2
Нові Brave GK Rescuer: перший семпл майбутньої моделі

Нові Brave GK Rescuer: перший семпл майбутньої моделі

Починаємо рік з новин про майбутню колекцію рукавиць Brave GK. Останні кілька місяців ми працювали над оновленням однієї з наших найпопулярніших моделей Brave GK Rescuer і тепер готові представити перший семпл нового покоління рукавиць.

Brave GK показав тестовий зразок оновленої моделі Rescuer

Професійний спорт виховує характер і вимагає постійного вдосконалення. Футбольна кар'єра засновника бренду Brave GK Рустама Худжамова навчила голкіпера, що навіть досягнувши певного рівня, завжди є до чого прагнути. Це правило працює не тільки в спорті.

Розвиваючи бренд екіпірування важливо працювати на результат і прислухатися до своєї аудиторії. Необхідно вивчати ринок, адже нові технології, дизайнерські рішення і матеріали створюються щодня, але інноваційні з них лише одиниці, які потрібно вивчити і впровадити в свою продукцію. Тільки так можна створити новий якісний продукт. Саме на цьому заснована стратегія Brave GK.

Ми продовжуємо розвивати функціональні можливості нашої продукції і після декількох місяців розробок готові представити перший семпл нового покоління рукавиць Brave GK Rescuer, які стануть частиною нової колекції.

Рукавиці Brave GK Rescuer - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Багато з вас хотіли дізнатися детальніше про процес розробки воротарських рукавиць і ми вирішили поділиться з вами проміжним результатом роботи над моделлю, у вигляді тестового зразка. Також важливо згадати, що дизайн нових Brave GK Rescuer був створений на основі ескізу сина Рустама Худжамова.

Оновлена ​​модель втілює в собі технологічність і комфорт завдяки ще більш легкій конструкції, додатковим зонам вентиляції та модернізованому крою пальців.

Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Переваги нового покоління Brave GK Rescuer

Нову колекцію воротарських рукавиць Brave GK, яку ми плануємо випустити навесні 2021 року було вирішено анонсувати саме оновленням моделі Brave GK Rescuer. Рукавиці, які з моменту створення першої пари отримали безліч удосконалень і стали одними з головних фаворитів серед аматорської та професійної аудиторії нашого бренду.

Останнє покоління рукавиць Brave GK Rescuer отримало ряд оновлень. Конструкція стала ще більш легкою, що безумовно стане перевагою для воротарів - менше навантаження на зап'ястя, більше рухливості та свободи рухів.

Фіксуюча липучка на манжеті була замінена на текстиль з гумовою вставкою для більшої еластичності. Ударна частина кулака виконана з силікону і має спеціальний рельєф, який знижує рівень ковзання і робить удари більш точними. Тильна сторона зроблена з неопрена. Завороти на пальцях стали ще більш заглибленими, що гарантує щільну посадку на руці. Між пальців ми зробили вставки з перфорованого матеріалу, які підвищують ефективність вентиляції, особливо в теплу пору року.

Рукавиці Brave GK Rescuer - інтернет-магазин Brave GK

Представлені оновлення нових Rescuer не остаточні, ми все ще допрацьовуємо і тестуємо майбутню модель. Ті удосконалення, які підвищують функціональність та продуктивність рукавиць увійдуть у фінальну версію, від менш значних модернізацій ми відмовимося.

Також для нас дуже важливо не тільки зосередиться на інноваціях, а й зробити рукавиці більш доступними для голкіперів. Але на матеріалах ми заощаджувати не будемо, як і раніше ми плануємо використовувати 4-міліметровий німецький латекс.

Слідкуйте за новинами, вже цієї весни вам пощастить побачити нову колекцію воротарських рукавиць Brave GK!

Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer - інтернет-магазин Brave GK