2
Микита Турбаєвський - новий голкіпер Маріуполя

Микита Турбаєвський – новий голкіпер Маріуполя

Українські футбольні клуби активно готуються до нового сезону. Стало відомо, що "Маріуполь" орендував вихованця "Шахтаря" Микиту Турбаєвського, який грає на позиції воротаря. Минулий сезон голкіпер провів в складі гірників U-21.

Микита Турбаєвський новий голкіпер Маріуполя - Brave GK

У сезоні 2021/22 Микита Турбаєвський виступатиме за Маріуполь

Азовська команда поділилася новинами в своєму офіційному акаунті Instagram - в сезоні 2021/22 голкіпером клубу стане вихованець донецького "Шахтаря" Микита Турбаєвський.

Микита Турбаєвський виступатиме за Маріуполь- офіційний інтернет-магазин Brave GK

Молодий воротар з 2018 року виступає за юнацьку команду рідного клубу, всього провів 23 матчі. Також на рахунку голкіпера три матчі за юнацьку збірну нашої країни і 2 матчі за молодіжну збірну України.

До офіційного підтвердження оренди, прес-служба "Маріуполя" опублікувала фотографії з тренування, на яких вболівальники клубу помітили Микиту Турбаєвського в формі азовської команди. Свій минулий сезон 19-річний голкіпер провів у складі "Шахтар" U-21.

Микита Турбаєвський - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Микита Турбаєвський грає в рукавицях Brave GK Phantome Pink

Для своїх матчів і тренувань Микита Турбаєвський обирає професійні воротарські рукавиці Brave GK Phantome Pink з натурального німецького латексу. Модель гарантує голкіперу високий рівень зчеплення з м'ячем в будь-яких умовах.

Микита Турбаєвський грає в рукавицях Brave GK Phantome Pink - магазин Brave GK

Також одними з основних переваг рукавиць є зносостійкість, зручна посадка, оптимізація для ефективної гри в мокрих умовах і анатомічний крій для більш природної фіксації на руці.

Команда Brave GK з цікавістю спостерігає за розвитком кар'єри талановитого воротаря і бажає Микиті успіхів і гучних перемог в новому сезоні!

Микита Турбаєвський грає в рукавицях Brave GK  - магазин Brave GK