2
Нова колекція рукавиць Brave GK: 8 унікальних моделей для дітей та дорослих

Нова колекція рукавиць Brave GK: 8 унікальних моделей для дітей та дорослих

Brave GK, бренд №1 в Україні для професійних футбольних воротарів, презентує нову колекцію рукавиць - ще більш технологічних, зручних та ефективних воротарських рукавиць. У неї входить чотири моделі для дорослих - Brave GK Fury, Rain Pro, Unique White Exclusive і Courage White, а також одна модель для дітей - Brave GK Skill. Деякі з них створені за участі топових українських футболістів - зокрема, Георгія Бущана і Дениса Бойко.

Універсальні воротарські рукавиці Brave GK Fury

Модель Brave GK Fury спочатку створена як ексклюзив для Дениса Бойка, воротаря ФК "Динамо" Київ. І ось тепер вона отримує серійну версію - нові Brave GK Fury з удосконаленим кроєм, проробленою областю для ударної гри кулаком і чудовою вентиляцією. Це професійні воротарські рукавиці, здатні гарантувати воротареві найвищий комфорт і чудове зчеплення з м'ячем. Виконані з німецького латексу, з підкладкою з поролону. Амбассадор бренду Brave GK, Денис Бойко активно використовує ці рукавиці в іграх і на тренуваннях київського "Динамо".

Одне з ключових оновлень в рукавицях GK Fury - перероблений дизайн зони для гри кулаком. Малюнок, який зображений на рукавиці, тепер проглядається прямо через прозорий силікон. Крім відмінного дизайну, зона для гри кулаком гарантує найвищий рівень зчеплення з м'ячем. рукавиці стали більш легкими, рухливими і комфортними. А завдяки ефективній системі вентиляції та високоміцній основі з неопрена воротарські рукавиці Brave GK Fury демонструють найвищий рівень комфорту.

Brave GK Fury - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Технологічні рукавиці Brave GK Rain Pro

Модель Brave GK Rain Pro - це професійні рукавиці, розроблені за участю Георгія Бущана, голкіпера київського "Динамо". Це модернізований варіант, ще більш технологічний і зручний. Були зроблені деякі конструктивні поліпшення: тепер кожна рукавиця ділиться на три зони - палець, тильна сторона, а також зона для гри кулаком, яка має більш низьке розташування і забезпечує краще зчеплення з м'ячем.

Додатковий отвір в області згину кулака - ще одне конструктивне удосконалення. Воно підвищує зручність стиснення руки в рукавиці, що дає голкіперу ще більше свободи на полі. Для долоні рукавиць Brave GK Rain Pro використовувався ексклюзивний білий аквалатекс, який комбінується з підкладкою з поролону. Якщо вам потрібні всепогодні воротарські рукавиці, які придатні для гри в дощ або сніг, модель Rain Pro буде ідеальним вибором.

Brave GK Rain Pro - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Лімітована модель Brave GK Unique White Exclusive

Рукавиці Unique White Exclusive є абсолютно новою моделлю і випускаються обмеженим тиражем. Це легкі воротарські рукавиці з натурального німецького латексу, який ідеально підходять для використання в літній період. Для тильної сторони рукавиць використовувався перфорований текстиль, який покращує вентиляцію і відведення вологи в жарку погоду. Використання технологічних матеріалів дозволяє нам робити рукавиці легкими і дуже гнучкими. Вони підходять для гри за будь-яких погодних умовах, в тому числі під час дощу.

Brave GK Unique White Exclusive - останнє покоління однієї з найбільш популярних моделей в нашій лінійці. Однак ніяких додаткових партій ми робити не плануємо, Unique White - це ексклюзив. рукавиці повністю виконані в білому кольорі, фірмовий логотип - в м'ятному кольорі. Мінімалістичний дизайн, з монохромними комбінаціями кольорів і яскравими акцентами виглядає дуже сучасно.

