2
Нова колекція Brave GK – які рукавиці вибрали Павло Ісенко і Дмитро Різник

Нова колекція Brave GK – які рукавиці вибрали Павло Ісенко і Дмитро Різник

Тривають зимові навчально-тренувальні збори полтавської команди «Ворскла» в Анталії (Туреччина), які завершаться 6 лютого, що загалом становитиме 26 днів без перерви. Перший матч, у якому команда візьме участь після зборів, відбудеться 13 лютого. «Ворскла» зіграє проти «Руху» (Львів) у рамках Прем’єр-ліги України. Полтавські голкіпери розповіли про те, які рукавиці від бренду Brave GK взяли з собою для інтенсивних тренувань та яке екіпірування планують вибрати для майбутніх матчів.

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue і Unique 2.0 – вибір Дмитра Різника

Майже місяць напружених тренувань поза домом (з 11 січня по 6 лютого) – доволі серйозне навантаження і фізичне, і моральне для спортсменів. Тому необхідно було вибрати правильне екіпірування: абсолютно комфортне, з високими характеристиками міцності та таке, що допомагатиме спортсменові бути продуктивним на полі і максимально розкривати свої професійні якості. Саме таке екіпірування представляє бренд Brave GK, зокрема нещодавно вийшла нова вдосконалена колекція воротарських

Для тренувань голкіпер «Ворскли» Дмитро Різник вибрав модель Brave GK Rain Pro Blue, яка вирізняється високоефективною взаємодією з водою, гарантуючи відмінне зчеплення з м’ячем під час вологих погодних умов. Цієї унікальної характеристики вдалося досягти завдяки липкому німецькому латексу Supreme Contact. Крій пальців Rollfinger та латекс на великому пальці, оскільки долоня обертається навколо великого пальця, забезпечують надійний захват м’яча. Підкладка з ефективною системою терморегуляції на Backhand та еластична манжета для зручної посадки створені для підвищеного рівня комфорту. Отож Brave GK Rain Pro Blue – оптимальні рукавиці для тренувань і матчів у негоду. Різник зробив вдалий вибір, зважаючи на те, що в цю пору року в Анталії постійно дощить.

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Із собою в Туреччину Дмитро Різник також узяв рукавиці Brave GK Unique 2.0. Модель вирізняється полегшеною конструкцією для рухливості руки. Backhand виконано з неопрену – легкого матеріалу, що добре зберігає тепло та поглинає удари. Водночас додаткові силіконові вставки між пальців і латекс долоні, що обертається навколо великого пальця, забезпечує дієвий захват м’яча. Ідеально гнучкі й конструктивно продумані рукавиці, як для тренувань, так і для матчів.

Рукавиці rave GK Unique 2.0 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Павло Ісенко вибирає рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Phantome Pink

Воротар «Ворскли» Павло Ісенко вибрав для навчально-тренувальних зборів у Туреччині екіпірування Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops. Як зазначив голкіпер, ця модель серед нової колекції сподобалася йому тому, що вона за рівнем комфорту й основними характеристиками практично повторює Catalyst: рукавиці надзвичайно зручні, щільно сидять на руці і водночас дуже легкі. Саме щільною посадкою, легкістю і гнучкістю вирізнялися Catalyst. Крій пальців Hybrid Roll / Negative гарантував надійне прилягання до руки, а Backhand із текстилю дозволив полегшити екіпірування і зберегти рухливість кисті. Водночас рукавиці надавали розширену площу для захоплення м’яча завдяки силіконовим вставкам між пальцями.

Модель Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops стала ще більш досконалою. Рукавиці мають більш вузький вхід, якщо порівняти з попередніми моделями, для щільнішої посадки. Проте завдяки розрізам на манжетах із тильного боку екіпірування зручно вдягати навіть у спекотну погоду. Крій пальців Rollfinger також гарантує відмінну посадку, повторюючи всі обриси руки. Особливістю крою Rollfinger додатково є збільшена площа рукавиці, що в поєднанні з унікальною конструкцією долоні, яка обертається навколо великого пальця та у формі трикутника на Backhand, гарантує надійний захват м’яча. Використання латексу SUPREME AQUA CONTACT PLUS для виготовлення долоні означає, що рукавиці мають високі зчіпні властивості при контактуванні з водою, а отже, відмінно підходять для гри під час дощу. Також рукавиці можна використовувати для гри на штучних і жорстких полях.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Вдосконалена гнучка зона на кісточках пальців із силіконоподібного міцного матеріалу створена для дієвої гри кулаком. Виготовлена із неопрену Backhand чудово захищає руки голкіпера від холоду й вітру, поглинає удари і дозволяє зберегти рухливість кисті. А завдяки силіконовим вставкам всередині долоні воротар здатен повністю контролювати м’яч. Продумана авторська конструкція екіпірування Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops, що передбачає надійний захист рук воротаря, забезпечення продуктивної взаємодії з м’ячем і вдале розумне використання неопрену зробили нову модель улюбленою серед воротарів, зокрема й головним вибором Павла Ісенка.

Окрім удосконалених Fury 2.0, Ісенко також вибрав Brave GK Phantome Pink , через їхню м’якість, комфортність і високі зчіпні властивості. Як і попередня модель, ці рукавиці мають крій пальців Rollfinger, що створює зручну посадку, адже повторює контури руки. Також цей крій розширює зону для захоплення м’яча, що разом із високоякісним липким латексом Supreme Contact та долонею, яка обертається навколо великого пальця, гарантує високу продуктивність воротаря. Міцна і зручна 3D Punch Zone для вдалої гри кулаком і силіконові вставки всередині долоні надають повну впевненість під час напруженої гри, як і еластична манжета, що добре підтримує кисть. Екіпірування Brave GK Phantome Pink призначене для професійної гри і пропонує високий рівень комфорту та надійність за будь-яких умов.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Навчальні тренування полтавської команди у Туреччині призначені для того, щоби підготувати футболістів до чемпіонату України: для покращення фізичної форми та відточення навичок. Було заплановано провести чотири товариські матчі: командами «Балкани» (Косово), «Младость» (Сербія), «Мура» (Словенія) і «Зета» (Чорногорія). Із «Балканами» полтавці вже зіграли 24 січня.

Павло Ісенко і Дмитро Різник - офіційний інтернет-магазин Brave GK