Огляд технологій Brave GK

Огляд технологій воротарських рукавиць Brave GK

Бренд професійної екіпіровки Brave GK вже близько п'яти років займається виробництвом ексклюзивних воротарських рукавиць. За цей час нам вдалося вийти на міжнародний ринок і завоювати довіру як професійних воротарів, так і любителів. У цій статті ми розповімо чому наші рукавиці відрізняються високою якістю і які матеріали ми використовуємо для їх виготовлення.

Воротарські рукавиці Brave GK Catalist

Воротарські рукавиці Brave GK Catalist-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Рукавиці для воротарів Brave GK Catalist з високоякісного натурального латексу є однією з найпопулярніших моделей нашого бренду. Ексклюзивний дизайн, технологічне пошиття і зручна посадка гарантують надійне зчеплення з м'ячем в сухих і вологих умовах.

Крій рукавиць для воротарів Catalist

Модель Brave GK Catalist має крій Hybrid Roll / Negative. Воротарські рукавиці з таким кроєм поєднують в собі два типи пошиття, щоб забезпечити ще більший рівень комфорту посадки і контролю над м'ячем. У цих рукавицях пальці мають крій Hybrid Roll і обгорнуті в латекс для повного контролю м'яча, в той час як долоня пошита за стандартом Negative. Переваги цієї комбінації гарантують голкіперу щільну посадку, більше зчеплення і ефективності.

Матеріали і конструкція воротарських рукавиць Brave GK Catalist

Латекс Supreme Contact Plus 4 mm + 4 mm підкладка є гарантією ефективності воротаря і його комфорту. Матеріал відрізняється високою продуктивністю, чудовою якістю і зносостійкістю. Воротарські рукавиці з цього латексу ефективні як у мокру, так і в суху погоду на будь-якому ігровому покритті.

Інноваційне силіконове нанесення Fix Fit System всередині рукавиці забезпечує додатковий комфорт і низький рівень ковзання руки. Тильна сторона рукавиць зроблена з неопрена, матеріалу, який робить рукавичку легкою, гнучкою і повторює контур руки голкіпера. Також, рукавиця має подвійні шви по всьому периметру рукавиці для додаткової міцності і функціональну застібку з латексу з вікном для персоналізації.

Воротарські рукавиці Brave GK Reskuer

Воротарські рукавиці Brave GK Reskuer-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Reskuer з натурального німецького латексу високої якості гарантують комфорт і ефективність під час гри. Також, модель гарантує відмінне зчеплення з м'ячем і свободу рухів в будь-яких погодних і ігрових умовах.

Крій рукавиць для воротарів Reskuer

Крій воротарських рукавиць Brave GK Reskuer є авторським винаходом і власною розробкою нашого бренду. Вказівний палець і мізинець рукавиць щільно облягають пальці для точної роботи з м'ячем і оптимального розподілу навантаження на пальці під час контакту з м'ячем.

Матеріали і конструкція воротарських рукавиць Brave GK Reskuer

Преміальний латекс White Giga 4 mm і 4mm підкладка гарантують найкращі умови гри. Матеріал забезпечує хороші властивості зчеплення завдяки поєднанню природної м'якості і хімічно поліпшеної обробки. Рукавиці повинні бути трохи вологими, щоб забезпечити максимальну продуктивність.

Прогресивна технологія силіконового нанесення Fix Fit System всередині рукавиці гарантує ще більше комфорту і низький рівень ковзання між рукавичкою і рукою. Тильна сторона рукавиць також, зроблена з латексу. Крім того, дана модель воротарських рукавиць має подвійні шви по всьому периметру для чудовою міцності. Функціональна застібка з латексу зроблена з вікном для персоналізації.

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome з преміального німецького латексу гарантують високу продуктивність разом з амортизацією в будь-яких тренувальних і погодних умовах. Також, перевагами цієї моделі рукавиць для воротарів є унікальний дизайн і комфортна посадка.

Крій рукавиць для воротарів Phantome

Головною особливістю крою воротарських рукавиць Brave GK Phantome є те, що пальці воротаря в цій рукавичці повністю обгорнуті в латекс. Rollfinger вважається одним з найпопулярніших і традиційних варіантів крою, існуючих в даний час. Латекс, згорнутий / вигнутий навколо пальців забезпечує відмінний контакт з м'ячем, але не такий щільний, як в рукавицях з кроєм Negative. Дана модель підійде воротарям, які хочуть відчувати свободу рухів під час гри.

Матеріали і конструкція воротарських рукавиць Brave GK Phantome

Високоякісний латекс Supreme Contact 4mm і підкладка 4 mm гарантують високу ефективність і чудову якість разом з комфортом в будь-яких умовах. Дощ, сніг або суха погода - ці рукавиці завжди гарантують вам перевагу.

