Воротарський комбінезон Brave GK: для збереження комфорту в холодну пору та захисту від травм на жорсткому покритті

Воротарський комбінезон Brave GK: для збереження комфорту в холодну пору та захисту від травм на жорсткому покритті

У комплект екіпіровки професійного футбольного воротаря входить воротарський комбінезон. Він необхідний для комфортної та безпечної гри у будь-яку погоду. Коли на вулиці холодно, є вітер чи дощ, теплий воротарський комбінезон допомагає зберігати тепло м'язів та гнучкість суглобів, захищає від холоду та дозволяє тренуватися на найвищому рівні незалежно від зовнішніх умов.

В асортименті Brave GK є воротарський комбінезон із захисними вставками, який, крім збереження тепла та комфорту, забезпечує захист від травм та забоїв. Елементи захисту розташовані у верхній частині стегон і на ліктях, і запобігають навіть найменшим ушкодженням при грі на жорстких і штучних полях.

Воротарський комбінезон Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарський комбінезон Brave GK: ефективна терморегуляція в холодну пору року

Комбінезон Brave GK для футбольних голкіперів створений на 100% з м'якого, приємного до тіла та дуже еластичного матеріалу Polyester Rubax. Він ідеально підходить для підтримки тонусу м'язів у холодні дні, коли на вулиці вітер чи дощ. За рахунок особливого складу тканина Polyester Rubax забезпечує ефективну терморегуляцію за низьких температур повітря. Паралельно з цим відбувається виведення зайвої вологи назовні.

Тканина Polyester Rubax абсолютно не сковує рухів. Приталений та еластичний крій комбінезону дає можливість воротареві рухатися вільно та впевнено у будь-яких умовах.

Воротарський комбінезон - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарський комбінезон Brave GK: поглинання ударів та захист від подряпин

Цілісність комбінезону, а також наявність захисних вставок у районі стегон та ліктів забезпечують високий захист від ударів та пошкоджень під час падінь. Захист на стегнах та ліктях чудово амортизує при падінні, особливо на штучному полі або твердому покритті зали. Додаткові захисні вставки захищають від небажаних травм. Якщо ви тренуєтеся або граєте в такому воротарському комбінезоні, ймовірність подряпин, ударів і тим більше травм зведена до мінімуму.

Комбінезон для воротарів - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарський комбінезон Brave GK: купуйте в офіційному інтернет-магазині

Підбирайте та використовуйте воротарське екіпірування, щоб ваші ігри та тренування проходили на максимальному рівні. Воротарський комбінезон Brave GK із захистом доступний у наявності в нашому інтернет-магазині. Він створений для професійних спортсменів та забезпечує зразковий комфорт та високий ступінь захисту у будь-яких ігрових умовах. Висококласна інноваційна тканина Polyester Rubax чудово відводить піт і пом'якшує удари. Міцний матеріал стійкий до стирання та гарантує тривалий термін служби.

Вибирайте відповідний розмір, а команда Brave GK швидко відправить воротарський комбінезон у ваше місто.

Воротарський комбінезон - офіційний інтернет-магазин Brave GK