2
Георгій Бущан в матчі проти Північної Македонії

Матч другого туру групового етапу Чемпіонату Європи відбувся в четвер, 17 червня і закінчився перемогою збірної України над національною командою Північної Македонії. Георгій Бущан був визнаний кращим гравцем збірної. Подробиці зустрічі в нашій статті.

Георгій Бущан на чемпіонаті Європи - Brave GK

Перемога України з рахунком 2:1

Насичений, яскравий і неймовірно хвилюючий матч збірної України проти Північної Македонії в Бухаресті змусив уболівальників пити валідол. Але ця напруга повністю виправдала себе - національна команда показала справжній футбол і здобула перемогу з рахунком 2:1.

Рахунок у грі другого туру групового етапу Євро-2020 проти Північної Македонії на 29-й хвилині відкрив Андрій Ярмоленко з кутової подачі Олександра Караваєва. І вже через п'ять хвилин Роман Яремчук забив ще один гол у ворота супротивника. З результатом 2: 0 завершився перший тайм гри.

Георгія Бущана в рукавицях Brave GK Rain Pro- офіційний інтернет-магазин Brave GK

У ворота "синьо-жовтих" футболістам Македонії вдалося направити 5 м'ячів, чотири з яких Георгій Бущан успішно відбив. Але на 57-й хвилині матчу Аліоскі все-таки зміг забити гол після невдалого пенальті. На 68-й хвилині Бущан знову виручив рідну команду, майстерно впоравшись з дальнім ударом.

Так, після перших матчів групового етапу, національна збірна України набрала 3 очки і наблизилася в турнірній таблиці до Нідерландів і Австрії. У наступному, 3-му турі Чемпіонату Європи в цій групі Україна зіграє проти Австрії в понеділок, 21 червня.

Brave GK разом з усією країною вболіває за наших хлопців! Ми бажаємо команді та нашому амбасадору Георгію Бущану відваги, завзяття і хоробрості перемагати навіть у найбільш екстремальних умовах.

Brave GK Rain Pro - магазин Brave GK

Воротар збірної України грає в рукавицях Brave GK

Талановитий голкіпер київського "Динамо" виступає у складі національної збірної України в рамках Чемпіонату Європи з футболу. У минулій грі, проти команди Нідерландів, воротар був визнаний "Левом матчу", а зустріч з Північної Македонією Георгій Бущан провів навіть ще більш професійно і точно.

Згідно з оцінками учасників матчу в рейтингу порталу Whoscored, Бущан став найкращим гравцем своєї команди, отримавши 7,9 бала. Ми не здивовані цим результатом, в такому насиченому і багатому на моменти матчі, голкіпер показав себе справжнім хранителем воріт національної збірної.

Brave GK Георгія Бущана

Нагадуємо, що Георгій Бущан грає в рукавицях Brave GK Rain Pro, спеціально модифікованій моделі, яку ми вдосконалили відповідно до потреб голкіпера. Рукавиці вже скоро будуть доступні для замовлення в серійному варіанті на сайті інтернет-магазину Brave GK.