Brave GK Unique White Exclusive - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ефективні рукавиці Brave GK Courage White

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Courage White поєднують в собі прогресивний дизайн, вдосконалений крій і висококласні матеріали. Модель для тих, хто любить перемагати. Вона заснована на рукавицях Reflex: їх основні якості були модернізовані та поліпшені. В результаті доопрацювання ми отримали рукавиці з максимальним ступенем зчеплення в будь-яких умовах. Courage White однаково ефективні як під час дощу, так і в суху погоду - наприклад, влітку або восени.

Воротарські рукавиці Brave GK Courage White мають крій Gecko, з щільною посадкою без компромісів в комфорті та свободі рухів воротаря. Крім того, посадка забезпечує необхідне повторення форми людської руки. Основою для рукавиць став високоякісний німецький латекс з підкладкою з поролону. Ексклюзивний "мармуровий" дизайн виділяє цю модель серед інших наших продуктів.

Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Продовження легенди – воротарські рукавиці Brave GK Courage Black

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Courage Black є модернізованою версією одного з наших бестселерів – моделі Reflex. Нові рукавиці Brave GK Courage Black базуються на крої Negative, який забезпечує щільну посадку і високий рівень контролю над м'ячем.

Однією з головних особливостей рукавиць Courage Black став дизайн в "мармуровій" стилістиці з яскравим акцентом на логотипі бренду малинового кольору. Рукавиці гарантують ще більше комфорту і продуктивності завдяки якісному латексу SP Plus і сучасній системі фіксації з манжетою на липучці, щоб зручно і швидко регулювати посадку Brave GK Courage Black.

Brave GK Courage Black - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard – впевненість і комфорт

Рукавиці, які допоможуть вам встановлювати нові рекорди – Brave GK Rescuer Work Hard. Нові воротарські рукавиці з посиленими вказівним пальцем і мізинцем для ще більш впевненого контролю над м'ячем. Основною модернізацією є зона для гри кулаком з німецького латексу і тиснення пальців для якісного захвату м'яча.

Також воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard оснащені вдосконаленою застібкою в один оберт, яка гарантує щільну фіксацію і зручну посадку. Універсальний крій рукавиць дозволяє воротареві діяти вільно в будь-який ігровий ситуації.

Brave GK Rescuer Work Hard - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Skill

Модель рукавиць Brave GK Skill пропонує голкіперу ще більше переваг завдяки підвищеному рівню зчеплення як в мокрих так і в сухих погодних умовах. Модернізована конструкція долоні з натурального латексу ефективно поглинає удари і, таким чином, дозволяє голкіперу завжди залишатися сфокусованим на грі.

Крім того, нам вдалося зробити рукавицю ще більш легкою, але все ще стійкою до зносу і дуже міцною. Для виробництва був використаний 4 мм SP Plus латекс, 4 mm NB latex і 4 mm підкладка з системою терморегуляції.

Brave GK Skill - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Skill

Бренд Brave GK випускає цілу лінійку воротарських рукавиць для дітей. Представляємо нову модель Brave GK Skill, яка відрізняється бездоганним комфортом, міцністю і безпекою. рукавиці виконані з натурального німецького латексу, з підкладкою з поролону, мають ексклюзивний дизайн і надійну систему фіксації. Візуально виконані в яскравій неоновій стилістиці, що включає принт пальмового листя.

Конструкція має особливу легкість, що дає велику свободу руху і додає впевненості. рукавиці Brave GK Skill - мабуть, найкращий варіант для голкіперів-початківців. Додатковою перевагою нової моделі Brave GK Skill є гібридний крій Roll / Negative, з яким воротар отримує додаткові переваги. Крім того, міцність конструкції позитивно впливає на безпеку гравця і дозволяє знизити ймовірність травмування.

Замовити воротарські рукавиці Brave GK з нової колекції ви можете в офіційному інтернет-магазині професійної екіпіровки Brave GK.