Воротарські рукавиці Brave GK для жорстких полів

Воротарські рукавиці Brave GK для жорстких полів

Кожен воротар знає, наскільки значна його роль і відповідальність на полі. Голкіпер не має права на помилку, як під час гри, так і у виборі екіпіровки. Знаючи як це важливо, ми підготували матеріал про воротарські рукавиці для жорстких полів, де докладно розглянемо воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash офіційний інтернет-магазин Brave GK

Як обрати воротарські рукавиці для штучних полів

У соціальних мережах ми щодня отримуємо безліч запитань, але найбільш актуальним однозначно є питання про те, які воротарські рукавиці найкраще підходять для гри на полі з жорстким покриттям. Для того, щоб відповісти на нього, спочатку необхідно зрозуміти, що ж собою являє таке покриття. На сьогоднішній день в світі найбільш популярні три види покриття, а саме, штучні, натуральні і комбіновані. Натуральне поле являє собою сіяну траву і є найбільш підходящим покриттям для продуктивної і комфортної гри.

Комбінований газон - це поєднання натуральної трави і синтетичної нитки, яке дозволяє підвищити рівень стійкості покриття до механічних пошкоджень і ерозії. Штучне поле являє собою найбільш жорстке, але в той же час міцне покриття і складається з суміші штучної трави і спеціальної засипки.

Штучне покриття справедливо вважається найбільш зносостійким і практичним, але також має і недоліки, головним з яких є руйнівний вплив на воротарські рукавиці. Кожен раз, коли голкіпер приземляється на штучний газон його рукавиці отримують безліч ушкоджень, що в результаті призводить до скорочення терміну служби.

Зіткнувшись з цією проблемою, багато брендів в якості рішення запропонували голкіперам спеціальні воротарські рукавиці для жорстких полів. Такі рукавиці дійсно мають більш тривалий термін експлуатації, але їх латекс не забезпечує необхідне зчеплення, що значно знижує ефективність воротаря.

Також, в якості альтернативного рішення в продаж надійшли тренувальні рукавиці для штучного покриття. Таким чином, на тренуваннях голкіпер оснащений більш міцними рукавицями, які стійкі до зносу, але не відрізняються високим рівнем зчеплення.

Знаючи про існуючу проблему з власного досвіду, засновник бренду Brave GK Рустам Худжамов активно займався розробкою рукавиць для воротарів, які були б стійкими до високих навантажень на жорсткому покритті, але в той же час забезпечували відмінне зчеплення з м'ячем.

Результатом стали воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash - модель, яка ідеально підходить для упевненої гри на штучному полі і гарантуює не тільки міцність а й контроль над м'ячем.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash інтернет-магазин Brave GK

Рукавиці Brave GK Skill Green Flash для гри на жорсткому покритті

Комфорт, безпека, ефективність і міцність – основні критерії, якими керуються голкіпери при виборі воротарських рукавиць. Але не всі пам'ятають про те, що на термін служби рукавиць також впливає і покриття на якому ви граєте. Для кожної конкретної поверхні слід обирати відповідні рукавиці.

Головним елементом воротарських рукавиць є долоня, яку виготовляють з натурального латексу, а знос – це природний результат використання рукавиць. Але тривалість "життя" рукавиць може значно скорочуватися в умовах тренувань і матчів в теплу пору року, коли поле стає особливо жорстким і сухим, а також на штучному покритті.

Розробляючи воротарські рукавиці, Brave GK прагне досягти ідеального балансу між м'яким латексом, який гарантує найкраще зчеплення з м'ячем і його характеристиками міцності. Так, в результаті тестування безлічі прототипів, нам вдалося створити модель, яка стала еталоном зносостійкості і дозволила воротарям отримати переваги виняткового зчеплення без шкоди для міцності.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash виконані з високоякісного 4-міліметрового латексу Supreme Green Aqua Contact з підкладкою з поролону 4 мм. Гібридний крій Roll Negative гарантує високий рівень контролю над м'ячем і щільну посадку на руці.

У той же час завдяки продуманій конструкції і оптимальному поєднанню високоякісних матеріалів рукавиці Brave GK Skill Green Flash залишаються дуже легкими і не обмежують рухи голкіпера.

Воротарські рукавиці Brave Skill Green Flash офіційний інтернет магазин Brave GK

Андрій Лунін обирає Brave GK Skill Green Flash

Воротарські рукавиці для штучних і жорстких полів Brave GK Skill Green Flash завдяки своїм унікальним якостям і високому рівню зносостійкості завоювали звання абсолютного бестселера в рекордний термін і все ще залишаються затребуваною моделлю.

Голкіпер легендарного іспанського клубу "Реал Мадрид" Андрій Лунін обирає рукавиці Brave GK Skill Green Flash для своїх тренувань. Воротар зазначає, що на тренуваннях голкіпери команди використовують дуже багато різноманітного інвентарю, який може значно пошкодити рукавиці та скоротити їх термін служби, але саме Brave GK Skill Green Flash ідеального підходять для таких жорстких умов і витримують будь-які навантаження.

Дізнатися детальніше про модель і купити воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash онлайн з доставкою ви можете в каталозі офіційного інтернет-магазину екіпіровки Brave GK.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash інтернет-магазин