Нові воротарські рукавиці Brave GK Evolution: неопрен, 3D Punch Zone та застібка з подвійною фіксацією

Нові воротарські рукавиці Brave GK Evolution: неопрен, 3D Punch Zone та застібка з подвійною фіксацією

Центральною моделлю нової колекції Brave GK "Осінь 2021" є Evolution. Це професійні воротарські рукавиці, в які ми вклали всі передові технології з арсеналу Brave GK, та наділили їх кардинально новим, сучасним дизайном. Brave GK Evolution - це вітрина наших досягнень, які будуть удосконалюватися і застосовуватися в наступних колекціях.

На сьогоднішній день воротарські рукавиці Evolution від Brave GK є найбільш продаваною моделлю в лінійці.

Нові воротарські рукавиці Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Evolution: результат еволюції

Evolution — це нова модель, але вона стала результатом природної еволюції з наших колишніх досягнень і знахідок. Вона заснована на моделях Rescuer та Rescuer Work Hard, в яких ми вже робили сміливі кроки у бік загального полегшення конструкції та кардинального покращення фіксації. Також ми довго працювали над новим, особливим дизайном, в якому могли б поєднуватися досвід та сучасність. Так з'явилася на світ модель Brave GK Evolution.

У роботі над Evolution ми надихалися продуктами багатьох світових виробників і бажали відобразити актуальну європейську тенденцію переходу до більш легких і тонких, еластичних та непромокальних матеріалів.

Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Evolution: неопрен та 3D-фігури

У той час як інші моделі, такі як Rescuer та Rescuer Work Hard, були виготовлені з латексу, Brave GK Evolution повністю виконані з неопрену. Це різновид каучуку, що дозволяє створювати м'які та пористі вироби. Матеріал відрізняється високою еластичністю та водонепроникністю, завдяки чому активно використовується для виготовлення гідрокостюмів.

Завдяки застосуванню неопрену воротарські рукавиці Brave GK Evolution стали ще легшими та зручнішими, ніж будь-коли раніше. При цьому значно покращено фіксацію на руці: мізинець і вказівний палець посилені для щільної посадки, а в області горловини встановлена ​​застібка з подвійною фіксацією з еластичної гуми - для справді неперевершеної надійності. Ця застібка в два обороти – нове рішення, ми вперше застосовуємо його у продуктах Brave GK. Після Evolution вона також з'являється на моделі Fury Thunder.

Усю тильну сторону Brave GK Evolution займає збільшена зона гри кулаком 3D Punch, оброблена дрібними силіконовими деталями. Завдяки цим тривимірним фігурам на Backhand воротар отримує незрівнянне зчеплення і зручність при грі кулаком. У цих рукавицях дуже легко відбивати м'яч, у яку б частину долоні чи руки він не влучив. Приголомшливе зчеплення, бездоганний контроль м'яча і — чудова свобода рухів при цьому. Зона 3D Punch з силіконовими фігурами дозволяє якісно грати кулаком у будь-яку погоду, і, до того ж, виглядає незвичайно і сучасно.

Воротарські рукавиці Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Evolution вже у продажу

Купуйте нові рукавиці Evolution з покращеними матеріалами, оптимізованою конструкцією та свіжим дизайном на офіційному сайті інтернет-магазину Brave GK з доставкою.

Кожен покупець Brave GK Evolution автоматично бере участь в акції у розіграші рукавиць з автографом Марк-Андре тер Стеґена! Зірковий футболіст "Барселони" розписався на них на прохання Рустама Худжамов після гри "Динамо-Барселона" на початку листопада. Результати розіграшу буде підбито наприкінці цього місяця!

Рукавиці Brave GK Evolution - офіційний інтернет-магазин Brave GK