2
Новий воротар жіночої команди

Новий воротар жіночої команди "Шахтаря" Вікторія Петровець грає в рукавицях Brave GK Unique Blue

У 2021 году жіночий футбол в Україні отрімує потужній поштовх для розвитку. Згідно з планом Української асоціації футболу, починаючі з сезону 2021/22 у кожного клубу УПЛ та Першої ліги будут свои жіночі команди. ФК "Шахтар" - не виняток. Це один з найсільнішіх клубів країни, и у него буде, варто сподіватися, не менш сильна жіноча команда.

Воротарем жіночої команди "Шахтар" обрана Вікторія Петровець, яка вже в 14 років вперше ставала чемпіонкою України. З гордістю відзначаємо, что Вікторія тренується и готується к змаганням у воротарських рукавицях Brave GK Unique Blue.

Хочемо розповісти вам кілька цікавіх подробіць про кар'єру Вікторії Петровець, а також її екіпіровку. У майбутньому дівчина може статти однією з найвідоміших спортсменок України, так що рекомендуємо звернути увагу на неї вже зараз.

Новий воротар жіночої команди Шахтаря Вікторія Петровець

Вікторія Петровець - голкіпер жіночої команди ФК "Шахтар"

Першим в історії воротарем жіночої команди "Шахтар" стала Вікторія Петровець. Спортсменка народилася 5 лютого 2003 року в Рівненській області. Її перші виступи відбулися в складі команд «Батьківщина-ліцей» та «Буковинська Надія». Вікторія починала з дитячо-юнацького футболу і вже в категорії U14 ставала чемпіонкою України. Надалі, виступаючи за команди U16 і U17, отримала срібні нагороди. У «Шахтарі» Вікторія Петровець гратиме під номером 23.

Вікторія Петровець - голкіпер жіночої команди - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротар жіночої команди "Шахтар" вибирає Brave GK Unique Blue

Голкіпер жіночої команди "Шахтар" вибрала для своїх тренувань і майбутніх ігор професійні воротарські рукавички Brave GK Unique Blue. Модель виконана з латексу 4 mm SUPREME + 4 mm, з підкладкою з поролону. Крій пальців - Negative Roll. Рукавички мають технологію Fix Fit: силіконове напилення всередині пальців для найвищого контролю над м'ячем. Backhand: перфорований текстиль, який служить для підвищеної вентиляції та відведення вологи.

Воротар жіночої команди Шахтар - офіційний інтернет магазин Brave GK

Ми впевнені, що рукавички Brave GK Unique Blue дозволять Вікторії Петровець розкрити всі свої професійні можливості та захищати ворота жіночої команди "Шахтар" на найвищому рівні! Вітаємо Вікторію і бажаємо успішних виступів у сезоні 2021/22.

Вікторія Петровець - голкіпер жіночої команди ФК Шахтар