2
Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue спеціально для Георгія Бущана

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue спеціально для Георгія Бущана

Команда Brave GK видозмінила модель воротарських рукавиць Brave GK Rain Pro Blue , спеціально для голкіпера «Динамо» й амбасадора бренду Brave GK Георгія Бущана. Воротар виступатиме в найближчих матчах Чемпіонату України і Ліги Європи у нових рукавицях.

Воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro Blue — вибір Георгія Бущана

Георгій є амбасадором бренду Brave GK і з від початку вирішив виступати в рукавицях Rain Pro Blue, які оптимізовані для гри в мокру погоду.

Долоня моделі Brave GK Rain Pro Blue виготовляється з німецького латексу Supreme Contact відмінної якості. Цей матеріал вирізняється підвищеними зчіпними властивостями під час дощу. Водночас рукавиці чудово підходять також для гри в суху погоду. Завдяки крою пальців Rollfinger екіпіровка добре сидить на руці. Також у поєднанні з унікальною конструкцією великого пальця (латекс долоні обертається навколо фаланги) це надає розширену зону захвату і підвищує продуктивність гри. Рукавиці мають авторський анатомічний крій, що забезпечує природну фіксацію на руці: щільну, але водночас зручну.

Backhand рукавиць Rain Pro Blue виконано з латексу NB latex, який ефективно захищає руки голкіпера від холоду і вітру. Для високого рівня комфорту навіть під час найбільш напруженого матчу Backhand має також якісну підкладку з системою терморегуляції.

У Brave GK Rain Pro Blue є текстильна зона для персоналізації на латексній застібці. Широка манжета з еластичної тканини надає додаткову фіксацію зап'ястя для запобігання травмам.

Бойко в рукавицях Brave GK Rain Pro Blue  - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ексклюзивний варіант Brave GK Rain Pro Blue для Бущана

Георгій Бущан вибрав модель Brave GK Rain Pro Blue для участі у змаганнях і вже виступав у декількох матчах у цих рукавицях. Воротар попросив дещо модифікувати рукавиці для більшого комфорту.

Рукавиці Rain Pro Blue Георгія мають знімні захисні вставки на пальцях. Деякі голкіпери віддають перевагу полегшеним моделям без захисту і з максимальною кількістю вставок з перфорованого текстилю чи неопрену. Бущан вибрав більш об'ємну модель, з широкою зоною захвату м'яча. А під час екстремальної гри захисні вставки справді рятують від травм.

Ексклюзивний варіант Rain Pro Blue для Георгія Бущана не має силіконового напилення Fix Fit System, оскільки так воротареві комфортніше грати. Також у рукавицях голкіпера немає зони для персоналізації, а застібка створена повністю з латексу. Широка міцна застібка в поєднанні з еластичною манжетою надійно фіксує зап'ястя.

Дизайн моделі Brave GK Rain Pro Blue для Георгія Бущана також був змінений. Рукавиці розроблені у більш світлих кольорах — білому, блакитному і сірому, а на пальцях виконано об'ємне тиснення.

Георгій Бущан буде грати за «Динамо» у нових ексклюзивних рукавицях Brave GK Rain Pro Blue у найближчих матчах Чемпіонату України і Ліги Європи. Команда Brave GK бажає голкіперу гучних перемог, ефектних сейвів і великої удачі.