Прем'єра оновленої моделі Brave GK Winner Black 2.0 для дітей із новим дизайном

Прем'єра оновленої моделі Brave GK Winner Black 2.0 для дітей із новим дизайном

Воротарські рукавиці Brave GK Winner Black 2.0 - бестселер нашої дитячої лінійки. Їх давно люблять як діти, так і їхні батьки. Секрет популярності полягає в їхній універсальності: вони пропонують весь спектр необхідних для юного голкіпера якостей – висококласні матеріали, надійна фіксація, рухливість під час гри, оптимальна ціна. Наприкінці 2021 року ми випускаємо нове покоління Brave GK Winner Black 2.0 у новому дизайні. Купити новинку вже зараз можна у нашому інтернет-магазині.

Brave GK Winner Black 2.0 для дітей - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner Black 2.0 у сучасному дизайні

Бренд Brave GK регулярно працює над оновленням популярних моделей воротарських рукавиць з погляду технологій та дизайну. Ми постійно перебуваємо в пошуку нових, цікавих рішень, які б дозволили зробити екіпірування не тільки ефективнішим і зручнішим, але й більш стильним.

У моделі Brave GK Winner Black 2.0 нам не хотілося нічого змінювати з погляду конструкції, ці рукавиці ретельно опрацьовані і не мають недоліків, які ми хотіли б у даний час усунути. Тому ми розробили новий дизайн – оформили легендарну модель з бездоганним зчепленням та надійною фіксацією у новому стилі. Розробили новий малюнок у стилістиці найостанніших моделей Brave GK. За традицією ми використовували чорний колір із жовтими акцентами.

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner Black 2.0 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Особливості конструкції воротарських рукавиць Brave GK Winner Black 2.0 для дітей

Конструкція виконана в оновленій моделі таким чином, щоб забезпечити зручне згинання руки в рукавиці. За допомогою знімних додаткових захисних виставок проти вибивання пальців ми вирішили проблему забоїв під час матчів та тренувань. Усім з цим рукавиці відрізняються гнучкістю, вони легкі та зберігають рухливість рук завдяки опрацьованій конструкції та чудовому крою пальців Geko.

Основою нових дитячих воротарських рукавиць Winner Black став неперевершений німецький латекс, який забезпечує чудове зчеплення з м'ячем. Для зони Backhand нам вдалося підібрати технологічний латекс, який стійкий до зношування та практичний, при цьому коштує досить недорого.

Для манжети ми взяли еластичну тканину, щоб посадка на руці була дуже щільною, але не перетискала руку дитини. Фіксацію забезпечує застібка на липучці з міцним гумовим ремінцем.

Дитяча модель Brave GK Winner Black 2.0 здатна вберегти голкіпера від травм та забоїв, а також подбати про його комфорт під час гри. За допомогою перфорованих вставок між пальцями для оптимальної вентиляції та силіконового напилення рукавиці значно знижують ймовірність проковзування м'яча.

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner Black 2.0 вже можна купити в офіційному інтернет-магазині Brave GK.

Воротарські рукавиці Brave GK Winner Black 2.0 - офіційний інтернет-магазин Brave GK