Як відбуваються збори «Динамо» (Київ) за участю амбасадорів Brave GK?

17 січня столичний футбольний клуб "Динамо" вирушив на перший зимовий міжсезонний збір до Іспанії. Протягом десяти днів команда під керівництвом Мірчі Луческу тренуватиметься та братиме участь у контрольних матчах. Територіально збори відбуваються на тренувальному комплексі у провінції Аліканте на південному сході Піренейського півострова.

Графік контрольних матчів "Динамо" (Київ)

• 21 січня, 19:00 – Атлетіко Пульпіленьйо (Іспанія), рахунок 4:0
  • 22 січня, 16:30 – Расінг Уніон (Люксембург), рахунок 4:0
  • 25 січня, 18:00 – Реал Мурсія (Іспанія), рахунок 3:1
  • 27 січня, 12:00 – Буде-Глімт (Норвегія)

Наразі київський клуб встиг провести три з чотирьох товариських матчів – проти клубів «Атлетіко Пульпіленьйо», «Расінг Уніон» та «Реал Мурсія». У всіх трьох випадках кияни здобули впевнену перемогу.

Денис Бойко у рукавицях Brave GK Phantome Kong - офіційний інтернет-магазин Brave GK

У своєму першому поєдинку 2022 року "біло-сині" проти іспанського клубу "Атлетіко Пульпіленьйо" забили чотири м'ячі і не пропустили жодного у свої ворота - здавалося б, повна перевага за нашою командою, проте не все так однозначно. По-перше, всі голи були забиті лише у другому таймі, коли Луческу значно змінив склад, випустивши багато молодих гравців, тим самим "ожививши" гру. По-друге, іспанці в першому таймі проводили багато позиційних атак і загалом грали гідно, чим створили для киян значну проблему. Проте навіть після тривалої відпустки столичний клуб зумів показати чудовий результат. Голи забивали Циганков, Де Пена та Буяльський.

У другому контрольному матчі "іспанських" зборів кияни зустрілися з Расінг Уніон з Люксембургу. Цей клуб виступає в елітному дивізіоні національного чемпіонату і, здавалося, може скласти киянам гідну конкуренцію. Проте вже у першому таймі «Динамо» забили три м'ячі: відзначилися Кулач, Вербич та Циганков. У другому таймі молодий півзахисник Володимир Бражко зумів забрати м'яч у суперників під час розіграшу атаки та збільшив рахунок до 4:0. У цьому поєдинку кияни грали вже впевненіше.

Варто зазначити, що тренер столичного клубу Мірча Луческу активно експериментував із замінами. Що у першому, що у другому матчі на зборах в Іспанії він давав ігровий час різним гравцям, зокрема воротарям. Наприклад, у матчі проти Расінг Уніон спочатку ворота киян захищав Георгій Бущан, амбасадор Brave GK, а вже у 2-му таймі Руслан Нещерет.

25 січня, 18:00 – Реал Мурсія (Іспанія), рахунок 3:1

Третій поєдинок на зборах в Іспанії виявився для «Динамо» найскладнішим. Вже на 7-й хвилині іспанці забили гол у результаті потужної атаки. Усього по воротах було зроблено три добрі удари під час атаки — перші два Денису Бойку вдалося відбити, але третій виявився складнішим. Відігратись киянам вдалося на 19-й хвилині: Кулач результативно пробив по воротах після невдалого штрафного Де Пена.

На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Другий тайм виявився дуже напруженим, але до 84-ї хвилини не було забито жодного м'яча. Здавалося, що "динамівцям" так і не вдасться здолати іспанський клуб, але їм таки вдалося вийти вперед у результаті красивої атаки Циганкова та Шапаренка. Ще три хвилини знадобилося, щоб Буяльський забив третій м'яч у ворота Реал Мурсія. В результаті «Динамо» здобуло цікаву, вольову перемогу 3:1. Зазначимо, що у першому таймі у воротах київського клубу грав Денис Бойко, а у другому таймі – Валентин Моргун.

Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Що кажуть воротарі "Динамо" про збори в Іспанії?

Самі гравці «Динамо» відгукуються про збори в Іспанії позитивно. Після двох перших матчів воротарі кажуть, що кияни "перебувають у хороших кондиціях, набрали хороших обертів і поступово закладають фундамент". Крім традиційних завдань захисту воріт, голкіпери багато грають у квадрати. "Гра ногами воротарів зараз - один з найважливіших елементів гри, і ми робимо все, щоб бути на високому рівні".

На запитання “Які нюанси у роботі воротарів за такої погоди?” — мається на увазі мінлива хмарність і відносно висока вологість — воротарі «Динамо» говорять про те, що “треба бути більш уважним, коли слизьке поле і слизький м'яч. Швидкість ковзання м'яча вища і потрібна більша концентрація уваги”.

