Як доглядати за воротарськими рукавицями

Як доглядати за воротарськими рукавицями

Рукавиці є найважливішим елементом екіпіровки для воротарів. У той же час, через унікальність крою та матеріалів за ними складніше доглядати. Воротарські рукавиці зношуються набагато швидше, ніж інше оснащення, якщо про них не дбати належним чином. Рукавиці вимагають постійного обслуговування і правильного догляду для тривалого терміну служби і ефективного використання.

Вичерпне керівництво по догляду за футбольними рукавицями для воротарів

Як виробники воротарських рукавиць Brave GK, ми хочемо, щоб ви максимально використовували потенціал своїх рукавиць. Саме тому, ми підготували вичерпний посібник з догляду за рукавицями для воротарів. Таким чином, ми хочемо продовжити термін служби і підвищити зчеплення ваших улюблених рукавиць.

Воротарські рукавиці неминуче будуть ставати брудними під час матчів і тренувань. Чим брудніше стають долоні, тим нижче стає рівень зчеплення. Накопичення занадто великої кількості бруду, може призвести до витирання латексу на пальцях і долонях при кожному торканні м'яча. Також, проблемою може стати піт, надлишок якого викликає неприємний запах рукавиць і розмноження бактерій, що робить рукавиці крихкими. Щоб цього не відбувалося, важливо мити воротарські рукавиці після кожного використання.

Підготовка до гри воротарських рукавиць після покупки

Абсолютно нові щойно куплені рукавиці, можуть містити надлишки пилу і дрібних частинок. Ми рекомендуємо попередньо промити рукавиці в теплій воді без мила або зі спеціальним м'яким миючим засобом, дозволивши їм висохнути природним чином, далеко від яскравих джерел світла або тепла.

Також, перед кожною грою варто зволожити долоні, щоб латекс був максимально стислим і коефіцієнт тертя між рукавицями і м'ячем був на високому рівні. Для цього необхідно зволожувати поверхню рукавиць за 2 години до початку гри, помістивши долоні під теплу проточну воду на 5 секунд з кожного боку - досить, щоб латекс ввібрав трохи води.

Будьте обережні і не намочіть повністю свої рукавиці, уникайте потрапляння на поверхні, крім долоні. Потім помістіть рукавиці туди, де вони не висохнуть повністю (наприклад: загорніть їх в рушник і покладіть в сумку - рушник висушить зайву воду, але долоні будуть вологими).

Як прати рукавиці воротарські

Якомога швидше після кожного використання, вимийте рукавиці в теплій воді (максимум 30 C), а потім висушіть природним чином далеко від сильних джерел тепла. Для найкращого результату можна використовувати спеціальні миючі засоби для воротарських рукавиць.

Ніколи не кидайте свої воротарські рукавиці в пральну машину не ознайомившись з інструкцією і не переконавшись, що виробник рекомендує машинне прання. Крім того, під час ручного прання не використовуйте скребки або інші інструменти, які можуть пошкодити поверхню рукавиць.

Чи можна прати воротарські рукавиці в пральній машині

Врахуйте, що конструкція рукавиць залежить від марки і моделі. Порівняйте з рекомендаціями виробника щодо прання. Тоді як одні рукавиці придатні для прання в машині, інші годяться тільки для ручного. Якщо сумніваєтеся, періть вручну. В цьому випадку їх необхідно вивернути навиворіт, помістити в наволочку або ганчір'яний мішок і прати в делікатному режимі з додаванням м'якого миючого засобу. Після цього просушити на рушнику.

Як відмити воротарські рукавиці

Для ручного прання покладіть рукавиці в раковину або посуд для прання. Не використовуйте нічого на кшталт щітки, так як механічні пошкодження можуть скоротити термін служби воротарських рукавиць. Одягніть рукавичку на одну з ваших рук і занурте її в воду. Іншою рукою очистіть бруд, потім зробіть те ж саме з іншого рукавичкою.