Сучасна технологія силіконового покриття Fix Fit System всередині долоні гарантує ще більше зручності і мінімальний рівень ковзання на руці. Тильна сторона воротарських рукавиць Phantome виготовлена ​​з латексу для поліпшеної зносостійкості. Крім того, ця модель має подвійні шви по всьому периметру, що гарантує високу міцність. Також, є застібка з латексу з віконцем для персоналізації.

Воротарські рукавиці Brave GK Power Train

Воротарські рукавиці Brave GK Power Train-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ексклюзивні рукавиці для воротарів Brave GK Power Train з високоякісного німецького латексу гарантують зручність, безпеку і ефективність під час матчу. Крім того, модель гарантує чудове зчеплення з м'ячем, свободу і контроль рухів в будь-яких умовах.

Крій рукавиць для воротарів Power Train

Крій воротарських рукавиць Brave GK Power Train зроблений за стандартом Negative Cut, відмінною рисою якого є шви загорнуті всередину. За останні роки воротарські рукавиці з таким типом крою стали неймовірно популярними, особливо в Європі. Технологія забезпечує більш щільну і надійну посадку з повним контролем над м'ячем.

Матеріали і конструкція воротарських рукавиць Brave GK Power Train

Високоякісний німецький латекс Black Giga 4 mm з 4mm підкладкою забезпечує хороше зчеплення завдяки поєднанню природної м'якості і хімічно поліпшеною структури. рукавиці необхідно трохи намочити, щоб забезпечити хорошу продуктивність під час гри.

Інноваційне покриття силіконом Fix Fit System всередині рукавиці гарантує ще більше комфорту і низькі рівень ковзання на руці. Тильна сторона воротарських рукавиць Brave GK Power Train зроблена з міцного латексу для поліпшеної зносостійкості. Крім того, ці рукавиці мають подвійні шви по всьому периметру, що гарантує високу якість. Також, на воротарських рукавицях є латексна застібка і місце для персоналізації.

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Рукавиці для воротарів Brave GK Reflex з німецького натурального латексу гарантують чудове зчеплення, зносостійкість і високий рівень амортизації. Крім того, рукавиці оснащені знімним захистом для пальців і текстильною вставкою для персоналізації.

Крій рукавиць для воротарів Reflex

Моделі воротарських рукавиць Brave GK Reflex мають різний крій в залежності від колірної гами. Таким чином, рукавиці білого кольору зроблені за стандартом Hybrid Roll, в той час як чорні мають крій Rollfinger. Такий крій є гібридним стилем, щоб забезпечити ще більший рівень комфорту і контролю.

Матеріали і конструкція воротарських рукавиць Brave GK Reflex

Латекс New Basic 4 мм з 4 мм підкладкою використовується в більшості рукавиць, це високоякісний латекс, який має більш екологічну формулу, ніж інші. Такий латекс надзвичайно зносостійкий і буде ефективним довгий час.

Також, воротарські рукавиці з цього матеріалу не вимагають додаткового зволоження, що робить їх ідеальним варіантом для гри в суху погоду. Силіконове покриття Fix Fit System всередині рукавиці виключає ковзання між рукою і рукавицею. Тильна сторона воротарських рукавиць Brave GK Reflex зроблена з латексу для поліпшеної зносостійкості. Крім того, ці рукавиці мають 5 знімних гнучких пластин для захисту пальців.

Воротарські рукавиці Brave GK Extreme

Воротарські рукавиці Brave GK Extreme-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Нова колекція професійних воротарських рукавиць Brave GK Extreme є унікальним поєднанням яскравого і ексклюзивного дизайну разом з технологічністю і неймовірним комфортом в будь-яких ігрових і погодних умовах.

Крій рукавиць для воротарів Extreme

Крій Hybrid Roll / Negative рукавиць для воротарів Brave GK Extreme гарантує абсолютний контроль над м'ячем завдяки повністю загорнутим в латекс пальцям.

Унікальні властивості нової моделі воротарських рукавиць це максимум продуктивності, безпеки, комфорту і точності. Свобода рухів і прямий контакт з м'ячем забезпечують воротареві широкий діапазон переваг.

Матеріали і конструкція воротарських рукавиць Brave GK Extreme

Найсучасніший латекс - Supreme Green Aqua Contact 4mm і 4 mm підкладка роблять рукавиці виключно якісною екіпіровкою для професіоналів і любителів. Вони відрізняються високою продуктивністю, якістю і ексклюзивним дизайном. Воротарські рукавиці з цього матеріалу забезпечують ефективність як в суху так і у вологу погоду.

Силіконове покриття Fix Fit System всередині рукавиці зводить до мінімуму ковзання між рукою і рукавицею. Також, тильна сторона воротарських рукавиць Brave GK Extreme зроблена з латексу для підвищеної зносостійкості.