2
Нові рукавиці Brave GK Rain Pro на базі ексклюзивної моделі Бущана

Нові рукавиці Brave GK Rain Pro на базі ексклюзивної моделі Бущана

Brave GK планує запуск нової версії моделі воротарських рукавиць Brave GK Rain Pro Blue. Основою для версії стала модифікована модель Rain Pro Blue, яку ми видозмінили спеціально для Георгія Бущана. Однак, рукавиці, які ми запустимо в серійне виробництво, матимуть деякі відмінності від ексклюзивного варіанту голкіпера.

Абсолютно новий дизайн майбутньої моделі рукавиць Rain Pro

Нова модель Rain Pro від Brave GK буде кардинально відрізнятися дизайном від усього попереднього покоління воротарських рукавиць бренду. Зокрема, Backhand матиме абсолютно іншу структуру: ми плануємо додати рельєфне об'ємне тиснення, багато різних вставок, а також незвичайні рішення в пошитті. Ми оновимо колірну гамму. Остаточне рішення щодо відтінків ми поки що не прийняли, але це точно будуть незвичайні, сміливі і стильні поєднання для успішних весняних змагань.

Також команда Brave GK ще не вирішила, чи буде зона для персоналізації на застібці. Оригінальна модель має цю опцію, а застібка рукавиць Георгій Бущана виконана повністю з латексу. Нова модель Rain Pro перебуває на етапі розробки. Після того, як семпл буде готовий, ми плануємо протестувати його і внести зміни, щоби максимально поліпшити модель перед остаточним запуском.

Бущан в рукавицях Brave GK Rain Pro Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Бездоганна якість матеріалів нових рукавиць Rain Pro від Brave GK

Нова версія Brave GK Rain Pro буде виготовлятися із тих самих перевірених матеріалів найвищої якості, що й оригінальна модель. Для долоні рукавиць ми використовуємо латекс Supreme Contact 4 мм, який вирізняється високими зчіпними властивостями під час мокрої погоди. При цьому в суху погоду матеріал також гарантує відмінну продуктивність. Як і в усіх інших рукавицях, у нових Rain Pro буде поролонова підкладка, що відмінно поглинає удари.

Крій пальців Rollfinger, якому віддають перевагу багато клієнтів і амбасадорів Brave GK, також буде використаний у нових Rain Pro. Завдяки цьому крою рукавиці щільно сидять на руці і надають збільшену зону захвату, що гарантує повний контроль м'яча.

В оригінальній моделі Rain Pro Blue ми використовуємо підкладку з ефективною системою терморегуляції. Швидше за все, у новій версії ми використовуємо цей самий матеріал для забезпечення комфорту за найбільш екстремальних умов гри.

Манжета, як і в інших рукавицях бренду Brave GK, буде виготовлятися з високоеластичної тканини для забезпечення комфортної посадки і додаткової фіксації зап'ястя. За допомогою еластичної латексної застібки на липучці рукавиці буде так само зручно надягати і знімати.

Георгій Бущан в рукавицях Brave GK Rain Pro Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK