Осінь 2021: Нова колекція воротарських рукавиць Brave GK

Осінь 2021: Нова колекція воротарських рукавиць Brave GK

Brave GK презентує нову колекцію воротарських рукавиць «Осінь 2021», до якої увійшли п'ять моделей для дорослих – Phantome White, Phantome Kong, Fury Thunder, Evolution, Camo Orange та одна модель для дітей – Brave GK Camo Orange. Найближчим часом ви зможете побачити нові моделі воротарських рукавиць Brave GK на матчах Української Прем'єр-Ліги, національних збірних, зарубіжних чемпіонатів. Та звісно, нову колекцію воротарських рукавиць Brave GK вже можна купити в офіційному інтернет-магазині.

Довідка. Brave GK — найбільший в Україні бренд професійного спортивного екіпірування, заснований воротарем Рустамом Худжамовим. Випускає воротарські рукавичці, футбольне екіпірування, одяг та аксесуари для занять спортом. Серед послів бренду Brave GK — десятки топових футболістів, які грають за українські та зарубіжні клуби, а саме Максим Коваль, Богдан Шуст, Георгій Бущан, Богдан Сарнавський, Артем Кичак, Валерій Юрчук, Антон Яшков, Герман Пеньков, Олександр Надь, Павло Ісенко, Денис Сидоренко, Артем Поспєлов, Дмитро Різник, а також голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін.

Отже, нова колекція воротарських рукавиць Brave GK "Осінь 2021".

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome White: мінімалістичний дизайн та максимальна продуктивність

Модель Phantome White розроблена за участю нашого посла Богдана Сарнавського, голкіпера клубів «Кривбас» та «Дніпро-1». Це ексклюзивні воротарські рукавичці в оновленому мінімалістичному дизайні: повністю виконані в білому кольорі, але з салатовими акцентами на емблемі Brave GK та личці. Головною особливістю рукавиць Brave GK Phantome White є високий рівень зчеплення з м'ячем у мокру погоду. Зверніть увагу, нова модель Phantome White виходить дуже обмеженою серією і повторно випускатися не буде – не проґавте свій шанс!

Brave GK Phantome White - офіційний інтернет-магазин магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome Kong: неперевершена ефективність за будь-якої погоди

Рукавиці Brave GK Phantome Kong розроблені на основі моделі Rain Pro, яка вирізняється чудовим зчепленням під час гри в дощ. Нові Phantome Kong мають яскравий дизайн, створений за участю Дениса Бойка, гравця київського «Динамо» та збірної України. Модульна конструкція включає три зони: посилена частина для гри кулаком, міцний Backhand та великий палець, виготовлений з латексу. Ми використовували спеціальний білий аквалатекс, щоб забезпечити кардинально новий рівень зчеплення з м'ячем у дощову погоду. Технологічність, комфорт та стиль – головні особливості нової ексклюзивної моделі Brave GK для Дениса Бойка.

Brave GK Phantome Kong - офіційний інтернет-магазин магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder: бездоганна посадка та свобода рухів

Модель Fury Thunder має цікаві технологічні особливості, в ній Brave GK зуміли реалізувати кілька революційних рішень. Великий палець значно перероблений і тепер повністю покритий латексом для ще щільнішої посадки, ніж будь-коли раніше. Розріз на горловині зник, в той час як з'явилася прогумована застібка в два оберти - вона дозволяє ще краще фіксувати рукавиці на руці. Для Backhand ми використовували неопрен, а для долоні висококласний синій аквалатекс. Результат – приголомшлива продуктивність незалежно від складності погодних чи ігрових умов.

Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Evolution: вершина еволюції ефективності та комфорту

Brave GK Evolution — флагманська модель у колекції «Осінь 2021». Створені на базі Rescuer Work Hard, ці воротарські рукавиці відрізняються покращеними матеріалами, оптимізованою конструкцією та свіжим дизайном. Для тильного боку ми взяли особливо міцний неопрен замість латексу, а для горловини використовували гумку в два обороти з прострочкою з двох сторін замість фіксуючої липучки — відтепер манжета не крутитиметься на руці під час гри, і посадка буде гранично щільною. Також відзначимо збільшену зону 3D Punch, для якої ми застосовували дрібні силіконові деталі: тепер вона займає всю тильну сторону та сприяє кращому зчепленню.

Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Courage Camo Orange: неперевершена впевненість та контроль

В новій моделі Camo Orange бренд Brave GK наново визначає поняття універсальності: вона відрізняється високим ступенем зчеплення з м'ячем, свободою рухів, стійкістю до зносу та міцністю. Ми ґрунтовно попрацювали над тим, щоб воротарські рукавиці Camo Orange можна було використовувати на штучних та жорстких полях. Завдяки ретельній, але тонкій модернізації ми отримали покращену посадку, зберігши колишній високий комфорт для голкіпера. Основою для рукавиць Brave GK Camo Orange стала вже знайома воротарям України модель Courage.

Brave GK Camo Orange - офіційний інтернет-магазин магазин Brave GK

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Courage Camo Orange: приголомшлива комбінація дизайну та технологій

Поєднання чудового зчеплення з м'ячем, легкість рухів та зручність, яку мало з чим можна порівняти – так можна описати воротарські рукавиці Camo Orange для дітей. Засновані на популярній моделі Courage, вони виконані з топового німецького латексу з кроєм Flat Palm. Технологічні інновації поєднуються тут комфортом та неперевершеною міцністю. Навряд можна знайти більш якісні воротарські рукавиці для дітей в Україні.
Дитячі Brave GK Camo Orange - офіційний інтернет-магазин магазин Brave GK

Купити воротарські рукавиці для дорослих та дітей із нової колекції Brave GK «Осінь 2021» вже можна в офіційному інтернет-магазині.