Промийте рукавиці під проточною водою, щоб видалити залишки бруду, поту і остаточно вимити рукавиці. Не скручуйте і не віджимайте рукавиці, щоб видалити вологу. Це може розтягнути матеріал і деформувати шви.

Чи можна мити милом воротарські рукавиці

Навіть в разі великої кількості забруднень вам не слід використовувати мило, щоб очистити рукавиці для воротарів. Спеціально для мийки воротарських рукавиць існують професійні засоби, які дбайливо прибирають всі забруднення без шкоди для екіпірування.

Чим можна мити воротарські рукавиці

Зараз існують різні види спеціальних засобів для прання воротарських рукавиць. Асортимент пропонує воротарям різні спреї, шампуні та інші засоби для зручного та безпечного прання рукавиць. Не використовуйте звичайні шампуні, пральні порошки або гелі для миття посуду, їх склад включає агресивні речовини, які можуть зашкодити силікону і латексу.

Як сушити воротарські рукавиці

Дуже важливо правильно висушити воротарські рукавиці. Ви можете звернути їх у рушник або дати їм висохнути, повісивши їх в душі. Ніколи не користуйтеся прямими джерелами тепла, такими як фен, і не залишайте їх на сонці для просушування Хоча це може бути швидко, ви ніколи не повинні залишати свої рукавиці в сушарці. Агресивні методи можуть пошкодити рукавиці, особливо долоні. Крім того, заборонено сушити рукавиці на радіаторі або перед вогнем.

Засоби по догляду за воротарськими рукавицями

М'який засіб у вигляді спрея можна використовувати для догляду за воротарськими рукавицями. Такий засіб акуратно видаляє бруд, зберігає властивості зчеплення латексу, продовжуючи термін використання воротарських рукавиць. Миючий засіб слід розпорошувати на долоні рукавиць, попередньо змочених водою. Потім легкими рухами втерти в латекс, після чого знову промити під проточною водою.

Як зберігати воротарські рукавиці

Просушені рукавиці потрібно зберігати в спеціально призначеній для цього сумці або невеликому вентильованому мішку. При цьому не можна залишати їх, притиснувши долонями один до одного. Вони можуть міцно злипнутися і при роз'єднанні розірватися або пошкодити силікон. Не забувайте трохи змочувати долоні рукавиць за пару годин до матчу для ефективного зчеплення і продуктивної гри.

Як зробити воротарські рукавиці липкими

Рукавиці проявляють свій максимальний потенціал, коли вони не дуже вологі і не дуже сухі, тому тримайте їх злегка вологими більшу частину часу. Поверхню долонь рукавиць треба змочувати кожні 20 хвилин перед грою, щоб вони стали більш липкими. Ви можете зробити це, за допомогою невеликої кількості води і рушника.

Засіб для поліпшення зчеплення воротарських рукавиць

Також існують спеціальні засоби для поліпшення зчеплення воротарських рукавиць. Необхідно скропити засобом поверхню долоні перед грою, що допоможе зволожити рукавичку на тривалий термін і максимально підвищити рівень зчеплення. Але не забувайте ретельно змивати даний засіб після кожної гри.

Як продовжити термін служби воротарських рукавиць

Важливо розуміти, що погіршення стану латексу неминуче, і вам не слід турбуватися, якщо ви помітите деякий знос навіть після першого використання. Латекс є дуже м'яким натуральним продуктом і тому схильний до зносу і стирання з плином часу. Будь-який латекс - незалежно від того, яку марку, модель або ціну ви оберете - може почати проявляти ознаки зносу з самого першого використання: це нормально через фізичні властивості, які дають латексу необхідне вам зчеплення.

Але тим не менш, дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій по догляду за воротарськими рукавицями. Прати після кожної гри, не використовувати щіток і агресивних засобів для прання, сушити тільки на відкритому повітрі і не використовувати фен або сушилку. Акуратний і постійний догляд дозволить вам зберегти ефективність рукавиць і продовжити термін їх служби.