2
Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops – вибір Павла Ісенка

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops – вибір Павла Ісенка

Базою для розробки екіпіровки Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops стала попередня версія Brave GK Fury Green Paint Drops, якій віддавали перевагу багато воротарів через високу міцність, липкість під час дощу й унікальний крій долоні, що забезпечує ефективний захват м'яча. Зараз оновлену модель Fury вибрав для тренувань і матчів Павло Ісенко.

Чому Павло Ісенко перейшов на рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops

Павло Ісенко довгий час користувався рукавицями Catalyst бренду Brave GK. Однак ми постійно вдосконалюємо нашу професійну екіпіровку для голкіперів: розробляємо нову продукцію, покращуємо моделі в наявності, використовуючи сучасні технології, і припиняємо виробництво тієї продукції, для якої створюємо більш ефективну альтернативу. Саме останнє стало причиною, чому Brave GK перестав випускати настільки популярну модель рукавиць Catalyst.

Модель Catalyst вирізняється гнучкістю, м'якістю, високим рівнем комфорту і продуктивністю за будь-яких погодних умов. Оскільки долоня виготовлялася з німецького латексу SUPREME AQUA CONTACT PLUS, екіпіровка мала відмінні характеристики липкості за вологої погоди, а також була дуже міцною. Водночас легкий матеріал Backhand не обмежував рухи і щільно прилягав до руки. Поєднання крою пальців Hybrid Roll / Negative і силіконових вставок всередині долоні Fix Fit System гарантувало точність рухів і надійний контроль м'яча. Силіконові вставки між пальців надавали розширену зону для захвату м'яча, а також забезпечували додатковий захист рук. Усі ці характеристики оцінив Павло Ісенко, успішно грав і тренувався в рукавицях Catalyst. Коли ж ми оголосили про вихід нової колекції екіпіровки, а також припинення виробництва деяких моделей, зокрема Catalyst, перед голкіпером постала нелегка задача вибрати нові рукавиці, які допоможуть молодому спортсмену відточити професійні навички до ідеалу і повністю розкрити свій потенціал. Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops максимально схожі за характеристиками, особливо за комфортністю, на Catalyst, тому Павло Ісенко вибрав саме їх для успішного розвитку кар'єри.

Воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Унікальні характеристики екіпіровки Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops

Модифіковані воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops вирізняються унікальним кроєм: долоня обертається навколо великого пальця, створюючи ергономічну форму і збільшуючи площу захвату м'яча. Надійність захвату в оновленій моделі підвищена також завдяки крою пальців Rollfinger, який тепер використовується замість Negative. Rollfinger забезпечує більш щільну посадку на руці і також розширює площу захвату. Разом із якісним латексом SUPREME AQUA CONTACT PLUS це в рази збільшує продуктивність голкіпера: рукавиці оптимізовані для гри в дощ, тому що матеріал дуже липкий, хоча водночас прекрасно виконує свої функції в суху погоду. Крім того, такий латекс має підвищену міцність, тому рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops підходять для гри на штучних і жорстких полях.

Екіпіровка Fury 2.0 Green Paint Drops від бренду Brave GK гарантує відмінний рівень комфорту. Основа рукавиць виготовляється з неопрену, завдяки чому вони щільно прилягають до руки, але не перетискають її. Також такий матеріал добре захищає від холоду і вітру, має водовідштовхувальні властивості і поглинає удари. Високий рівень комфорту підтримує і манжета з еластичної тканини, що забезпечує додаткову фіксацію зап'ястя. Вхід у модифікованій екіпіровці Fury ми зробили вужчим для кращої посадки на руці. Також на манжеті є вертикальний розріз, завдяки якому воротар може легко зняти рукавиці і надягти навіть у спекотну погоду.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - інтернет-магазин Brave GK

Повний контроль м'яча гарантують силіконові вставки всередині долоні Fix Fit System, а для ефективної гри кулаком була покращена 3D Punch Zone на кісточках пальців. Тепер використовується термостійкий силіконоподібний матеріал, який відрізняється більшою міцністю і стійкістю до прання.

Воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - Brave GK