2
Бойко в рукавицях Brave GK виводить 'Динамо' в 1/2 Кубка

Денис Бойко виступив основним воротарем у турнірі проти «Колоса» (Ковалівка) чверті Кубка України. Завдяки професійному досвіду воротаря і серії майстерних сейвів команда «Динамо» вийшла на наступний етап — у півфінал Кубка. Бойко виступив у рукавицях Brave GK Phantome Pink, спеціально модифікованих для голкіпера.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink для максимальної продуктивності

Бойко віддає перевагу моделі Phantome Pink від бренду Brave GK. Ці рукавиці досить об'ємні, добре поглинають удари навіть під час екстремальної гри і щільно сидять на руці. Для голкіпера ми модифікували екіпіровку — рукавиці мають інший крій великого пальця, який зручніший для воротаря. Загалом екіпіровка має крій пальців Rollfinger: латекс повністю покриває фаланги, що забезпечує зручну посадку, впевненість у рухах, а також розширену зону для захвату м'яча. Силіконові вставки всередині долоні Fix Fit System гарантують повний контроль м'яча.

Долоня Phantome Pink виконана з натурального німецького латексу Supreme Contact, який вирізняється високими зчіпними властивостями. Backhand рукавиць виконана з латексу NB latex, а також має підкладку з ефективною системою терморегуляції. Таким чином, руки голкіпера завжди захищені від холоду та вітру, а також екіпіровка гарантує комфорт у жарку погоду. Максимальну продуктивність при грі кулаком гарантує міцна 3D Punch Zone, що виключає ковзання.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink мають анатомічну форму, що забезпечує природну посадку. Таким чином, рукавиця щільно прилягає до руки, але водночас не перетискає її і дозволяє рухатися вільно. Додаткову підтримку зап'ястя і захист від травм надає фіксуюча манжета з високоеластичної тканини і латексу. Застібка на липучці дозволяє швидко знімати/одягати екіпіровку і регулювати фіксацію.

Бойко в рукавицях Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Блискуча гра Дениса Бойка у чверті фіналу Кубка

Овертайм і серія пенальті — матч між київським «Динамо» і ковалівським «Колосом» був виснажливим і напруженим. Головним героєм для «Динамо» в ньому став Денис Бойко, хоча вся команда працювала інтенсивно і в деяких моментах жорстко.

В основний час Бойко не допускав помилок і виручав команду. Особливо яскравий і напружений момент стався на 33-й хвилині, коли гравець опонента завдав сильного удару зі штрафного, але воротар здійснив шикарний сейв.

Гра київської команди трохи постраждала після травми Циганкова, проте спортсменам вдалося створити кілька напружених моментів. На 64-й хвилині Карлос Де Піна здійснив дуже жорстку атаку на Золотова, через що тренер Ковалівської команди вибіг на поле. Гравці «Колоса» більше перейшли в оборону після цього, тому динамівцям було важче прорватися до воріт.

Бойко в рукавицях Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

З виходом Лєднєва «Динамо» атакувало гостей активніше. Перша його спроба не була вдалою: Караваєв зробив простріл, але Лєднєву не вдалося завершити його. Потім на першій компенсованій хвилині другого тайму Лєднєв зробив два сильні удари зі штрафного, але Волинець їх відбив.

Основний час закінчився сухим 0:0, і в овертаймі голкіперам обох команд довелося активно відстоювати позиції. Денис Бойко чітко парирував удари супротивника, хоча і Волинець був напоготові. Таким чином, овертайм також завершився нічиєю.

Під час серії пенальті Денис Бойко був неперевершеним. Голкіпер відбив дуже складний удар Гавриша, капітана команди противника, продемонструвавши приголомшливу реакцію і майстерність. Разом із цим Андрієвський завдав точного удару, а Ільїн, правий півзахисник «Колоса» вдарив вище воріт. Таким чином, «Динамо» виходить до півфіналу.

Бойко провів 40-й матч у 'Динамо' без єдиного гола

Для Дениса Бойка цей матч став значущим у кар'єрі. Воротар відстояв на нуль в основному і додатковому часі, а це значить, що він відіграв свій 40-й матч без єдиного гола у складі «Динамо». Він став четвертим гравцем київської команди, який подолав цю межу «в суху».

Сам Бойко досить спокійно прокоментував перемогу, тому що згоден із думкою тренера команди: «Важлива наступна гра. Якщо в ній не буде перемоги, то попередня гра нічого не варта». Воротар підкреслив, що пройти у півфінал вдалося завдяки командній роботі, і налаштований на інтенсивні тренування, оскільки до перемоги «Динамо» в Кубку залишилося всього два кроки. Також Денис сказав, що був тільки радий тривалій грі (120 хвилин!) й отримав багато позитивних емоцій, хоча і зазначив, що іншим гравцям було важко.

Brave GK бажає Денису Бойку тільки перемог, блискучих сейвів і подальших ювілейних матчів без єдиного гола. Команда бренду пишається співпрацею з талановитим футболістом і вдячна за довіру.

Денис Бойко в рукавицях Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK