2
Професійні воротарі обирають рукавиці з нової колекції Brave GK

Професійні воротарі обирають рукавиці з нової колекції Brave GK

Бренд професійної воротарської екіпіровки Brave GK презентував нову колекцію, яка є втіленням впевненості, хоробрості та постійного прагнення до вдосконалення.

Кожна модель - це результат тестування безлічі прототипів в різноманітних ігрових і погодних умовах, в результаті чого всі рукавиці стали ще більш зручними, легкими і адаптованими до несприятливих погодних умов. Більшість пар вже знайшли свою аудиторію серед професійних українських голкіперів.

Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - вибір Богдана Сарнавського

Втілення модифікацій і технічних удосконалень - воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops стали абсолютним фаворитом голкіпера Богдана Сарнавського. Воротар футбольного клубу "Дніпро-1" першим протестував екіпіровку і не зраджуючи своїм уподобанням обрав модель Fury 2.0 Green Paint Drops зі своїм улюбленим кроєм Rollfinger.

Ми прислухалися до нашої аудиторії та замінили в цих рукавицях крій Negative на Rollfinger, який гарантує відмінну посадку, ергономічно повторюючи всі обриси руки голкіпера, а звужений вхід дозволяє екіпіровці прилягати ще щільніше і фіксуватися надійніше. Також нові Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops мають збільшену зону захвату м'яча, що забезпечує воротарям ще більше ефективності.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Артем Кичак грає в Brave GK Skill Green Flash

Воротар донецького "Олімпіка" Артем Кичак обрав для тренувань і матчів рукавиці з нової колекції - Brave GK Skill Green Flash. Модель була створена на основі рукавиць Extreme, які були абсолютним лідером продуктивності в іграх на сухих і жорстких полях.

В рукавицях Skill Green Flash долоня створена з того ж матеріалу, який був використаний в легендарних моделях Extreme - натуральний німецький латекс Supreme Green Aqua Contact з високим рівнем міцності, спеціально розроблений для гри на штучних полях. Крім рекордної зносостійкості, цей латекс забезпечує оптимальне зчеплення з м'ячем незалежно від погодних умов. Саме універсальність моделі Brave GK Skill Green Flash допомагає Артему бути завжди готовим до будь-яких викликів.

Рукавиці Brave GK Skill Green Flash - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Денис Бойко та Павло Ісенко обирають Brave GK Phantome Pink

Одна з найяскравіших моделей нової колекції воротарських рукавиць Brave GK - Phantome Pink, які були розроблені на базі двох серій екіпіровки: Phantome і Rain Pro. Так, нові рукавиці поєднують в собі їх найефективніші характеристики, завдяки чому і стали фаворитами голкіпера київського "Динамо" Дениса Бойка і воротаря команди "Ворскла" Павла Ісенко.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Для створення долоні рукавиць Brave GK Phantome Pink був обраний німецький латекс Supreme Contact, який володіє високими показниками липкості і міцності, що зробило попередні моделі Phantome і Rain Pro такими популярними.

Матеріал забезпечує надійне зчеплення навіть в екстремальних погодних умовах. А нова ергономічна конструкція великого пальця, де латекс обертається навколо фаланги, гарантує рекордну продуктивність воротаря і збільшену площу захвату м'яча.

Рукавиці Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Unique 2.0 - вибір Дмитра Різника та Бетіма Халімі

З моменту випуску перших колекцій бренду Brave GK воротарські рукавиці Catalyst залишалися рекордсменом продажів і улюбленою моделлю як професійних голкіперів, так і любителів. Саме тому ця модель була головним пріоритетом для перезапуску в новому, більш технологічному і сучасному дизайні.

Рукавиці Brave GK Unique 2.0 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Присвятивши цьому стільки часу, скільки було необхідно, ми нарешті змогли створити ідеальний екземпляр, в якому вся тильна сторона рукавиці виготовлена ​​з неопрену - м'якого, еластичного, а головне легкого і водонепроникного матеріалу з високими показниками теплоізоляції.

Нова модель отримала назву Brave GK Unique 2.0 і стала улюбленою екіпіровкою українського футболіста і воротаря футбольного клубу "Ворскла" Дмитра Різника. Який обрав рукавиці Unique 2.0 для своїх матчів і тренувань. Також ці рукавиці обрав косоварский голкіпер Бетім Халімі, який в 2019 році уклав контракт на 3,5 роки з донецьким «Олімпіком».

Рукавиці Unique 2.0 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Бестселер Brave GK Unique - фаворит Андрія Поповича та Олексія Шевченка

Воротарські рукавиці Brave GK Unique за рекордний час стали абсолютною легендою нашого бренду і головним бестселером серед професійних воротарських рукавиць Brave GK. Головна перевага моделі Unique - долоня, - була розроблена грунтуючись на власному досвіді Рустама Худжамова і воротарів, які допомагали нам випробовувати тестові модифікації рукавиць.

Рукавиці Brave GK Unique - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Долоня виконана з натурального німецького латексу Supreme і додатково оснащена м'якою підкладкою з поролону для розподілу ударної сили, яку передає м'яч.

Серед професійних голкіперів, шанувальником рукавиць Brave GK Unique став азербайджанський футболіст українського походження Андрій Попович, який з 2018 року грає за футбольний клуб 'Минай'. Також цю модель для своїх матчів і тренувань обрав вихованець аматорського клубу «Інтер» (Дніпро) і воротар донецького «Шахтаря» - Олексій Шевченко.

Рукавиці Unique - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротар 'Колос' U-19 Іван Пахолюк грає в рукавицях Brave GK Rain Pro Blue

Професійні рукавиці для воротарів Brave GK Rain Pro Blue дозволяють зробити гру ще більш комфортною та ефективною. Технологічна модель гарантує голкіперу команди 'Колос' U-19 Івану Пахолюку захист рук під час жорсткої гри, і допомагає досягти бажаного результату навіть в найбільш екстремальних умовах.

Повною мірою свій потенціал модель Brave GK Rain Pro Blue розкриває в умовах дощу і снігу завдяки латексу Supreme Contact, який орієнтований саме на мокру погоду і робить рукавиці ще більш липкими і чіпкими. Крім того, рівень зносостійкості рукавиць Rain Pro Blue дозволяє використовувати їх для тренувань і бути впевненим, що навіть після багаторазового прання і дрібних пошкоджень, ці рукавиці будуть як можна краще виконувати всі свої функції.

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK