Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Rain Pro у матчі «Динамо» - «Барселона»

У вівторок, 2 листопада, на НСК «Олімпійський» відбувся поєдинок 4-го туру Ліги Чемпіонів, в якому київське «Динамо» приймало «Барселону». Це був цікавий футбол, з великою кількістю ударів по воротах та цікавих ігрових комбінацій. Обидві команди показали себе добре, зокрема кияни: матч точно не можна назвати млявим і нудним. Однак рахунок поєдинку мінімальний – 0:1 на користь «Барселони».

Голкіпер київського «Динамо» Георгій Бущан провів гру у рукавицях Brave GK Rain Pro: це модель із високоефективного німецького аквалатексу, який забезпечує максимальне зчеплення з м'ячем у будь-яку погоду. Варто зазначити, що у день поєдинку з «Барсою» у Києві весь день йшов дощ, а в середині першого матчу ще й посилився. Гра воротаря в таких умовах вимагає особливої ​​уважності та спеціалізованого екіпірування. Георгій Бущан справедливо вибрав для матчу проти «Барселони» нашу модель Rain Pro із 4 мм німецького латексу, розрахованого на мокру погоду.

Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Rain Pro - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro

Модель Rain Pro з топового німецького аквалатексу, на нашу думку, обов'язково має бути в арсеналі професійного голкіпера. Є рукавиці, які демонструють чудовий результат у суху погоду, проте суттєво втрачають свої якості під час дощу. Brave GK Rain Pro - спеціалізований варіант для суворої, дощової погоди. Якщо ви знаєте, що на день гри або важливого тренування прогнозується дощ, беріть із собою Raine Pro. Вони виготовлені з 4 мм німецького липкого латексу для бездоганного зчеплення в будь-яку погоду.

Удосконалена модель Rain Pro має особливу структуру, яка включає три зони - палець, тильну сторону та ударну частину кулака. Ділянка для гри кулаком знаходиться дещо нижче, що додатково покращує зчеплення. В області згину кулака знаходиться додатковий отвір для більшого комфорту стиснення руки під час гри. Рукавиці Rain Pro м'які та щільно сидять на руці. Є захист від холоду та вітру.

Георгій Бущан у Brave GK Rain Pro - офіційний інтернет магазин Brave GK

"Динамо" - "Барселона": подробиці

Незважаючи на хорошу гру та завзятість обох клубів, до 70-ї хвилини не було забито жодного м'яча. Лише за півгодини до закінчення поєдинку «Барселона» зуміла все-таки забити гол і здобула перемогу з мінімальною перевагою. Нападник «Барси» Ансу Фаті точно пробив у відкритий кут воріт з 11-метрової дистанції, після передачі Мінгеса з правого флангу. Ніхто із захисників київського клубу не зумів перехопити м'яч і у Фаті нічого не залишилося, як забити м'яч у правий верхній кут.

На думку багатьох, хто дивився матч — заслуженим результатом поєдинку була б нічия. Так вважає і головний тренер "Динамо" Мірча Луческу: “Думаю, ми заслуговували на нічию, бо зіграли справді добре. Ми проявили більшу сміливість, ніж у минулих матчах. Більш впевнено йшли в атаку, але, на жаль, поки що не змогли реалізувати потенціал у вигляді забитого м'яча”. Втім, київську команду частково виправдовує потрапляння до вкрай складної групи, з "Баварією", "Барселоною" та "Бенфікою". Тренер динамівців каже, що вони “намагаються піднятися на їхній рівень, але поки що не дотягують в окремих аспектах”.

Мабуть, найнебезпечніший момент кияни створили на 28-й хвилині. Під час чергової атаки Циганков передав м'яч Де Пену, а той вивів на відмінний удар Шапаренка — вийшло цікаво, але повз штангу. Також "Динамо" мав шанс забити гол на 81-й хвилині: удар Циганкова в дальній кут був майже чудовим, але тер Штенген, воротар "Барси", зумів відбити його. Нарешті, за хвилину до закінчення основного часу матчу міг забити Забарний: його удар після подачі з кутового відрекошетував від газону і не влучив у ціль.

У підсумку "Барселона" перемогла команду Бущана на НСК «Олімпійський» з мінімальною перевагою 0:1 і піднялася на другий рядок у своїй групі. На 1-му місці - "Баварія". Київський клуб, у свою чергу, посідає останнє місце, але шанси на вихід із групи все ще є — попереду два матчі проти "Бенфіки" та "Баварії".