2
Амбасадора бренду Brave GK Дмитра Різника викликали в збірну

Різника викликали в збірну

Вітаємо талановитого голкіпера і амбасадора бренду Brave GK Дмитра Різника з викликом в національну збірну України з футболу. На даний момент молодий воротар готується до матчу з Іспанією.

Голкіпер Дмитро Різник в складі збірної України

Після блискуче проведеної гри проти Румунії за молодіжну збірну, де воротар полтавської "Ворскли" не пропустив жодного м'яча, Дмитро Різник отримав запрошення до збірної України з футболу. До складу головної команди країни голкіпера викликав головний тренер Андрій Шевченко.

Різника викликали в збірну

Поки Дмитро Різник готується до матчу Ліги Націй Україна-Іспанія, його місце в молодіжній збірній займе колега з донецького "Шахтаря" Анатолій Трубін. Нагадаємо, що поєдинок з Іспанією відбудеться 13 жовтня 2020 року на НСК Олімпійський.

Один з найперспективніших українських воротарів Дмитро Різник починав свою професійну футбольну кар'єру в складі академії "Ворскли", де зміг проявити себе як талановитий голкіпер з лідерськими якостями і вражаючою завзятістю.


Так, у віці 20 років Різник підписав свій перший контракт і дебютував у складі рідної "Ворскли" в жовтні 2019 року на виїзному матчі УПЛ проти луганської "Зорі".

Різника викликали в збірну


Вже більше року молодий голкіпер є амбассадором бренду Brave GK і ми щиро вітаємо Дмитра Різника, адже потрапити до складу національної збірної - це величезна честь та відповідальність. Бажаємо успіху, все інше візьмуть на себе рукавиці Brave GK.