Лунін провів два чудові матчі в основі Реала в рукавицях Brave GK

Травень 2022 став для українського воротаря і амбасадора Brave GK Андрія Луніна вкрай успішним місяцем. 08 травня Андрій вперше дебютував в іспанській Ла Лізі у стартовому складі «Реал» Мадрид, а 15 травня чудово відіграв у матчі проти андалузького «Кадіса», де був визнаний найкращим гравцем і навіть увійшов до символічної збірної туру. Обидва поєдинки Лунін провів в ексклюзивних рукавицях Brave GK.

Дебют Андрій Луніна в іспанській Ла Лізі у рукавицях Brave GK

Український голкіпер Андрій Лунін провів свій перший повноцінний матч за мадридський "Реал" у найвищому футбольному дивізіоні країни. І який матч: мадридське дербі між «Атлетіко» та «Реалом», яке є центральною подією 35-го туру Ла Ліги. Так, для самих “вершкових” цей поєдинок стратегічного значення не мав, адже вони оформили чемпіонство ще за тиждень до матчу. Однак дозволити собі розслабитися, зійшовшися в черговий раз віч-на-віч з історичним ворогом, «Реал» не міг.

Для Андрія Луніна цей поєдинок мав велике значення. Раніше українець ніколи не виходив у стартовому складі на гру "Ла Ліги". Перший матч у чемпіонаті він провів 10 листопада 2018 року, замінивши на 84-й хвилині травмованого голкіпера Івана Куельяра у матчі проти "Жирони" (0:0), проте провів на полі не більше 10 хвилин. Також Андрій виступав за "Реал" у кубкових матчах. Проте перший матч у Ла Лізі у стартовому складі «Реала» Лунін провів лише зараз, через 4 роки після підписання контракту з клубом.

Дебют Андрій Луніна в іспанській Ла Лізі - Официальный интернет-магазин Brave GK

08 травня о 22:00 на стадіоні Ванда Метрополітано розпочалося мадридське Дербі. «Реала» вийшов у досить резервному складі, тому «Атлетіко» одразу захопили ініціативу. Добре контролювали м'яч, багато били по воротах. Щоправда, реальних влучень у площину воріт було всього два. Перше з них — удар із пенальті після падіння Матеуса та перегляду суддею відеоповтору. Його Андрієві відбити не вдалося. На 40-й хвилині матчу бельгійський футболіст Яннік Карраско вивів "Атлетіко" вперед. 1:0.

Після перерви "Атлетіко" продовжили пресингувати. Футболісти «Реала», у свою чергу, йти в атаку не поспішали, тож все частіше давали пас назад на Луніна. Андрій трохи нервувався, проте ногами грав цілком упевнено. Кожна його передача у першій 45-хвилинці була точною.

Однією з найбільш подій другого тайму став чудовий сейв Луніна після дуже складного удару Матеуса Кунья. Його удар був досить слабким, але хитрим, під опорну ногу — була потрібна блискавична реакція голкіпера, щоб встигнути вкластися. Андрій чудово склався та залишив рахунок незмінним. Публіці на стадіоні Ванда Метрополітан цей сейв дуже сподобався. Усі іспанські ЗМІ відзначили майстерність Андрія Луніна у цьому епізоді.

Андрій Луніна в у рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Мадридське дербі завершилося з мінімальною, але цілком заслуженою перевагою "Атлетіко". Гра Луніна всім сподобалася. І не його вина, що матч виявився настільки неоднозначним. Другий номер «Реала» продемонстрував таку саму якість гри, як і перший. Андрій не лише не провалився за 90 хвилин гри, а й врятував команду після складного удару Кунья.

Чудовий сейв Луніна після пенальті у грі проти Кадіса

Через тиждень після мадридського дербі Андрій Лунін знову вийшов у стартовому складі "Реала" - цього разу проти андалузького «Кадіса». Матч відбувся 15 травня на стадіоні Estadio Nuevo Mirandilla та Лунін став справжнім героєм цієї зустрічі. У першому таймі командам вдалося забити по м'ячу: у "Реала" це зробив Маріано Діас (вже на 5-й хвилині матчу), а у «Кадіса» - Рубен Собріно (на 37-й хвилині). З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі 23-річний українець урятував мадридський клуб від ганебної поразки на домашньому полі "Кадіса". На 61-й хвилині у ворота Андрія було призначено пенальті (після його ж фолу, між іншим), проте йому вдалося парувати небезпечний удар. Лунін вгадав напрямок м'яча і витяг 11-метровий від Альваро Негредо. Виявилося, що Андрій став наймолодшим голкіпером в історії «Реала», який відбив пенальті в Ла Лізі.

За весь поєдинок проти «Кадісу» амбасадор Brave GK зробив шість сейвів та забезпечив «Реалу» гідну нічию. 1:1. До кінця зустрічі рахунок не змінився. За рахунок цього Лунін не тільки заслужив найвищу оцінку від культового статистичного ресурсу WhoScored, а й увійшов до символічної збірної туру іспанської Ла Ліги. Андрію дали оцінку 8.2, яка стала однією з найвищих серед 11 найкращих гравців 37-го туру.

Ексклюзивні рукавиці Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

20 травня "Реал" зіграє свій останній матч у поточному турі національного чемпіонату. Це буде гра проти «Бетіса». Нагадаємо, що клуб Луніна оформив чемпіонство ще за кілька турів до фіналу сезону, тому всі наступні поєдинки носять хіба що символічний характер. Зараз у реала 85 очок і клуб посідає 1 місце у таблиці. На другому - Барселона, яка поступається мадридцям на цілих 12 очок.

Лунін виступає за Реал у Ла Лізі в ексклюзивних воротарських рукавицях Brave GK

Дві чудові дебютні ігри в основі «Реала» у Ла Лізі Андрій Лунін провів в ексклюзивних рукавицях Brave GK. Крім серійних моделей, ми також маємо послугу створення унікальних рукавиць з кастомним дизайном. Замовити індивідуальний дизайн рукавичць ви можете безпосередньо на нашому сайті. Ми зробимо вам унікальну модель воротарських рукавиць, яка буде "вашою" на всі 100% - як по дизайну, так і по функціональності.

Щоб придбати ексклюзивні воротарські рукавиці Brave GK вам необхідно натиснути кнопку “Замовити” за посиланням та заповнити форму з контактними даними. Потім зв'яжеться з вами наш менеджер для уточнення всіх подробиць персоналізації – вибір принта, терміни виготовлення, доставка та оплата.

Чекаємо на матч Ліверпуль-Реал у фіналі Ліги Чемпіонів 2022

Вже цієї суботи, 28 травня, відбудеться фінал ЛЧ 2022, в якому зійдуться «Ліверпуль» та «Реал». Таким чином Андрій Лунін стає фіналістом Ліги Чемпіонів. Раніше в історії України всього три наші футболісти виходили у фінал чемпіонату — Андрій Шевченко (у складі «Мілана» у сезонах 2002/2003 та 2004/2005 та «Челсі» у 2007/2008), Анатолій Тимощук («Баварія» 2009/201 2011/20 2013) та Олександр Зінченко («Манчестер Сіті» 2020/21).

Андрій Лунін – четвертий українець, який став фіналістом Ліги Чемпіонів. Чекаємо на суботній поєдинок і сподіваємося побачити Андрія на полі.