2
Воротар Динамо U-19 Валентин Моргун грає в рукавицях Brave GK Fury

Воротар Динамо U-19 Валентин Моргун грає в рукавицях Brave GK Fury

Голкіпер юнацької команди "Динамо U-19" Валентин Моргун обрав рукавиці Brave GK Fury для матчів і тренувань сезону 2021/22. Читайте докладніше про останні ігри і вибір екіпіровки воротаря в нашій статті.

Валентин Моргун грає в рукавицях Brave GK Fury - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Валентин Моргун в сезоні 2021/22

У п'ятницю, 24 вересня в рамках 9-го туру юнацького чемпіонату відбулася зустріч двох команд – "Динамо U-19" і "Рух U-19". Матч закінчився поразкою львівського клубу з рахунком 2:1. Це була непроста виїзна перемога, але дуже красива гра, що дійсно запам'ятовується.

Голи переможців забили Амад Діалло і Артем Шулянський. Ворота київської команди захищав Валентин Моргун, який грає в складі "Динамо U-19" з липня 2021 року.

Десятого серпня того ж року Валентин відсвяткував 20-річчя і розповів про свої плани на майбутнє, привітання колег по команді, тренування і тонкощі вибору головного предмета екіпіровки – воротарських рукавиць.

"Я ще тільки починаю свою футбольну кар'єру, але, звичайно, у мене вже є певна мета, і я щодня викладаюся по максимуму щоб прийти до неї. Після скасування чемпіонату U-21 у гравців молодіжки стало значно менше можливостей отримувати ігрову практику. Ми намагаємося виходити з положення і в два рази більше працюємо на тренуваннях ", – розповідає голкіпер.

Відповідаючи на питання про мотивацію в спорті, Валентин підкреслює рівень воротарської підготовки гравців першої команди і каже, що саме конкуренція змушує більше працювати, рівнятися на основних голкіперів і чогось у них вчитися.

Валентин Моргун в сезоні 2021/22 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Fury: голкіпер Динамо U-19 обирає рукавиці Рустама Худжамова

Крім наполегливих тренувань, режиму і самовідданого присвячення більшості свого часу футболу, Валентин Моргун акцентує увагу на важливості правильно підібраного і якісного екіпірування. Лише в цьому випадку, відзначає воротар, ви можете відчувати себе досить впевнено і комфортно для того, щоб показувати кращий результат.

Для своїх тренувань і матчів голкіпер "Динамо U-19" обирає професійні воротарські рукавиці Brave GK Fury, які були спеціально розроблені для воротаря першої команди - Дениса Бойко.

Яскравий дизайн ударної частини кулака, матеріали високої якості і модернізована конструкція гарантують голкіперу ефективну гру в будь-яких ігрових і погодних умовах. Крім того, тильна сторона повторює контур руки, що забезпечує ще більше комфорту, а силікон всередині долоні збільшує рівень контролю над м'ячем.

Brave GK Fury - офіційний інтернет-магазин Brave GK