2
Новини Brave GK – випуск колекції жіночих воротарських рукавиць та інші події осені 2021

Новини Brave GK – випуск колекції жіночих воротарських рукавиць та інші події осені 2021

Осінній сезон 2021 саме у розпалі і ми вирішили поділиться з вами своїми планами та майбутніми прем'єрами. Протягом наступних кількох місяців бренд Brave GK готує випуск колекції жіночих воротарських рукавиць і багато інших важливих оновлень. Читайте подробиці в нашій статті.

Новини Brave GK

Чому воротарі обирають Brave GK?

У жовтні 2021 року Brave GK відзначає свій перший ювілей – 5 років! Ми впевнені, що за п'ять років наполегливої ​​роботи, розвитку і постійного прагнення досконалості нам вдалося багато чого досягти і завоювати своє місце серед вітчизняних і зарубіжних голкіперів, які віддали перевагу нашому бренду.

Кілька фактів про те, чому воротарі обирають Brave GK:

  • ● Засновник бренду – воротар, який грав в Лізі Чемпіонів, Чемпіонаті України і захищав кольори національної команди. Рустам Худжамов створив Brave GK в 2016 році. Фундаментом бренду стали 28 років тренувань, матчів, перемог і поразок. Безцінний досвід, який футболіст отримав за час своєї кар'єри, допоміг реалізувати ідею і перетворити мрію в унікальний бренд.

  • ● В нашій команді працюють виключно професіонали своєї справи. Ми досконально знаємо як повинні сидіти на руці рукавиці і які нюанси необхідно врахувати в процесі створення екіпіровки для гри в мокру погоду або на сухому полі. Вивчивши всі тонкощі роботи воротаря в будь-яких умовах і в будь-яку погоду, Рустаму Худжамову вдалося створити дійсно якісний продукт.

  • ● Дизайн наших рукавиць відображає індивідуальні особливості кожної моделі і сучасні тенденції. Ми уважно стежимо за світовими трендами і обираємо для наших рукавиць ті, які допоможуть відобразити цінності і філософію нашого бренду, сподобаються воротарям і будуть запам'ятовуватися.
Чому воротарі обирають Brave GK? - інтернет-магазин Brave GK
  • ● Вартість воротарських рукавиць Brave GK відповідає якості кожного виробу. Для виробництва рукавиць ми використовуємо натуральний німецький латекс 4 мм, але завдяки впровадженню сучасних технологій у виробництво, ми можемо гарантувати високу якість рукавиць і адекватну вартість. При цьому, навіть дитячі моделі ми робимо з матеріалів, які використовуємо для дорослих рукавиць і ніколи не економимо на латексі.

  • ● Для зручності наших клієнтів ми створили "Особистий кабінет" на офіційному сайті Brave GK. Купуючи будь-яку продукцію на нашому сайті, ви накопичуєте бали, які дають вам можливість отримати постійну знижку на весь асортимент.

  • ● Наш бренд є першим в Україні, який розробляє індивідуальний дизайн рукавиць для своїх амбасадорів. Деякі зі спеціальних моделей потрапляють в серійне виробництво.

Brave GK постійно розвивається, працює над поліпшеннями своїх бестселерів і розробками нових моделей. Ми прагнемо забезпечити виняткову якість екіпіровки і вдячні тим воротарям, які повірили в нас один раз і до сих пір обирають наш бренд. Зроблено воротарем для воротарів!

Brave GK працює над поліпшеннями своїх бестселерів і розробками нових моделей - інтернет-магазин Brave GK

Brave GK – перший бренд в Україні, який створив воротарські рукавиці для жінок

Слоган Brave GK говорить – "Fortune favors the brave" або "Удача посміхається сміливим" – три слова, які виходять за межі віку, досвіду, гендерної приналежності і здатні надихнути кожного. Саме до цього з самого початку прагнув Рустам Худжамов, створюючи бренд Brave GK.

У сучасному українському та світовому футболі з'являється все більше жінок, які не тільки вболівають за улюблену команду, але також грають на професійному рівні. Та навіть не дивлячись на те, наскільки швидко жіночий футбол стає популярним, бренди спортивної екіпіровки все ще не адаптували свій асортимент під потреби жінок воротарів. Тому ми вирішили підтримати цих хоробрих і талановитих дівчат і створити окрему лінійку жіночих воротарських рукавиць. У колекцію увійдуть жіночі Brave GK Skill, Winner, Unique, Courage і кілька абсолютно нових моделей.

В процесі розробки серії професійних воротарських рукавиць для жінок, команда Brave GK враховували всі особливості анатомії рук і рухів. Так, нам вдалося адаптувати технології, конструкції та матеріали для комфорту жінок воротарів.

Brave GK – перший бренд в Україні, який створив воротарські рукавиці для жінок - інтернет-магазин Brave GK