Георгій Бущан відзначає чудові погодні умови на зборах в Іспанії та якість поля, а також говорить про те, що любить грати ногами. “Погода хороша, поле хороше, умови хороші, тому ми з посмішкою готуємось до другої частини сезону УПЛ. Погода просто чудова: не спекотно і не холодно, саме те, що потрібно для ігор та тренувань. Тому маємо велике задоволення. Воротарі багато грають у полі. Мені сьогодні вдалося забити гол, тому мені гра ногами на тренуваннях дуже подобається”, — ділиться враженнями Бущан.

Нагадаємо, що "іспанська" частина зимових зборів "Динамо" (Київ) триватиме 10 днів, до 27 січня. Потім кияни вирушать до Туреччини. Загалом збори триватимуть 30 днів.

Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Троє із чотирьох воротарів «Динамо» грають у рукавицях Brave GK

У першій команді «Динамо» чотири воротарі - Георгій Бущан, Денис Бойко, Руслан Нещерет та Валентин Моргун. Останній із них, 20-річний голкіпер Моргун приєднався до "основи" зовсім недавно.

Троє із чотирьох воротарів киян — амбасадори Brave GK. Георгій Бущан, Денис Бойко та Валентин Моргун беруть активну участь у житті нашого бренду: грають та тренуються у наших воротарських рукавицях, тестують передсерійні семпли, допомагають підбирати найкращі матеріали та дизайн.

Денис Бойко використовує на зборах в Іспанії воротарські рукавиці Brave GK Phantome Kong

Наш друг та амбасадор Денис Бойко взяв із собою на збори до Іспанії модель Phantome Kong, яка розроблялася за його безпосередньої участі. Ці рукавиці створені на базі моделі Brave GK Rain Pro, мають модульну конструкцію із трьох частин та яскравий дизайн. Для долоні ми використали ексклюзивний білий аквалатекс, який чудово показує себе у вологу погоду. Впевнені, Денис зміг оцінити високий рівень зчеплення з м'ячем на зборах у провінції Аліканте, де зараз спостерігається стабільна мінлива хмарність та підвищена вологість (понад 70%”).

Денис Бойко використовує рукавиці Brave GK Phantome Kong - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Георгій Бущан грає у рукавицях Brave GK Courage White на зимових зборах

Георгій Бущан отримав воротарські рукавиці Brave GK Courage White ще перед матчем збірної України з «Босній та Герцеговиною». Це модифікована версія рукавиць, оптимізована спеціально для Георгія – з унікальною конструкцією долоні, спеціально підібраним латексом та зі зменшеною емблемою. Модель Courage White має модернізований крій Gecko та самобутній дизайн. Бущан відзначає зручну систему фіксації та щільну посадку, які не зменшують загальну зручність під час гри та дозволяють зберегти відчуття свободи.

Георгій Бущан грає у рукавицях Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Валентин Моргун використовує на зборах дві моделі Brave GK - Fury Thunder та Reaction

Наймолодший голкіпер київського «Динамо» взяв на зимові збори одразу дві моделі воротарських рукавиць. Насамперед, це Brave GK Fury Thunder, що дозволяє розкрити потенціал та талант воротаря в будь-яких умовах – як ігрових, так і погодних. Головною "фішкою" цих рукавиць є нова конструкція великого пальця, який виконаний повністю з латексу та забезпечує щільну посадку. Замість розрізу на горловині ми розмістили прогумовану застібку в два обороти, яка ще краще фіксує рукавичку на руці. Для тильного боку використовували неопрен, а долоні — висококласний синій аквалатекс.

Нещодавно ми розробили передсерійний семпл рукавиць Reaction та віддали її на тестування Валентину Моргуну – ми нещодавно писали про це. Отож, Валентин взяв семпл Reaction на збори «Динамо» до Європи. Reaction – наступне покоління рукавиць Brave GK Phantome. У ньому ми частково обернули великий палець еластичною сіткою, щоб забезпечити великий комфорт при згинанні руки під час гри та значно змінили Backhand додавши нову 3D Punch Zone у сучасному дизайні. Між зоною Backhand та еластичною застібкою на липучці ми зробили розріз, необхідний для гарного згинання зап'ястка.

Валентин Моргун тестує рукавиці Brave GK Reaction - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарі «Динамо» використовують на зборах воротарські бриджі Brave GK із захистом

Амбасадори Brave GK Георгій Бущан, Денис Бойко та Валентин Моргун тренуються та грають у контрольних матчах в універсальних воротарських бриджах Brave GK із сучасними елементами захисту. Це важливий елемент для комфорту, безпеки та надійності голкіпера. Вони створені із полегшеного поліестеру, який добре відводить вологу та забезпечує необхідну терморегуляцію, що дає можливість використовувати їх у широкому діапазоні температур. Елементи захисту закривають коліна і стегна, які найбільше схильні до травмування. Воротарські бриджі із звуженим анатомічним кроєм щільно облягають тіло і навіть під час інтенсивних занять дозволяють належним чином захистити гравця від травм.

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome Kong, Brave GK Courage White та Fury Thunder, в яких грають топові українські воротарі зі складу «Динамо», а також воротарські бриджі ви можете купити в офіційному інтернет-магазині Brave GK на цьому сайті.