Огляд фіналу Ліги чемпіонів 2022 року: сумна ніч для Ліверпуля та Лунін у рукавицях Brave GK Exclusive

Фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА між «Ліверпулем» та «Реалом» у Парижі став епічним матчем, на який заслуговував турнір цього сезону. В результаті складного та красивого поєдинку «Реал Мадрид» виграв 14-й титул чемпіона Європи, збільшивши свій власний рекорд як найкращої команди всіх часів.

Зазначимо, що чемпіоном ЛЧ став і наш амбасадор, українець Андрій Лунін. Андрій не виходив на поле в ігровий час, проте пройшов увесь цей складний шлях до чемпіонства разом із «Реалом». Лунін виходив на розминці перед фіналом Ліги Чемпіонів у ексклюзивних рукавицях Brave GK. Дізнайтеся подробиці того чудового вечора в ексклюзивному післяматчевому огляді Brave GK.

Фінал Ліги чемпіонів 2022 року Андрій Луніна - Официальный интернет-магазин Brave GK

Фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА між Ліверпулем та Реалом: головне

Головний поєдинок Ліги чемпіонів 2022 року мав розпочатися рівно о 22:00 за київським часом на паризькому стадіоні «Стад де Франс», проте був затриманий на цілих 37 хвилин через проблеми з пропуском уболівальників. Річ у тім, що французька сторона стверджує, що 40 тисяч фанатів «Ліверпуля» мали підроблені квитки і намагалися проникнути на стадіон. В результаті цієї плутанини утворилася тиснява, матч було розпочато значно пізніше.

Варто сказати, що нинішній матч між «Ліверпулем» та «Реалом» багатьма з нас сприймався як матч-реванш, адже ми пам'ятаємо приголомшливий фінал ЛЧ у Києві у 2018 році. Тоді величезна помилка Лоріса Каріуса забезпечила Каріму Бензема найлегший гол у його кар'єрі, але у Ліверпуля з'явилася надія після того, як Садіо Мане зрівняв рахунок. Момент чарівництва від Гарета Бейла повернув «Бланкос» уперед, а ще одна жахлива помилка Каріуса дала Бейлу оформити дубль. Зрештою, «Реал Мадрид» виграв з рахунком 3:1.

Через три роки «Ліверпуль» та «Реал» знову зустрілися у фіналі найпрестижнішого клубного футбольного турніру Європи. Інтрига була величезною, зокрема через те, що мадридський клуб є рекордсменом за кількістю виграних титулів. З 1998 року вони вигравали Кубок європейських чемпіонів більше разів, ніж будь-хто інший за всю свою історію. Жодна інша країна не виграла стільки, скільки вони, не кажучи вже про клуби. Проте «Ліверпуль» — украй сильний клуб, який явно не збирався дарувати іспанцям легку гру. До речі, англійці впевнено оформили чемпіонство у 2019 році, обігравши Тоттенхем Хотспур із рахунком 2:0.

Перші хвилини 1 тайму фінального поєдинку Ліги чемпіонів пройшли без небезпечних моментів. Втім, було б дивно, якби команди одразу кинулися вперед. На 15-й хвилині Вінісіус підхопив м'яч на фланзі, але проти чудово зіграв Конате. Відібрав м'яч наче у дитини. Через хвилину Трент пробив з флангу, а Салах ударив у нижній кут, але Куртуа, голкіпер «Реала» та колега Андрій Луніна, у бездоганному сейві врятував команду від пропущеного гола. Ще через 2 хвилини Салах знову б'є по воротах Реала, але Куртуа знову чітко парирує. Відзначимо бездоганну гру голкіпера. Проте викликає питання атакуюча активність його команди: чому "Реал" не створює моментів? На 22-й хвилині матчу Куртуа знову парирує удар, цього разу після удару Мане. Пізніше було ще як мінімум три-чотири добрі удари у ворота «Реала», але Куртка був на своєму місці.

"Реал" у першому таймі створював вкрай мало небезпечних моментів. Проте вони все ж таки були. Більше того, Бензему навіть вдалося забити гол у ворота «Ліверпуля», але арбітр скасував його через офсайд.

У 2-му таймі гра пожвавилася ще більше. І "Ліверпуль" почав добре. Прекрасний крос на ворота суперника знаходить Луїса Діаса, але Дані Карвахал чудово справляється із цим. Чудовий захист. Нарешті, на 59-й хвилині Вінісіус-молодший забиває гол у задній стійці після плавної контратаки "Реала". Він пробрався позаду Олександра Арнольда.

Після пропущеного голу всі чекають від "Ліверпуля" активності. Не може ж англійський клуб знову пролетіти з «Реалом», як у 2018-му. На 63-й хвилині Салах завдає шикарного обвідного удару в дальній кут, але Тібо Куртуа в красивому стрибку ловить м'яч. Здається, що пробити іспанського воротаря просто неможливо.

Салах майже врізається в штангу, але Куртуа знову на своєму місці, щоб зупинити зірку Ліверпуля. Далі Діого Хота виходить замість Луїса Діаса. 25 хвилин у Ліверпуля, щоб зрівняти рахунок. Вже під кінець матчу Куртуа ЗНОВУ зупиняє Салаха! Яка неймовірна гра Тібо Куртуа. За кілька хвилин «Реал» не використав контратаку, а суддя додав 5 хвилин до основного часу.

Андрій Луніна в Фіналі Ліги чемпіонів в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ось і добіг кінця цей чудовий матч. З рахунком 0:1 у фіналі Ліги чемпіонів 2021/2022 перемагає «Реал». Вони виграли Кубок європейських чемпіонів у 14 разів, удвічі більше, ніж будь-яка інша команда. Для «Ліверпуля» сезон закінчується лише Кубком ліги та Кубком Англії. Гравці «Ліверпуля» придушені на полі, тоді як «Реал» танцює та співає зі своїми вболівальниками у кутку. Клопп іде обійняти Олександра-Арнольда, оскільки юнак з «Ліверпуля» спустошений, оскільки його помилка, яка дозволила Вінісусу звільнитися, дорого обійшлася йому. Куртуа з "Реала" - найкращий гравець матчу в Парижі.

Ексклюзивні рукавиці Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Цікаво подивитися на статистику: «Ліверпуль» завдав 24 ударів по воротах суперника, це найвищий показник за всю історію (з сезону 2003-2004). До речі, у «Реала» таких ударів лише 4. Шість ударів Мохамеда Салаха у ворота – це рекорд будь-якого гравця в одному фіналі Ліги чемпіонів. У іспанців за всю гру було всього 2 удари у ворота ворота суперника.

Зазначимо, що Карло Анчелотті, тренер "Реала", увечері 28 травня отримав статус першої людини в історії футболу, яка виграла чотири Кубки європейських чемпіонів. Менше 12 місяців тому Анчелотті був менеджером "Евертона".

Лунін у рукавицях Brave GK Exclusive

Українця Андрія Луніна глядачі мали змогу спостерігати на довгій розминці перед матчем на Стад де Франс. В основний час Лунін не виходив на поле, проте на розминці тренувався в ексклюзивних рукавицях Brave GK. Це унікальна модель воротарських рукавиць, створена спеціально для Андрія. У нас також є послуга створення ексклюзивних рукавиць із кастомним дизайном. Ми пропонуємо таку можливість тим, хто з якихось причин хоче отримати щось більше, ніж серійну модель. Замовити індивідуальний дизайн рукавиць ви можете безпосередньо на нашому сайті. Ми зробимо вам унікальну модель воротарських рукавиць, яка буде "вашою" на всі 100% - як з точки зору дизайну, так і функціональності.

Андрій Луніна в ексклюзивних рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Якщо ви хочете купити ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK, вам потрібно натиснути кнопку "Замовити" за посиланням та заповнити форму з контактними даними. З вами зв'яжеться менеджер Brave GK для уточнення всіх подробиць персоналізації - вибір принта, терміни виготовлення, доставка та оплата.

Фінал Ліги чемпіонів - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Амбасадор Brave GK Лунін став чемпіоном Іспанії

Хочемо привітати Андрія Луніна із чемпіонством! Після перемоги над "Еспаньйол", "Реал" достроково оформив 35-й чемпіонський титул в іспанській Ла Лізі. Голкіпер мадридського клубу Андрій Лунін відсвяткував чемпіонство своєї команди на полі із прапором України. Після матчу Андрій зробив фото із чемпіонським кубком, накинувши на плечі український прапор. Нагадаємо, Лунін у поточному сезоні зіграв у двох поєдинках мадридців у Кубку Іспанії, але у чемпіонаті на поле не виходив. Це перший чемпіонський титул Луніна у складі мадридського клубу. Також цього сезону українець став володарем Суперкубку Іспанії.

Андрій Лунін провів свій перший повноцінний матч за мадридський "Реал" у найвищому футбольному дивізіоні країни 08 травня. Це було мадридське дербі між «Атлетіко» та «Реалом», яке є центральною подією 35-го туру Ла Ліги. Ще через тиждень Лунін відіграв матч у основі "Реала" проти "Кадіса". У цьому поєдинку Лунін продемонстрував чудову гру та неодноразово рятував мадридський клуб від пропущеного гола.

Зокрема на 61-й хвилині Андрій у найкрасивішому стрибку витягнув пенальті від нападаючого "Кадіса" Альваро Негредо. Крім того, за весь двобій Андрій зробив шість сейвів.

Українського воротаря з оцінкою в 8,2 бала було названо найкращим гравцем вечора за версією авторитетного порталу WhoScored, який також поставив Луніна до складу команди тижня чемпіонату Іспанії.