2
Прем'єра нової колекції рукавиць Brave GK

Прем'єра колекції авторських рукавиць Brave GK: удосконалені Unique і нові Brave GK Skill

Brave GK запустив нову колекцію ще більш зручних, легких і адаптованих до несприятливих погодних умов воротарських рукавиць. Розроблене Рустамом Худжамовим екіпірування покликане допомогти воротарям розкритися, забезпечуючи ідеальну фіксацію на руці, максимальну рухливість і ефективне зчеплення з м'ячем в будь-яку погоду.

Був оновлений і дизайн упаковки рукавиць: він став більш впізнаваним і виразним. Також тепер на упаковки наноситися нова розмірна сітка для вашої зручності.

Brave GK Skill – полегшені авторські воротарські рукавиці

Зараз розробляється все більше технологій, які дозволяють створювати легкі й компактні воротарські рукавиці. Brave GK завжди стежить за сучасними тенденціями, враховує побажання і потреби голкіперів, тому ми створили професійну екіпіровку з полегшеними зонами – більш гнучку, рухливу і майже невагому.

За основу для Brave GK Skill ми взяли модель Reflex Camo, яка залишається популярною завдяки високій ефективності, міцності та приємній ціні. Після довгих тестів ми вирішили трохи видозмінити цю модель. Для тих воротарів, які віддають перевагу легким рукавицям, ми прибрали деякі зони з латексу. У Reflex Camo вся зона навколо великого пальця покрита захисним матеріалом. Але в Skill ми його зняли і залишили текстиль. Для того, щоби великий палець був добре зафіксований, біля його основи ми зробили щільну вставку з латексу, яка забезпечує надійну посадку. Із цією ж метою зроблена вставка на подушечці великого пальця. Із тильного боку долоні ми також прибрали трикутну ділянку латексу, який перешкоджав рухливості кисті. Тепер рухи рукою в рукавиці виконувати набагато легше.

Brave GK Skill - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Крій пальців гібридний – Roll/Negative. Матеріали, які використовуються в Skill: натуральний німецький латекс 4 мм SP Plus, 4 mm підкладка з поролону, тильна сторона – 4 mm NB latex + 4 mm підкладка з системою терморегуляції. Fix Fit System (силіконове напилення всередині пальців) – технологія, яка забезпечує максимальний контроль над м'ячем.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill мають ексклюзивний дизайн від Рустама Худжамова. На широкій манжеті, яка забезпечує надійну фіксацію, спеціально було залишено вільну ділянку для персоналізації. Ви можете вписати своє ім'я, номер в команді або назву команди – все, що побажаєте.

Рукавиці Brave GK Skill доступні в розмірах 8, 9, 10. Нова більш легка конструкція в поєднанні з високим рівнем захисту дозволить вам відточити свої професійні навички, максимально розкрити потенціал і насолоджуватися кожною грою з комфортом.

Авторські воротарські рукавиці Brave GK Skill - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Unique Graphite – лімітована модель

Багато голкіперів люблять яскравий дизайн рукавиць. Вони виглядають справді стильно, особливо коли поєднуються з формою команди. Але через осінні дощі, бруд навіть найякісніші рукавиці виглядають не дуже естетично. За ними потрібно вчасно і правильно доглядати, а після напружених тренувань не у всіх воротарів є бажання це робити. Тому ми створили модель в чорному/графітовому кольорі для дуже зайнятих голкіперів і просто тих, кому подобається стиль all black. Хоча кількість Unique Graphite зараз обмежена, ми з часом зробимо модель серійною, якщо Graphite припаде до душі воротарям.

Основою для Brave GK Unique Graphite стала вже відома всім модель Unique. Тильна частина рукавиць виконана з перфорованого текстилю, який забезпечує ефективну вентиляцію і відведення вологи. Рукавиці також виконані з таких матеріалів: натуральний німецький латекс 4 mm SUPREME + 4 mm підкладка з поролону. Технологія Fix Fit System (силіконове напилення всередині пальців) використовується для максимального контролю над м’ячем. Unique Graphite мають крій пальців Negative Roll.

Нову модель вже встиг протестувати амбасадор бренду, воротар донецького «Олімпіка» Артем Кичак. Він робив розминку під час дощу в Brave GK Unique Graphite, після чого грав також у цих рукавицях. Артем Кичак зазначив, що не відчув абсолютно ніякого дискомфорту, пов'язаного з текстилем у рукавицях. Він звернув увагу, що з Unique Graphite дуже добре виводиться волога, а ще вони зберігають свою структуру під час дощу. Деякі рукавиці після контакту з мокрим м'ячем збільшуються.Створюється відчуття, що вони розповзаються по руці. Brave GK Unique Graphite ви можете довіряти в будь-яку погоду, повністю зосереджуючись на грі.

Чорна долоня, чорна тильна сторона, графітові вставки (манжета, ділянки на пальцях) – усе для того, щоби приховати бруд під час тренувань і матчів у погану погоду. Також графітово-чорна модель прекрасно підійде прихильникам лаконічного стилю. Авторські воротарські рукавиці Brave GK Unique Graphite доступні в розмірах 8, 9, 10.

Brave GK Unique Graphite - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Unique 2.0 – ефективне поглинання ударів

Оскільки модель Catalyst знята з виробництва, але залишається популярною, ми вирішили створити Unique з матеріалу, який використовується в Catalyst на тильній стороні долоні. Backhand Brave GK Unique 2.0 виконана з неопрену, але в цих рукавицях він має більш щільну структуру, якщо порівнювати з текстильними вставками на Unique Graphite. Завдяки цьому рукавиці щільно сидять на руці, повторюючи її обриси, але при цьому не перетискаючи руку, а також ефективно поглинають удари. Перевага неопрена полягає ще й у тому, що цей матеріал добре зберігає тепло. Так як в Україні вже відчувається помітне похолодання, Brave GK Unique 2.0 актуальні зараз. Ці рукавиці будуть надійно захищати руки від дощу і холоду під час вогких осінніх тренувань.

Матеріали, які також використовуються в екіпіровці: натуральний німецький латекс 4 mm SUPREME + 4 mm підкладка з поролону. Технологія Fix Fit System – силіконове напилення всередині пальців для максимального контролю. Крій пальців у цій моделі – Negative Roll. Таким чином, рукавиці забезпечують високий рівень зчеплення з м'ячем за будь-яких погодних умов і свободу в рухах.

Також Unique 2.0 від Рустама Худжамова мають нову еластичну розширену на 7 мм манжету, що гарантує більш надійну фіксацію на зап'ясті і щільне прилягання екіпіровки до руки. Завдяки цьому голкіпера ніщо не відволікає під час гри, адже йому не доводиться постійно поправляти манжету.

Brave GK Unique 2.0 – це оптимальне поєднання виразного ексклюзивного дизайну Unique і сучасних технологій для комфорту гри, повної впевненості в рухах, високої продуктивності та максимального розкриття потенціалу воротаря. Brave GK Unique 2.0 доступні в розмірах 8, 9, 10, 11.

BRAVE GK UNIQUE 2.0 - офіційний інтернет-магазин Brave GK