашого бренду з'являються нові амбасадори родом із різних куточків світу, які протестували протягом своєї кар'єри продукцію безлічі виробників, проте вибрали Brave GK і довіряють якості наших рукавиць.

Представництво бренду Brave GK у Норвегії

Для команди Brave GK відкриття представництва у Норвегії є важливим етапом розвитку. Це показник відмінних характеристик наших рукавиць і високої якості їх виконання. Особливо з огляду на те, що норвезькі воротарі мають трохи інакший досвід. Як відомо, Норвегія відрізняється більш суворими кліматичними умовами, якщо порівнювати з Україною. Рукавиці Brave GK відмінно справляються з цими жорсткими вимогами. Крім того, наша екіпіровка відповідає високим європейським стандартам виготовлення, оскільки ми використовуємо тільки безпечні і міцні матеріали, зокрема німецький натуральний латекс. Також представництво в Норвегії покладає на бренд ще більшу відповідальність, тому команда Brave GK буде докладати максимум зусиль для виробництва нових унікальних рукавиць і вдосконалення моделей у наявності.

Рукавиці Brave GK – вибір Ігоря Спиридонова - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ігор Спиридонов – новий амбасадор Brave GK

Ігор Спиридонов став новим амбасадором Brave GK. Воротар грає за футбольний клуб «Брюне» під 99 номером.

Ігор народився у Литві у 1988 році. З 2006 по 2012 рік відіграв 115 матчів за ФК «Банга», який виступає у вищому дивізіоні Литви.

З 2012 по 2014 рік Спиридонов був воротарем норвезького спортивного клубу «Кіркенес» («Kirkenes Idrettsforening»), який виступає у третьому дивізіоні. Голкіпер узяв участь у 67 змаганнях, і його 2 рази визнавали найкращим гравцем сезону.

З 2015 по 2018 рік Ігор Спиридонов виступив у 64 матчах за норвезький спортивний клуб «Егерсундс» («Egersunds Idrettsklubb»), який грає у другому дивізіоні. Один раз воротар досяг звання найкращого гравця сезону.

З 2018 року і зараз Ігор є воротарем ФК «Брюне», який виступає за другий дивізіон Норвегії. Він уже встиг взяти участь у 77 матчах і двічі отримати звання найкращого гравця сезону.

Рукавиці Ігоря Спиридонова - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Рукавиці Brave GK – вибір Ігоря Спиридонова

Голкіпер Ігор Спиридонов вибрав для себе відразу 3 пари рукавиць Brave GK: з різними характеристиками, для екстремальних матчів і насичених тренувань.

Оновлена ​​модель Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops вирізняється високою зносостійкістю, оскільки долоня цих рукавиць виготовляється з латексу SUPREME AQUA CONTACT PLUS. Завдяки цьому екіпіровка відмінно підходить для тренувань і змагань на штучних і жорстких полях. Також цей вид латексу проявляє високу липкість у мокру погоду, тому Fury 2.0 Green Paint Drops гарантують покращену продуктивність під час дощу. Backhand із неопрену забезпечує захист від холоду, води, а також не сковує рухи. Прогумована зона на кісточках пальців надає відмінне зчеплення з м'ячем – створена спеціально для ефективної гри кулаком.

Рукавиці Brave GK Unique оптимізовані для гри в мокру погоду. Долоня цієї моделі виконана з латексу SUPREME, який забезпечує надійне зчеплення з м'ячем за будь-яких умов. Brave GK Unique також мають спеціальну міцну зону на Backhand з силіконоподібного матеріалу для гри кулаком, але загалом тильна сторона екіпіровки виготовляється з перфорованого текстилю для хорошої вентиляції і відведення вологи. Рукавиці мають додаткові латексні вставки між пальців, що збільшує зону захоплення м'яча, а також підвищує комфорт гри. Модель Unique дуже гнучка, легка і зручна.

Brave GK Unique Graphite мають ідентичну конструкцію і характеристики моделі Brave GK Unique. Однак ці рукавиці виконані у чорних і графітових кольорах. Темна екіпіровка була створена спеціально для тих голкіперів, які віддають перевагу більш стриманому стилю, а також для ігор у період затяжних дощів і туманів, коли навіть при правильному догляді світлі рукавиці можуть втрачати свій зовнішній вигляд.

Команда Brave GK пишається досягненнями і продовжує наполегливо рухатися вперед, створюючи все найкраще для воротарів. Щоби першими дізнаватися всі наші новини, стежте за соціальними мережами Brave GK.

Brave GK – вибір Ігоря Спиридонова - офіційний інтернет-магазин Brave GK