Воротарі «Динамо» Київ грають в рукавицях Brave GK

Воротарі Динамо Київ грають в рукавицях Brave GK

Воротарський склад топового українського клубу «Динамо» Київ використовує професійне екіпірування Brave GK. У наших рукавицях грають Георгій Бущан, Денис Бойко та новий молодий голкіпер столичного клубу Валентин Моргун.

Ми щасливі, що продукцію Brave GK вибирають найсильніші голкіпери у країні. Це безумовний показник того, що воротарські рукавиці Brave GK здатні задовольняти найвищі вимоги професійного спорту.

Воротарі київського «Динамо» нині використовують рукавиці Brave GK як під час тренувань, так і в офіційних поєдинках. Ви можете побачити наше екіпірування у матчах Української Прем'єр-ліги, Ліги Чемпіонів, товариських зустрічах.

Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Георгій Бущан грає у рукавицях Brave GK Courage White

У нашому інтернет-магазині можна купити модель Courage White, але для Бущана ми розробили ексклюзивний варіант, з деякими відмінностями у конструкції та дизайні. Рукавиці Георгія мають особливу конструкцію долоні та персонально підібраний німецький латекс. З погляду дизайну відмінність полягає у зменшеній емблемі Brave GK. Справа в тому, що УЄФА має суворі вимоги до дизайну екіпірування футболістів — якщо логотип бренду-виробника є надто великим, це вважається рекламою. В іншому рукавиці Courage White ідентичні серійній версії: модернізований крій Gecko, зручна технологія фіксації, чудовий дизайн.

Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Rain Pro - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Денис Бойко виступає у рукавицях Brave GK Fury та Phantome Kong

У співпраці з Денисом Бойком ми розробили дві моделі ексклюзивних рукавиць Brave GK - Fury та Phantome Kong.

Brave GK Fury для Дениса Бойка

Нещодавно було випущено нове покоління рукавиць Fury, з модифікованою зоною для гри кулаком, покращеним кроєм та бездоганною ізоляцією. Основою моделі став висококласний німецький латекс 4mm SUPREME AQUA CONTACT PLUS з підкладкою з поролону 4mm. Його використання дозволило зробити рукавиці легшими та комфортнішими для воротаря. Ми оптимізували їх для гри в дощ, сніг та вітер.

Денис Бойко Brave GK Fury - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Phantome Kong для Дениса Бойка

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Phantome Kong є частиною нашої нової колекції, і є другою ексклюзивною моделлю для Дениса Бойка. Вони мають новий яскравий дизайн, розроблений у співпраці з Денисом, а також унікальну модульну конструкцію з посиленою зони для гри кулаком, міцним Backhand і повністю латексним великим пальцем. Для долоні Phantome Kong ми взяли ексклюзивний білий аквалатекс, який чудово підходить для мінливих погодних умов.

Денис Бойко Brave GK Phantome Kong - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Валентин Моргун використовує рукавиці Brave GK Phantome White, Phantome Kong та Fury

20-річний Валентин Моргун нещодавно став одним із чотирьох воротарів столичного клубу. Вітаємо Валентина з цим досягненням та бажаємо успіхів! Валентин використовує на тренуваннях та матчах, залежно від умов, чотири моделі Brave GK - Phantome White, Phantome Kong, Fury та Rain Pro.

Brave GK Phantome White для воротаря Моргуна

Модель Phantome White дозволяє Валентину з упевненістю грати у дощову та снігову погоду. Рукавиці мають мінімалістичний дизайн та продуману систему фіксації на руці.

Валентин Моргун Brave GK Phantome White- офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Phantome Kong для голкіпера Моргуна

Рукавиці Brave GK Phantome Kong також пропонують чудове зчеплення у мокру погоду, але мають свої особливості з погляду матеріалів та конструкції. Вони мають модульну конструкцію з трьох зон, що включає посилену частину для гри кулаком, міцний Backhand і латексний великий палець, а також основу зі спеціального білого аквалатексу.

Brave GK Rain Pro для Валентина Моргуна

Крім моделі Fury, про яку ми вже писали вище, молодий воротар київського клубу Моргун використовує рукавиці Rain Pro: у 2021 році ви випустили нове покоління, де значно оновили конструкцію та додали латекс. Використання нового матеріалу знижує ймовірність проковзування м'яча і дає змогу ефективніше грати кулаком.

Замовити воротарські рукавиці Brave GK Courage White, Phantome White, Phantome Kong та Fury ви можете в офіційному інтернет-магазині професійної екіпіровки Brave GK.

Валентин Моргун Brave GK Rain Pro- офіційний інтернет-магазин Brave GK