Бущан у рукавицях Brave GK Courage White у матчі «Боснія та Герцеговина — Україна»: феноменальний сейв та вихід у стикові матчі ЧС-2022

У вівторок, 16 жовтня, відбувся заключний та вирішальний поєдинок 10-го туру групи D кваліфікаційного раунду ЧС-2022, в якому збірна України обіграла команду Боснії та Герцеговини з рахунком 0:2. Ця перемога, а також результат матчу «Франція-Фінляндія» 2:0, який є бажаним для України, дозволили нашій команді посісти 2-е місце у групі та вийти у стикові матчі.

Одним із ключових моментів матчу на стадіоні «Біліно Поле» у Зениці став приголомшливий сейв Георгія Бущана наприкінці 1-го тайму.

Буквально за хвилину до виходу на перерву Георгій врятував збірну України після сильних ударів Менало. Кутовий Боснії міг перетворитися для нас на катастрофу, але Бущан у неймовірному стрибку відбив м'яч. За підсумками гри вболівальники визнали голкіпера збірною найкращим гравцем вечора, "Левом матчу".

Зазначимо, що всю гру Бущан провів у фірмових рукавицях Brave GK Courage White.

Бущан у перчатках Brave GK Courage White - офіційний інтернет магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Courage White

Георгій Бущан, голкіпер національної збірної, блискуче провів важливий поєдинок у рукавицях Courage White від нашого бренду. Це професійна модель, що відрізняється сучасним дизайном, новим кроєм та найкращими матеріалами. Ці рукавиці засновані на моделі Reflex та забезпечують покращене зчеплення як у мокру, так і суху погоду.

Спеціально для Георгія Бущана бренд Brave GK оптимізував рукавиці Courage White: на грі проти Боснії та Герцеговини Георгій був у моделі з особливою конструкцією долоні та спеціально підібраним латексом – це було зроблено на прохання футболіста. Також нам довелося зменшити розміри емблеми Brave GK відповідно до вимог УЄФА.

В іншому це ті ж Brave GK Courage White, які може замовити кожен бажаючий у нашому інтернет-магазині. Рукавиці з удосконаленим кроєм Gecko та приголомшливим дизайном. Вони пропонують зручну технологію фіксації та щільну посадку, що не знижують загальний комфорт та свободу для воротаря.

Матч «Боснія та Герцеговина – Україна» - офіційний інтернет магазин  Brave GK

"Боснія і Герцеговина - Україна": огляд матчу

Гра на стадіоні "Біліно Поле" пройшла досить динамічно. У першому таймі перевага була, скоріше, на боці збірної України. Наші футболісти контролювали м'яч та зуміли створити кілька гарних моментів. Втім, і у суперників було кілька гідних контратак.

Наприкінці першої 45-хвилинки Георгій Бущан буквально врятував команду від серйозних проблем. Боснійці розігрували кутовий, м'яч опинився у штрафному майданчику і приблизно з лінії воротарського майданчика його підхопив Лука Менало. Бущан зумів відреагувати, зробив приголомшливий сейв і м'яч влучив у штангу. Інший боснійський гравець встиг на добивання, але не влучив по м'ячу. Зрештою він вийшов за межі поля, коли захисник Забарний намагався його винести.

На думку багатьох, сейв Бущана став поворотним моментом у цьому поєдинку. Це підтверджують, наприклад, слова півзахисника збірної України Зінченка після матчу: “Дякую Жорі Бущану за неймовірний сейв наприкінці першого тайму. Він трапився перед моїми очима, думав, що м'яч уже у воротах. Він зробив щось неймовірне і підштовхнув усю команду бігти вперед. Те, як він провів Євро — він заслуговує на більше. Він зробив і зараз неймовірну роботу, та його ставлення до справи викликає лише повагу”.

У середині другого тайму збірна України зуміла відкрити рахунок у поєдинку. Під час атаки на 39-й хвилині м'яч після невдалого удару Ярмоленко відскочив до Зінченко, якому нічого не залишалося, як розстріляти порожні ворота. Всього через 20 хвилин на поле вийшов Шапаренко, який дав чудову передачу на Довбика, а той зумів позбутися боснійського захисту та вдарив у ближній кут воріт. Через деякий час Довбик мав ще одну можливість забити, але захист завадив оформити дубль.

Сам Георгій Бущан закликає поки що не дуже радіти, бо попереду "жереб, де сильні команди". Про свій сейв Бущан скромно сказав так: “Зробив його на автоматі. Звичайний ігровий момент”. Однак факт є факт: Бущан відбив дуже небезпечний удар і після нього збірна, за словами Зінченка, "пішла вперед" - в результаті Україна опинилася у стикових матчах ЧС-2022 і має всі шанси вийти у плей-офф.