Київське «Динамо» визнали одним із двох найкращих клубів у Європі з навчання голкіперів

Київське «Динамо» визнали одним із двох найкращих клубів у Європі з навчання голкіперів

Клуб «Динамо» Київ є одним із найсильніших європейських клубів з погляду підготовки воротарів. Про це свідчать дані інформаційного агентства CIES, яке займається спортивними дослідженнями. Експерти підрахували, які клуби Європи виховали найбільшу кількість воротарів, що зуміли потрапити до найбільших чемпіонатів континенту. Виявилося, академія «Динамо» підготувала 9 професійних воротарів і посіла 2-й рядок рейтингу. Найбільше у нідерландського клубу «Аякса» — 10 професійних голкіперів у вищих лігах Європи.

До списку голкіперів від київського «Динамо» потрапили три амбасадори бренду Brave GK — Георгій Бущан, Денис Бойко та Артем Кічак. Всі вони борються в європейських чемпіонатах у нашому фірмовому екіпіруванні, і це ще раз підтверджує: Brave GK - вибір найкращих!

Денис Бойко в Brave GK Fury фото 1 - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Що за рейтинг найкращих клубів із навчання воротарів від CIES?

CIES Football Observatory – авторитетний аналітичний портал, який проводить та публікує різноманітні спортивні дослідження. Одне з таких досліджень — визначення найсильніших клубів у Європі з точки зору кількості та якості підготовки воротарів. Експерти з CIES підрахували, які клуби мають найбільшу кількість вихованців, які грають у 31-му найбільшому європейському чемпіонаті.

Варто зазначити, що воротарі мають особливий статус у футбольних командах. Якості, необхідні для гри на цій позиції, сильно відрізняються від тих, що вимагаються від польових футболістів. Наприклад, з точки зору зросту: європейські клуби все більш неохоче беруть воротарів нижче 190 см. Це спостереження особливо актуальне в Англії та Німеччині, де середній зріст воротарів вже перевищує 190 см. Або походження: CIES виявили, що ринок праці воротарів набагато менш інтернаціональний, ніж ринок праці польових гравців

Топ-10 клубів Європи з навчання воротарів виглядає так:

  1. "Аякс" (Нідерланди) - 10 воротарів
  2. «Динамо» (Україна) – 9
  3. «Генк» (Бельгія) – 9
  4. "Стандард" (Бельгія) - 9
  5. "Арсенал" (Англія) - 9
  6. «Реал» (Іспанія) – 9
  7. «Зеніт» (Росія) – 9
  8. «Жиліна» (Словаччина) – 8
  9. БАТЕ (Білорусь) - 8
  10. "Барселона" (Іспанія) - 7.

Як бачите, перший рядок впевнено займає клуб «Аякс» з Амстердама з 10-ма голкіперами у найбільших європейських чемпіонатах. На другому рядку — київське «Динамо», незважаючи на те, що «Генк», «Стандард», «Арсенал», «Реал» та «Зеніт» також мають 9 вихованців, які грають у вищих лігах Європи.

Георгий Бущан в Brave GK Rain Pro фото 1 - інтернет-магазин Brave GK

Хто з Академії голкіперів «Динамо» грає у найсильніших чемпіонатах Європи?

ДЮФШ "Динамо" ім. Валерія Лобановського щороку випускає близько 400 юних футболістів. Заняття проводяться на тренувальній базі клубу в районі Нивки, побудованій наприкінці 50-х років минулого століття. Саме там тренувалися свого часу футболісти, які вже стали головними зірками українського футболу – Володимир Мунтян, Олег Блохін, Олексій Михайличенко та інші чемпіони СРСР. У роки незалежності України в академії здобували перші навички Олександр Шовковський, Сергій Федоров, Андрій Шевченко.

Наразі 9 вихованців футбольної академії «Динамо» ім. Валерія Лобановського грають у найбільших чемпіонатах Європи — Георгій Бущан, Денис Бойко та Руслан Нещерет, які захищають ворота рідного клубу, Володимир Маханьков, який грає за «Колос» Ковалівка, Владислав Кучерук з «Чорноморця», Артем Кічак з клубу «Верес» та Артур Рудько з "Пафос" Кіпр.

Денис Бойко Brave GK Fury фото 2 - офіційний інтернет магазин Brave GK

Амбасадори Brave GK: Георгій Бущан, Денис Бойко та Артем Кічак

Серед послів бренду Brave GK — десятки топових футболістів, які грають за українські та закордонні клуби. З нами співпрацюють такі відомі в Україні голкіпери як Максим Коваль, Богдан Шуст, Георгій Бущан, Богдан Сарнавський, Артем Кичак, Валерій Юрчук, Андрій Кліщук, Володимир Кринський, Ігор Литовка, Олександр Ткаченко, Антон Яшков, Герман Пеньков, Олександр Надь, Павло Ісенко, Денис Сидоренко, Артем Поспєлов, Дмитро Різник, а також воротар клубу “Реал Мадрид” Андрій Лунін.

Вихованці футбольної академії «Динамо» Георгій Бущан, Денис Бойко та Артем Кічак вже досить давно виступають в екіпіруванні нашого бренду. Наприклад, Артем Кичак у січні цього року грав у яскравих рукавицях BRAVE GK SKILL GREEN FLASH, у квітні — вибрав BRAVE GK UNIQUE BLUE, а у вересні Артем вже тренувався та виступав у рукавицях BRAVE GK RESCUER WORK HARD.

А для Дениса Бойка та Георгія Бущана ми взагалі розробили ексклюзивні моделі професійних рукавиць: BRAVE GK FURY були створені для Бойка, а BRAVE GK RAIN PRO — для Бущана. Ми є першим професійним брендом, який робить ексклюзивні воротарські рукавиці для амбасадорів компанії! Нагадаємо, що засновником бренду професійного екіпірування для голкіперів Brave GK є Рустам Худжамов, воротар клубу «Маріуполь» та в минулому гравець молодіжної збірної України. Brave GK - зроблено воротарем для воротарів!

Георгий Бущан Brave GK Rain Pro фото 2 - інтернет-магазин Brave GK