Денис Ігнатенко у рукавицях Brave GK допоміг вийти «Динамо U-19» у 1/8 Юнацької ліги УЄФА

У середу, 09 лютого, команда «Динамо U-19» у рамках стикового раунду плей-офф Юнацької ліги УЄФА зустрілася з іспанським клубом «Депортіво U-19». Киянам вдалося буквально вирвати перемогу у суперників, і великий внесок у це зробив воротар столичного клубу Денис Ігнатенко. В основний час матч закінчився з рахунком 2:2, але в призначеній серії пенальті Денису вдалося два рази парувати 11-метрові іспанців. У підсумку «Динамо U-19» здобули перемогу з рахунком 2:3 у серії пенальті та вийшли до ⅛ Юнацької ліги УЄФА. Денис Ігнатенко, який відіграв весь матч у рукавицях Brave GK Fury Thunder, визнаний героєм матчу. На стадіоні були присутні 20115 глядачів.

Денис Ігнатенко у рукавицях Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK

«Динамо U-19» - «Депортіво U-19»: обзор матча

Українська команда активно готувалася до матчу з «Депортіво» і поєдинок с самого початку розглядався як складний та напружений. Кияни посилено готувалися до поєдинку на збірках у Туреччині. В одному з інтерв'ю воротар Денис Ігнатенко говорив: “ми робимо акцент на швидких атаках та контратаках, а також відпрацьовуємо на тренуваннях вихід із оборони, розвиток атак та завершення”.

"Депортіво" - іспанський футбольний клуб з міста Ла-Корунья в однойменній провінції автономної спільноти Галісія. Рік заснування – 1906. Це іменитий та досвідчений клуб з відмінним складом. Гра обіцяла бути яскравою та цікавою.

Так і сталося. Вже на 4 хвилині матчу Маріо Нахера забив гол у ворота киян. Відповіді довго чекати не довелося: вже за три хвилини півзахисник Антон Царенко зрівняв рахунок — 1:1. На 26 хвилині іспанцям знову вдалося вийти вперед: забив Рубен Лопес, який, що цікаво, через 11 хвилин отримав червону картку і вибув з поля. 1-тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів.

У 2-му таймі обидві команди активно атакували, але перевага була на боці київського клубу. Проте зрівняти рахунок вдалося лише на 75-й хвилині: це зробив півзахисник Олександр Яцик. З рахунком 2:2 закінчився основний час. Далі – серія пенальті.

Серія 11-метрових була не менш напруженою:

• Мартін Очоа з "Депортіво U-19" забиває гол - рахунок 1:0
  • Кирило Попов з «Динамо U-19» забиває гол – рахунок 1:1
  • Віктор Гуерра з "Депортиво U-19" не реалізує пенальті (воротар Денис Ігнатенко парирує м'яч) - рахунок 1:1
  • Самба Діалло з "Динамо U-19" не реалізує пенальті (воротар)
  • Дієго Гомес з «Депортиво U-19» забиває гол - рахунок 2:1
  • Мехді ель-Хамліші з «Динамо U-19» забиває гол – рахунок 2:2
  • Дані Барсіа з "Депортиво U-19" не реалізує пенальті (воротар Денис Ігнатенко парирує м'яч) - рахунок 2:2
  • Костянтин Вівчаренко з «Динамо U-19» забиває гол – рахунок 2:3
  • Хуан Родрігес з "Депортиво U-19" не влучає з пенальті у площіну воріт.
Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Перемагає "Динамо U-19" з рахунком 2:2 (2:3 за пенальті). Завдяки двом відбитим ударам Дениса Ігнатенка кияни зуміли отримати путівку до 1/8 юнацької ліги УЄФА. Голкіпера Динамо визнано героєм матчу.

“Можу сказати, що «Депортіво» – справді дуже добрий суперник. Точно не найслабша команда з тих, які нам могли трапитись. Але як тільки ми почали пресингувати та створювати моменти, то вдалося нарешті забити. Вважаю, що не я головний герой матчу, а команда. Адже саме вони допомогли мені після помилки зберігати спокій та тримати свій рівень”, — ділиться враженнями Денис Ігнатенко.

Денис Ігнатенко грав у рукавицях Brave GK Fury Thunder

Воротар «Депортіво U-19» найдостойнішим чином відіграв поєдинок юнацької ліги УЄФА у фірмових рукавицях Brave GK Fury Thunder. Ця модель відрізняється комфортною посадкою та чудовою свободою рухів. Багато в чому революційна модель дозволяє належним чином розкрити потенціал голкіпера у будь-яких ігрових умовах. У Fury Thunder є оновлена конструкція великого пальця, що повністю обгорнутий латексом і сприяє бездоганній посадці.

Також у цих воротарських рукавицях немає розрізу на горловині і замість нього додана прогумована застібка в два оберти для ще надійнішої фіксації рукавиці на руці. Тильна сторона повністю виготовлена з неопрену, а долоня - з висококласного синього аквалатексу. Професійні воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder – це бездоганний вибір для матчів та тренувань у весняний період. Бронюйте модель Fury Thunder в офіційному інтернет-магазині Brave GK.