Андрій Лунін відіграв у основі «Реала» повний матч Кубка Іспанії

Український воротар «Реал Мадрид» та амбасадор бренду Brave GK Андрій Лунін розпочав 2022 рік з успішної гри в Кубку Іспанії. Андрій вийшов на поле в основному складі у грі проти "Алькояно" в рамках 1/16 Кубка Іспанії (Кубка Короля). Колишній воротар "Зорі" та "Дніпра" чудово впорався зі своїми завданнями та зробив цілих 4 відмінних сейви. Поєдинок завершився з рахунком 1:3 на користь мадридського "Реала". Вагомий внесок у цю перемогу, безперечно, зробив Андрій Лунін.

Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Огляд матчу Алькояно - Реал

Першою цього сезону повноцінною грою на полі для Андрій Луніна став поєдинок проти «Алькояно» — іспанського футбольного клубу з міста Алькой, провінції в Аліканте в автономному співтоваристві Валенсія. Матч проходив 5 січня на Campo Municipal El Collao, домашньому стадіоні клубу "Алькояно".

Рахунок був відкритий мадридським "Реалом" на 39-й хвилині поєдинку. Родріго подав м'яч у штрафний майданчик «Алькояно» з кутового, де Мілітао увігнав його в сітку воріт. У першій половині матчу голів більше не було і багато в чому завдяки впевненій грі посла Brave GK Андрія Луніна. У першому таймі українець, як мінімум, двічі рятував свою команду: перший раз це був сильний удар Дані Веги, який Андрій перевів на кутовий, а вдруге — досить складний постріл Карлоса Бланка.

Другий тайм матчу Алькояно-Реал почався з того, що «Алькояно» вдалося забити м'яч у відповідь. На 66-й хвилині Дані Вега опинився у штрафному майданчику мадридців, обіграв двох захисників і направив м'яч у дальню дев'ятку. Чудовий удар без шансів для Луніна. 1:1.

Воротарські рукавиці Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Через 10 хвилин, на 77-й хвилині поєдинку «Реал» знову забив. Асенсіо пробив і влучив у Рауля Гонзалеса, після чого м'яч опинився у протилежному від воротаря «Алькояно» кутку воріт. 1:2.

Всього через пару хвилин мадридський клуб зміцнив свою перевагу: півзахисник Іско вийшов на поле після заміни і швидко опинився віч-на-віч з голкіпером «Алькояно». 1:3. Саме з таким рахунком і закінчився матч мадридського "Реала" проти "Алькояно". Загалом Андрій Лунін зробив 4 відмінні сейви і допоміг своєму клубу пройти далі в Кубку Короля. За статистикою, Андрій 34 рази торкнувся м'яча протягом поєдинку. Було зроблено 23 спроби зробити передачу, із них 6 виявилися успішними.

Андрій Лунін у заявці на Суперкубок Іспанії та в зоні інтересів клубу «Аякс»

Щиро вітаємо Андрія Луніна з чудовою грою в основному складі мадридського «Реала»! Особливо тішить, що Лунін потрапив у заявку на Суперкубок Іспанії. Тренер клубу Карло Анчелотті вже опублікував список гравців, які готуються до півфінального матчу проти Барселони — Лунін серед них. Поєдинок відбудеться 12 січня у Саудівській Аравії. Друга гра за місце у фіналі турніру пройде між Атлетіко та Атлетік.

Також з'явилася інформація, що Андрієм Луніним серйозно цікавиться голландський «Аякс». Керівництво клубу подало запит до «Реалу» і там відповіли, що готові віддати Луніна на правах оренди і лише в тому випадку, якщо на гравця чекає регулярна ігрова практика. Що буде далі, поки що невідомо. Зазначимо лише, що клуб із Амстердама нині шукає заміну для свого основного воротаря Андре Онани, який улітку йде в «Інтер».