2
Прем'єра нової моделі Brave GK Fury Thunder: чудова посадка і приголомшлива свобода рухів

Прем'єра нової моделі Brave GK Fury Thunder: чудова посадка і приголомшлива свобода рухів

Зовсім скоро у продажу з'явиться нова революційна модель воротарських рукавиць під назвою Brave GK Fury Thunder. Це покращена, модифікована модель, в якій ми приділили особливу увагу конструкції великого пальця і ​​додали прогумовану застібку подвійним обертом. Чудова посадка і ще більша свобода рухів дозволять на належному рівні розкрити потенціал і талант голкіпера під час ігор і тренувань.

Ми вважаємо нову модель Brave GK Fury Thunder однією з кращих в історії бренду, і пропонуємо познайомитися з нею за лічені дні до того, як вона з'явиться у вільному продажу. Прямо зараз воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder тестують воротарі клубу «Динамо» (Київ) і збірної України Денис Бойко та Георгій Бущан, які є амбасадорами нашого бренду.

Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder та їх переваги

Нові воротарські рукавиці для професійних голкіперів Brave GK Fury Thunder - бездоганний вибір для поєдинків і зборів під час дощів або при мінливій погоді. Вони ефективно захищені від холоду та вітру, і по всіх параметрах оптимізовані для гри в мокру погоду.

Однак головні переваги нової моделі - повністю латексний великий палець і прогумована застібка подвійним обертом. Конструкція великого пальця була повністю змінена: тепер він покритий латексом і забезпечує більш щільну посадку.

Замість розрізу на горловині ми застосували в моделі Brave GK Fury Thunder прогумовану застібку подвійним обертом, яка ще краще фіксує рукавицю на руці. Для тильної сторони ми використовували висококласний неопрен, а для поверхні долоні - синій німецький аквалатекс.

Таким чином, воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder забезпечують вкрай чудову посадку і ще більшу свободу рухів для голкіпера.

Brave GK Fury Thunder 2021 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder: технології та матеріали

 • ● Німецький латекс: 4 mm SUPREME AQUA CONTACT PLUS + 4 mm підкладка з поролону.
 • ● Крій пальців: Negative cut.
 • ● Fix Fit System: силікон всередині долоні для контролю над м'ячем.
 • ● Backhand: тильна сторона повторює контур руки і гарантує ще більший комфорт.
 • ● Колір моделі: Синій / Білий / Блакитний / Салатовий.
 • ● Основа рукавиці з неопрена.
 • ● Вентиляція: перфоровані вставки між пальців забезпечують відмінну вентиляцію.
 • ● Гра кулаком: міцна і одночасно гнучка зона для ударів кулаком.
 • ● Латекс на великому пальці: долонь обертається навколо великого пальця, створюючи ергономічну форму і забезпечуючи щільну посадку.
 • ● Фіксуюча манжета: високоеластична тканина сприяє бездоганній посадці та забезпечує додаткову підтримку зап'ястя.
 • ● Високоефективний липкий латекс.
 • ● Еластична прогумована застібка подвійним обертом на липучці.

У самий найближчий час воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder можна буде купити на офіційному сайті інтернет-магазину екіпіровки Brave GK.

Fury Thunder Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK