2
Нова колекція рукавиць Brave GK – які моделі вибрали воротарі ‘Львова’

Нова колекція рукавиць Brave GK – які моделі вибрали воротарі ‘Львова’

Нова колекція воротарських рукавиць представляє професійну екіпіровку, створену на основі сучасних технологічних матеріалів, унікальної конструкції долоні й авторського дизайну від Рустама Худжамова. Моделі, які замінюють попередні версії, були доопрацьовані і значно вдосконалені.

Орест Костик грає в рукавицях Brave GK Phantome Pink

Амбасадори бренду, які є голкіперами професійного футбольного клубу «Львів», розповіли про те, які рукавиці вибрали з нової колекції Brave GK і завдяки яким винятковим характеристикам.

Орест Костик – воротар молодіжної команди «Львова» з сезону 2018/19 та основної команди з 2020 року. З нової колекції рукавиць Brave GK для себе вибрав модель Brave GK Phantome Pink. Ця екіпіровка поєднує в собі найкращі властивості моделей Phantome і Rain Pro, але в модифікованій і доповненій формі. Для нової версії ми вибрали латекс Supreme Contact – матеріал, який вирізняється високою липкістю в екстремальних погодних умовах. Саме він використовується для виготовлення рукавиць Rain Pro, популярних через покращені якості для гри в дощ. Латекс із високими зчіпними властивостями гарантує відмінну продуктивність голкіпера за будь-яких умов. Завдяки матеріалу NB latex і підкладці з системою вентиляції й терморегуляції на Backhand рукавиці Phantome Pink забезпечують високий рівень комфорту, поглинають удари, захищають руки від холоду, дуже м'які і приємні на дотик. Нова модель також відрізняється від попередніх наявністю 3D Punch Zone на тильній стороні пальців. Гнучка і міцна зона створена для дієвої гри кулаком.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Спеціальна конструкція долоні, яка обертається навколо великого пальця, надає збільшену область охоплення і забезпечує більш надійний контроль м'яча. Силіконові вставки Fix Fit System всередині рукавиць виключають ймовірність ковзання руки в екіпіровці. Крій Rollfinger (пальці округлої форми і повністю покриті латексом) надає не тільки щільну посадку на руці, а й також розширює зону захвату м'яча. У поєднанні з анатомічним кроєм і еластичною манжетою, що надає додаткову підтримку зап'ястя, це робить екіпіровку повністю зручною у використанні.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink є відмінним варіантом для максимального розкриття можливостей голкіпера в умовах української зими.

Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops – вибір Олександра Ільющенкова

Олександр Ільющенков, новий воротар ПФК «Львів», вибрав для себе вдосконалену модель Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops. Попередня версія стала фаворитом багатьох голкіпером, однак деякі спортсмени просили випустити цю екіпіровку з кроєм пальців Rollfinger, а не Negative, як було раніше. Воротарі віддають перевагу рукавицям із кроєм Rollfinger тому, що він забезпечує щільну посадку, оскільки точно повторює всі контури руки. Але ми не лише врахували побажання клієнтів, а й здійснили багато інших поліпшень.

Модифікована модель Fury 2.0 Green Paint Drops вирізняється більш вузьким входом. Разом із фіксуючою манжетою з високоеластичної тканини й анатомічною конструкцією це забезпечує ідеальну посадку: досить надійну, але водночас рукавиці не перетискають руку.

Долоня цих рукавиць виготовляється з німецького латексу SUPREME AQUA CONTACT PLUS. Матеріал призначений для тренувань і матчів на штучних і жорстких полях, а також має високі зчіпні властивості під час вологої погоди. Ергономічна форма долоні, яка обертається навколо великого пальця, створює розширену зону для захвату м’яча, що в поєднанні з кроєм пальців Rollfinger є оптимізованою характеристикою для гри у вологу погоду.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Backhand рукавиць Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops виконується з неопрену. Водонепроникний матеріал добре зберігає тепло й ефективно поглинає удари. Використання неопрену також дозволило зробити рукавиці більш легкими і гнучкими. Зона на кісточках пальців із силіконоподібного міцного матеріалу створена для продуктивної гри кулаком. Матеріал був значно поліпшений, якщо порівнювати з попередньою версією, і тепер краще переносить агресивний вплив чисельного прання.

Професійна екіпіровка Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops дозволяє голкіперу відчувати себе впевнено в ході найбільш жорсткого матчу і сприяє розкриттю потенціалу за будь-яких умов.

Максим Серватяк вибирає рукавиці Brave GK Rescuer White 19

Воротар U-19 ПФК «Львів» вирішив вибрати рукавиці зі старої колекції бренду Brave GK. Екіпіровка вирізняється зручною посадкою, Backhand виконаний із силікону, який добре поглинає удари. Рукавиці мають міцну зону для на кісточках пальців для гри кулаком та унікальну конструкцію долоні для ефективного захвату м'яча. Модель Brave GK Rescuer White 19 надає зручну посадку, рукавиці м'які і чудово виконують свої функції в дощову погоду завдяки долоні з натурального німецького латексу.

Рукавиці Brave GK Rescuer White 19 - офіційний інтернет-магазин Brave GK