Нові воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder: аквалатекс, збільшений великий палець та застібка з подвійною фіксацією

Нові воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder: аквалатекс, збільшений великий палець та застібка з подвійною фіксацією

На початку листопада компанія Brave GK представила нову колекцію «Осінь 2021», куди увійшли п'ять професійних моделей для дорослих та одна модель дитячих воротарських рукавиць. Серед них — Fury Thunder , яка позиціонується як спеціалізована модель для гри в дощ та сніг. Всепогодні воротарські рукавиці, які ретельно розроблені та налаштовані на складні погодні умови.

У новій колекції модель Fury Thunder значно покращена. Ми використовували нові, місцями незвичайні матеріали, свіжі технологічні рішення та переосмислили дизайн. Натискайте нижче, щоб дізнатися, що цікавого у рукавицях Brave GK Fury Thunder і які зміни були зроблені командою Brave GK.

Нові воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder: три нові переваги

Модель Fury Thunder є однією з найкращих у лінійці Brave GK. Її активно купують, про неї із захопленням відгукуються топові українські голкіпери Георгій Бущан та Денис Бойко. У новій осінній колекції 2021 року рукавиці Fury Thunder стають ще кращими.

Перша важлива перевага – застосування аквалатексу. Для тильної сторони ми взяли висококласний неопрен, а для поверхні долоні саме німецький аквалатекс SUPREME AQUA CONTACT PLUS 4 mm. Це еластичний та пружний матеріал, який чудово витримує великі навантаження та чудово зберігає форму. Але що важливіше, аквалатекс вологостійкий, він не накопичує вологу, за рахунок чого воротарські рукавиці з аквалатексу ідеально підходять для гри в дощ та сніг. Якщо на вулиці часто міняється погода, йде дрібний дощ, який іноді переростає в зливу, або починається снігопад, аквалатекс – найкращий матеріал.

Крім того, аквалатекс добре вентилюється, він гігієнічний, має бактерицидні властивості та термостабільність. Саме через цю разючу універсальність ми вирішили виконати значну частину рукавиць Fury Thunder з аквалатексу. Раніше ми не використовували його у цій моделі. Бездоганний варіант для ігор та тренувань в осінній, зимовий та весняний сезон, коли погода мінлива, часто спостерігаються опади, холод та вітер.

Нові рукавиці Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Следующее важное достоинство Brave GK Fury Thunder — увеличенный большой палец, полностью выполненный из аквалатекса. Мы сделали большой палец шире для увеличения площади обхвата, чтобы обеспечить максимально плотную посадку, и использовали для этого эластичный и упругий материал.

Третье преимущество: в нижней части каждой перчатки Fury Thunder появилась прорезиненная застежка в два оборота, обеспечивающая улучшенную фиксацию изделия на руке. Раньше в Fury Thunder использовался разрез на горловине, но мы решили заменить его резинкой с двойной фиксацией. На данный момент это решение используется только в двух моделях — Evolution и Fury Thunder. Застежка выполнена из єластичной резины и обеспечивает просто великолепную надежность.

Таким образом, в перчатках Fury Thunder значительно изменена вся входная группа. Раньше был разрез в нижней части перчатки, и все изделие было выполнено из неопрена. А сейчас Backhand выполнен из неопрена, а с другой стороны вставка из эластичной резинки, как на Brave GK Unique. Зона для игры кулаком (Punch Zone) выполнена из прозрачного силикона, для лучшей работы кулаком во время матча.

Главная цель этих изменений — получить улучшенную посадку и более высокий комфорт для голкипера. В Fury Thunder предыдущего поколения мы делали разрез в нижней части перчатки, чтобы обеспечить лучший вход для руки вратаря, однако опыт показал, что решение с эластичной прорезиненной застежкой с двойной фиксацией нравится голкиперам больше. В итоге мы изменили конструкцию перчаток, чтобы обеспечить превосходную посадку и еще большую свободу движений. Уверены, все это приведет к тому, что спортсмены смогут в полной мере раскрывать свой потенциал во время поединков и сборов.

Ну и наконец, дизайн Brave GK Fury Thunder: мы использовали яркий голубой цвет с зелеными элементами, а также белый и салатовый цвета. Особенное внимание обратите на рисунок молнии в Fury Thunder — мы подобрали особые цвета, которые имеют, как вы сможете увидеть, не только эстетическое значение.

Воротарські рукавиці Brave GK Fury Thunder - офіційний інтернет-магазин Brave GK