2
Засоби для захисту воротарських рукавиць

Засоби для захисту воротарських рукавиць

Brave GK Catalyst Grey засоби для захисту воротарських рукавиць-інтернет-магазин Brave GK

Інтенсивні навантаження, яким піддаються воротарські рукавиці впливають на їх еластичність, міцність і довговічність. У нашому новому матеріалі ми розповімо як поліпшити ефективність і продовжити термін служби воротарських рукавиць.

Як доглядати за воротарськими рукавицями Brave GK - основні правила

Brave GK Catalyst Grey засоби для захисту воротарських рукавиць інтернет-магазин Brave GK

Пряма залежність терміну експлуатації рукавиць для воротарів від інтенсивності їх використання, обумовлена ​​декількома факторами, а саме, волога, сіль, удари і тертя, які є невід'ємними елементами тренувань і матчів.

Професійні воротарі обирають рукавиці виключно високої якості і чим вища якість латексу долоні, тим швидше він зношується, але в той же час забезпечує дійсно вражаюче зчеплення з м'ячем.

Нові воротарські рукавиці оброблені щільним шаром спеціального захисного покриття, яке запобігає надмірному пересиханню долоні. Важливо пам'ятати, що перед першою грою або тренуванням цей шар необхідно змити під проточною водою.

Самі рукавиці після миття промокнути рушником і залишити сохнути природним чином поза зоною потрапляння ультрафіолетових променів. Як тільки рукавиці висохнуть, вони готові до використання.

Brave GK Catalyst Grey засоби для захисту воротарських рукавиць інтернет магазин Brave GK

Багато професійних голкіперів користуються простим лайфхаком, який поліпшує зчеплення і отже продуктивність. Потрібно просто змочити рукавиці перед грою невеликою кількістю води. Але з рукавицями Brave GK у вас немає в цьому необхідності, адже кожна з наших моделей сама по собі гарантує відмінне зчеплення з м'ячем.

Основним і найважливішим правилом догляду за воротарськими рукавицями є їх обов'язкове миття після кожного матчу або тренування, так як це дозволить швидко і ефективно очистити рукавиці від забруднень, а також захистить латексну поверхню від появи тріщин і деформації.

Миття і зберігання рукавиць для воротарів

Brave GK Catalyst Grey засоби для захисту воротарських рукавиць-магазин Brave GK

Важливими чинниками, які впливають на довговічність рукавиць є належне миття і зберігання. Зрозуміти, як правильно мити воротарські рукавиці, не складно, адже всі виробники залишають інструкцію на упаковці до кожної пари. Для вашої зручності, ми склали вичерпне керівництво по догляду за професійними воротарськими рукавицями Brave GK.

Перш за все, хочемо уточнити, що рукавиці для воротарів краще і безпечніше всього прати в теплій воді вручну, використовуючи спеціальні засоби. Ні в якому разі не періть воротарські рукавиці з порошком, милом або іншими агресивними засобами, вони можуть пересушити латекс, що призведе до тріщин.

Змочіть воротарські рукавиці водою, якщо забруднення невелике, все легко відіпреться. Якщо ж рукавиці все ще трохи брудні, повторіть процедуру з використанням миючого засобу, але ніколи не чистіть рукавиці щітками або іншими твердими предметами, які можуть подряпати латекс. Після, обполосніть рукавиці, промокніть зайву вологу і покладіть рукавиці сушитися на рівну поверхню.

Крім того, важливо дотримуватися правильного зберігання воротарських рукавиць. Після прання обов'язково ретельно просушіть рукавиці перед тим, як скласти їх в сумку або чохол.

Інакше, на них може з'явитися грибок, а самі рукавиці деформуються. Також, ніколи не зберігайте рукавиці долонею до долоні, зчеплення спрацює проти вас і ви просто не зможете їх розклеїти.

Захист воротарських рукавиць Brave GK

Brave GK Catalyst Grey засоби для захисту рукавиць інтернет магазин Brave GK

Для того, щоб ще краще захистити свої воротарські рукавиці ви можете скористатися спеціальними засобами. Таким чином, ви убезпечите рукавиці від тріщин і подовжите термін їх служби.

Подібні засоби допоможуть вам усунути проблеми швидкого висихання латексу під час тривалого зберігання, а також зроблять латекс більш еластичним і м'яким.

Перед тим, як залишити рукавиці для воротарів на зберігання ретельно промийте і висушіть їх, потім нанесіть захисний засіб на поверхню долоні та інші ділянки з латексу. Зачекайте, поки рукавиці підсохнуть і приберіть їх в прохолодне темне місце. Ми рекомендуємо періодично перевіряти стан долонь і в разі необхідності наносити засіб повторно. Після зберігання, так само як і після покупки необхідно змити захисне покриття перед першим використанням.