Термобілизна і захист для воротарів

Термобілизна і захист для воротарів

Екіпірування голкіпера включає в себе воротарські рукавиці, елементи захисту, а також функціональну термобілизну. Все це необхідно для того, щоб гарантувати гравцеві максимальну продуктивність в будь-яких умовах.

Воротарська термобілизна - переваги та функціональність

Воротарська термобілизна Brave GK-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Якими особливостями відрізняється термобілизна для воротарів? По-перше, основною відмінністю є технологія пошиття та вибір матеріалів. По-друге, воротарська термобілизна не допускає проникнення холоду до тіла гравця, завдяки особливому матеріалу, всередині якого утворюється повітряний прошарок.

Повітря, що знаходиться всередині тканини, відіграє роль буфера. Дана технологія повітрообміну дозволяє шкірі вільно дихати. Крім того, разом з повітрям виходить і зайва волога, яка з'являється під час інтенсивних фізичних навантажень.

Зрозуміти, що перед вами термобілизна саме для воротарів, можна, звернувши увагу на матеріал, з якого вона створена. У більшості випадків до складу термобілизни входять бавовна, вовна або поліестер. Можливі поєднання цих матеріалів.

Синтетика:

Термобілизна зроблена з нейлону, поліестеру або суміші поліестеру, ідеально підходить для воротарів, виключно добре вбирає вологу і допомагає голкіперу залишатись продуктивним.

Вовна:

На відміну від синтетичних матеріалів, вовна більше сприяє підтримці необхідної температури, але не так ефективно виводить вологу.

Бавовна:

Бавовняна термобілизна володіє м'якою і комфортною текстурою, добре вбирає вологу. Але прати таку термобілизну необхідно виключно руками без агресивних миючих засобів.

Термобілизна, створена для звичайного носіння, не володіє всіма властивостями, які важливі для спортсменів. Тому для професійних воротарів кращу термобілизну роблять виключно із синтетики.

Якщо до складу термобілизни входять в основному синтетичні волокна, це означає, що його здатність виводити вологу набагато більше, ніж, якби вона була зроблена тільки з натуральних ниток. Поліестер давно довів свою ефективність, тому при виробництві термобілизни його використовують найчастіше. Воротарська термобілизна Brave GK також, виготовлена з поліестеру.

Як правильно підібрати термобілизну

Воротарська термобілизна Brave GK офіційний інтернет магазин Brave GK

Для гри в холодну пору року, якості термобілизни, що дозволяють зберігати тепло, визначаються його товщиною. Вірніше, тут доречно вести мову про вагу виробу. Адже товщина в цьому випадку говорить про те, наскільки більше або менше може бути повітряний прошарок. Все залежить від переплетення ниток.

Легкість виробу говорить про те, що зігрітися буде важче. Відповідно для знижених температур варто вибрати більш важку термобілизну, яке є найбільш теплою.

Також, термобілизна може бути використана для збереження прохолоди. Багато легких облягаючих тканини призначені для того, щоб направляти і випаровувати теплоту тіла, а також стимулювати потік повітря, щоб ви відчували себе прохолодно в спекотну погоду.

Важливим критерієм вибору термобілизни є її багатофункціональність. Термобілизна регулює рівень вологості і температуру тіла, відводить зайву вологу, не допускає перевитрати енергії організму і переохолодження, швидко висихає і тепловтрати знижуються до нуля.

Тому, термобілизна має бути зроблена з всмоктуючих матеріалів. Площа поверхні всмоктуючих матеріалів значно більша, ніж у таких тканин, як бавовна, що полегшує випаровування вологи, і, в свою чергу, допомагає воротареві відчувати себе впевненіше і комфортніше.

Крім того, необхідно звернути увагу на посадку термобілизни. Для того, щоб ефективно виконувати свої функції, тканина повинна прилягати до шкіри. Щоб це зробити, посадка повинна бути відносно щільною, але не стискати при цьому шкірний покрив.

Як доглядати за воротарською термобілизною

Воротарська термобілизна Brave GK офіційний магазин Brave GK

Як і інші елементи екіпіровки, воротарську термобілизну необхідно підтримувати належним чином. Бавовна через її тонку, делікатну конструкцію робить догляд особливо складним і вимагає ручного прання. Як і вовна, бавовна після машинного прання може піддаватися усадці і стати непридатною для носіння

Синтетичні тканини навпаки, мають відмінну стійкість до машинного прання та вицвітання. Використовуйте щадні пральні засоби і ваша синтетична термобілизна прослужить надзвичайно довго.

Деякі виробники стверджують, що їх продукція здатна витримувати тепле прання без деформування, але використовувати холодну воду більш безпечно. Крім того, не періть воротарську термобілизну, використовуючи речовини для відбілювання.

Після прання білизну необхідно залишити сохнути на рівній поверхні, поза зоною попадання прямих сонячних променів. Прасувати термобілизну також, не рекомендується.

Термобілизна для воротарів Brave GK

Термобілизна для воротарів Brave GK-інтернет-магазин Brave GK

У моменти підвищеної фізичної активності температура тіла підвищується, і організм починає перегріватися і реагує на перегрів, пітніючи та намагаючись охолонути. Функціональна термобілизна Brave GK із спеціально розроблених мікроволокон - кращий вибір для прямого контакту з вашою шкірою. На відміну від бавовняних та інших матеріалів, вона не вбирає воду, а навпаки, дуже швидко відводить вологу і допомагає стабілізувати температуру тіла та зберегти продуктивність голкіпера

Крім того, термобілизна Brave GK гарантує свободу і контроль рухів незалежно від ситуації. В офіційному інтернет-магазині Brave GK ви можете знайти високоякісну термобілизну для дорослих та дітей і комплекти з додатковими захисними вставками.

Професійний захист для воротарів

Термобілизна для воротарів Brave GK-інтернет магазин Brave GK

Падіння на тверду землю або штучне покриття поля може завдати значної шкоди здоров'ю та продуктивності воротаря. Спеціально для цього було розроблено захисне екіпірування, яка включає як окремі елементи, так і захисні вставки.

Більшість професійних воротарів носять налокітники, а також шорти, футболки, штани з додатковими захисними вставками на плечах і стегнах, ділянках, які найчастіше піддаються ударам.

Граючи на сухих або твердих поверхнях, ви повинні бути впевнені, що при ударі об землю ви будете достатньо захищені. Інакше, інстинктивно, ви можете спробувати захистити себе, замість того, щоб захищати свої ворота.

Захисне воротарське екіпірування Brave GK

Як під час тренувань, так і на матчах, голкіпер максимально піддається навантаженням. Стрибки, падіння, підкати та інші маневри вимагають концентрації і сміливості від воротаря. Але також, дуже важливо підібрати якісну захисну екіпіровку, яка зможе забезпечити безпеку в будь-якій ситуації.

В офіційному інтернет-магазині бренду професійної футбольної екіпіровки Brave GK представлений широкий асортимент воротарського захисту. Кожен виріб оснащено захисними вставками з еластичного матеріалу, які не обмежують рухів і гарантують голкіперу безпеку під час падінь.

Ви можете придбати як окремі одиниці - футболки, шорти, штани, налокітники, так і комплекти захисту для дітей та дорослих. Технологічні матеріали, авторська технологія пошиття, а також ефективне поглинання ударів захисної екіпіровки Brave GK гарантують ще більше продуктивності як під час матчу, так і на тренуванні.