Воротарські рукавиці Brave GK для жорстких полів

Воротарські рукавиці Brave GK для жорстких полів

Кожен воротар знає, наскільки значна його роль і відповідальність на полі. Голкіпер не має права на помилку, як під час гри, так і у виборі екіпіровки. Знаючи як це важливо, ми підготували матеріал про воротарські рукавиці для жорстких полів, де докладно розглянемо воротарські рукавиці Brave GK Extreme.

Воротарські рукавиці Brave GK Extreme офіційний інтернет-магазин Brave GK

Як обрати воротарські рукавиці для штучних полів

Воротарські рукавиці Brave GK Extreme-офіційний інтернет-магазин Brave GK

У соціальних мережах ми щодня отримуємо безліч запитань, але найбільш актуальним однозначно є питання про те, які воротарські рукавиці найкраще підходять для гри на полі з жорстким покриттям. Для того, щоб відповісти на нього, спочатку необхідно зрозуміти, що ж собою являє таке покриття.

На сьогоднішній день в світі найбільш популярні три види покриття, а саме, штучні, натуральні і комбіновані. Натуральне поле являє собою сіяну траву і є найбільш підходящим покриттям для продуктивної і комфортної гри.

Комбінований газон - це поєднання натуральної трави і синтетичної нитки, яке дозволяє підвищити рівень стійкості покриття до механічних пошкоджень і ерозії. Штучне поле являє собою найбільш жорстке, але в той же час міцне покриття і складається з суміші штучної трави і спеціальної засипки.

Штучне покриття справедливо вважається найбільш зносостійким і практичним, але також має і недоліки, головним з яких є руйнівний вплив на воротарські рукавиці. Кожен раз, коли голкіпер приземляється на штучний газон його рукавиці отримують безліч ушкоджень, що в результаті призводить до скорочення терміну служби.

Зіткнувшись з цією проблемою, багато брендів в якості рішення запропонували голкіперам спеціальні воротарські рукавиці для жорстких полів. Такі рукавиці дійсно мають більш тривалий термін експлуатації, але їх латекс не забезпечує необхідне зчеплення, що значно знижує ефективність воротаря.

Також, в якості альтернативного рішення в продаж надійшли тренувальні рукавиці для штучного покриття. Таким чином, на тренуваннях голкіпер оснащений більш міцними рукавицями, які стійкі до зносу, але не відрізняються високим рівнем зчеплення.

Знаючи про існуючу проблему з власного досвіду, засновник бренду Brave GK Рустам Худжамов активно займався розробкою рукавиць для воротарів, які були б стійкими до високих навантажень на жорсткому покритті, але в той же час забезпечували відмінне зчеплення з м'ячем.

Результатом стали воротарські рукавиці Brave GK Extreme - модель, яка ідеально підходить для упевненої гри на штучному полі і гарантуює не тільки міцність а й контроль над м'ячем.

Brave GK Extreme для гри на жорсткому покритті

Воротарські рукавиці Brave Extreme офіційний інтернет магазин Brave GK

Вибір відповідних рукавиць для конкретної поверхні вкрай важливий. Для того щоб забезпечувати воротареві комфорт, безпеку і продуктивність, але також мати достатньо тривалий термін служби воротарські рукавиці повинні бути підібрані правильно.

Так як, робочою поверхнею воротарських рукавиць є долоні, виконані з м'якого латексу, знос це природний результат їх використання. Але під час тренувань і матчів в теплу пору року, коли поле особливо жорстке, або на штучному покритті, термін служби рукавиць значно скорочується.

Чим м'якше латекс, тим краще зчеплення з м'ячем, але тим швидше він зношується. Створення виняткового балансу між показниками міцності та ефективності стало головним завданням бренду Brave GK.

В результаті розробок прототипів універсальних воротарських рукавиць їх тестування і модернізації, нашому бренду вдалося створити модель, яка стала новим стандартом якості і дозволила голкіперам користуватися перевагами чудового зчеплення без шкоди для міцності.

Воротарські рукавиці Brave GK Extreme для жорстких полів отримали свою назву не просто так. Слово "extreme" в перекладі означає "крайній ступінь", а у відношенні рукавиць - крайній ступінь зносостійкості і ефективності. Якість матеріалів, які ми використовуємо для створення воротарських рукавиць Brave GK Extreme відповідає відомим світовим брендам.

Рукавиці для воротарів Brave GK Extreme виконані з латексу Supreme Green Aqua Contact і доповнені 4 mm підкладкою з поролону. Крій Hybrid Roll Negative і Fix Fit System з силіконовими вставками на долоні гарантують покращений контроль м'яча.

Також, модель Brave GK Extreme володіє зручною системою фіксації завдяки еластичній манжеті і прогумованому ремінцю. Ще однією перевагою моделі є те, що вона відмінно підходить як для професіоналів, так і для любителів.

Таким чином, поєднання професійного досвіду Рустама Худжамова, ретельного підбору матеріалів, а також розробка і тестування прототипів, в результаті, допомогли створити універсальні воротарські рукавиці для сухих полів і жорсткого покриття - Brave GK Extreme.

Воротарські рукавиці Brave GK Extreme для максимальної ефективності

Рустам Худжамов в воротарських рукавицях Brave GK Extreme-інтернет-магазин Brave GK

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Extreme були однією з перших моделей, випущених нашим брендом футбольної екіпіровки. Але саме завдяки їх унікальним якостям, модель Extreme є еталоном зносостійкості і залишається затребуваною досі.

Створюючи нові колекції, Brave GK не перестає випускати Brave GK Extreme для жорстких полів. Отримуючи відгуки голкіперів і грунтуючись на власному досвіді, а також відповідно у відповідності із сучасними технологіями ми постійно модернізуємо рукавиці Brave GK Extreme, щоб добитися максимальної якості.

Талановитий воротар донецького клубу "Олімпік" Артем Кичак є давнім шанувальником рукавиць Brave GK Extreme і обирає модель як для тренувань, так і для матчів на жорсткому покритті.

Купити воротарські рукавиці Brave GK Extreme ви можете на нашому сайті. Сучасна система оформлення покупки і оплати дозволить вам замовити рукавиці для воротарів з доставкою зручно і швидко.